Okeyde Tanıştık Otelde amını götünü yardım

Ben samsundan Eren.internetimi yeni almıştım.okeyi çok hoşlandığımdan internette bir okay sitesine girdim.oyun oynamaya başladım. Eşli okey oynarken karşımdaki bayanla iyi bir ikili olmuştuk.ismini sorduğumda sedef dedi. Kendisi 40 yaşında ve 5 sene evvel kocasından boşığını,kızının almanyada üniversite okuduğunu söyledi. Aradan üç ay müddet geçmişti ve ikimizde birbirimize alışmış kaynaşmıştık.her akşam okeyde birbirimizin hal hatırını soruyorduk.sedef benden 10 yaş büyüktü ama bana yalnızca adı ile hitap etmemi istiyordu. Bir gün bana anlkarada işi olduğunu söyledi ama ankarayı öğrenmediğini söyledi.bende ona önümüzdeki hafta izinimin olduğunu destekçi olabileceğimi söyledim.sevinerek kabul etti.

Pazar gecesi 1 de otobüse bindim sedefte istanbuldan bindi. Sabah ankarada terminalde buluşacaktık.ankara terminaline indiğimde peronlarda beklemeye başladım. Yarım saat sonra danışmadan adım anons edildi. Danışmaya gittiğimde sedef gelmişti. Güzel geldin diye tokalaşarak sarıldık birbirimize.sabah bir çorba içmek için şehir merkezine gittik. Çorbalarımızı içtikten sonra Hacettepe üniveritesi tıp fakültesinde MR neticelerini aldık.sonuçların kimin olduğunu sorduğumda kapı komşularının olduğunu kadının yaşlı olduğundan rice etmiş . sedefte kabul etmiş. Akşama kadar ankarada iyice gezdik ve kafede oturup sohbet ettik. Akşam olunca senden ayrılmak çok güç dedim.istersen bu akşam kalalım yarın sabah geri döneriz dedi.ama kalacak yerimiz yok dedim.istersen karayollatı misafirhanesinde kalabilir oraya ait davetli kartım var dedi. Bende tamam ama kabul edeceklermi dedim. Taksiye binerek misafirhaneye gittik.bir odanın kaldığını ancak orada konaklayabileceğimiz söylediler. Takati kabul ettik ve odaya girdiğimizde tek yataklı bir oda idi.sedefe nasıl uyuyacağız tek yatak var dediğimde bir gece yönet ederiz artıkdedi.öyle olsun dedik ve eşyalarını vazgeçerek akşam yemeği için bir lokantaya gittik.yemek tercihin ona bıraktım.yemekten sonra birer kahve içtik ve misafirhaneye doğru yol aldık. Sedef koluma girerek bugün çok yoruldum dedi. Misafirhanede çekyata oturarak sohbet etmeye devam ettik.

Süre hayli ilerleyince yatmaya karar verdik.sedef dışarı çıkabilirmisin üzerimi değiştirecem yatağa gireyim öyle gel dedi. Bende tamam diye dışarı çıktım.beş dakika sonra gelebilirsin diye seslendiğinde bende odaya girdim. Ama benim giyeceğim bir pijama yoktu. Öylece yatmaya karar verdim. Yatağa girerken hey böylemi uyuyacaksın rahat edemezsin.pantolonunu ve tishartını çıkar dedi.utığımdan ışığı kapatarak pantolonumu ve tishartımı çıkardım. Yalnızca şort ve atlatle kalmıştım.yata geçerek yorganı açıp içeriye girdiğimde derim sedefe dokundu.üzerinde bir şey yokmu dediğimde manyaklaşma sütyen ve kilot var dedi. O zaman kavradım ki iç çamaşırları ile yatmıştı.ona dokunmamak için yatağın bir tarafına yattım. Bana dönerek hey düşeceksin ben arkamı döneyim bana sarıl yoksa sabaha kadar üşürüz dedi. Bende tamam sen nasıl istersen dedim. Deriyi derime değikçe ben bir güzel oluyordum ki benimki canlanmaya başlamıştı.sedefte ise bir kıpırtı yoktu ki ben azıcık çekilmeye başladım.

hey sıkı sarılsana ne öyle yabancı gibi duruyorsun dedi.benden artık günah gitmişti.sedefe arkadan iyice sarıldığımda penisim arda doğru batmaya başlamıştı.sedef ise hiçbir şey yapmadan duruyordu. Azıcık sonra oh canım bunaldı diye bana doğru döndü.dizi penisime çarpınca ay bu da ne diye elini attığında penisimi kaptı.ooo bayağı da süratliymişsin canın beni sürüklüyor mu dedi. Bende öğrenmem sen istersen olur dedim.bana 5 yıldır erkek eli dokunmadı,sana güveniyorum ve bu akşam ilk sen olacaksın dedi. Bende bana güvendiğin için teşekkür ederim ama yinede iyi düşün sonradan pişman olma dedim.yok sana güveniyorum pişman olmam dedi. Usulca yaklaşarak dudaklarıma bir öpücük kondurdu. Bende zati kendimi güç yakalıyorum ki hemen başından kavrayarak dudaklarına kapım.yavaş yavaş bedenini okşayaraküzerine çıkmaya başladım.dudaklarımız ayrıldığında bana yavaş olalım kimseyi rahatsız etmeyelim dedi. Olur canım diye dudaklarından çenesine doğru geçiş yaptım.boynunu ve gerdanını öpüp yalıyorken sedef artık yavaş yavaş sırtımı okşamaya ve iniltilerine başlamıştı.sütyeninden göğüslerini çıkardığımda sarkık gibilerdi. Yatağın yanındaki komidinden pet suyu alarak göğüslerine damlattığımda ay yapma diye ürperdi.ama azıcık sonra göğüsleri dikleşmişti.

Ellerime alarak iyice yoğurdum ve emmeye başladım.sedef artık kendini bana vazgeçmiş saçlarımı sıkıca okşuyordu.artık yavaş yavaş altlara inerken sedef iyice kıvama gelmişti. Göbeğinin çukuruna dilimi soktuğumda elimi de kilotun içine batırdım ve parmağımla uyarmaya başladım.göbeğinden alta inerken ellerimlede kilotunu alta sıyırıyordum ki ağzım kıllara dokundu.sedef artık iniltileri artmıştı ki sus ses çıkmasın dışarıya dedim. Dayanamıyorum ne yapayım zevk almayı özlemişim dedi.o zaman sana bu güne kadar yaşamadığın zevki yaşatacağım dedim ve bacaklarını aralayarak başımı vajinasına gömdüm.dilimi aynen penisim gibi kullanarak sokup çıkarmaya ve yalamaya başladım. Sedef artık inleyemiyor elini ısrmaya başlamıştı. Artık ikimizde birbirimizi ısrarla istiyorduk ki sedef yavaş yavaş sularını akıtmaya başlamıştı.ben ise ağzım daha bacaklarının arsında yalamayla meşguldüm ki ,yeter artık dayanamıyorum diye sızlanıyordu.canım daha bunalar neki kaç kez boşalacaksın öğrenmiyorum dedim. Sedef ne olur yapma kalbim dayanmaz dedi. O zaman sende benimkini yala dedim.yok olmaz daha evvel hiç yapmadım dedi.o zaman kendini bana hazırla beylikdüzü escort deiğimde zati hazırım ama yavaş ol canım yanmasın uzun zamır yapmıyorum dedi.tamam canım diye bacaklarının arasına geçtim ve uzım dudaklarını emerken yavaş yavaş ta sürtmeye başladım.sedef gözlerini kapatmış dudaklarını kemiriyordu. Suratına bakarak hazırmısın dediğimde başını sallayarak evet dedi.deliğine getirerek bastırmaya başladığımda kalın olduğundan azıcık güç giriyordu.sedef ah ah yavaş canım yanıyordiyordu ki elime tükürerek penisime iyice yaydım.

Birde girmeye başladığımda başı gömülmüştü ki ah ay diye kendini sıktı.aşkım sıkma kendini gerisi gelecek dediğimde tamam canım sen yavaş yavaş gir dedi.milim milim ilerlerken sedef omuzlarımı sıkmaya ve belime kadar okşamaya başlamıştı ki.iki üç santim kala köklediğimde hıh diye tırnaklarını sırtıma geçirdi.yavaş ol canımı yaktın dediğinde canım hepsi bu kadar sana kolaylık olsun diye grdim dedim. Tamam o zaman diye dudaklarıma gerçekti. Ben de karşılık vererek yavaş yavaş girip çıkmaya başladım.artık sedef yavaş yavaş alışmaya başlamıştı, ah ah diye inliyordu ki ben de ona soluklarımla eşlik ediyordum. Sedef artık bana alışmış ve ayaklarını kalçalarıma koyduğunda bende hızlanmaya başlamıştım.her köklediğimde altımda yaylanıyor ah ah diye bağırıyordu.artık ikimizde doyuma ulaşmaya başlamıştık ki sona doğru yaklaşıyorduk.içeriye boşalmamı istermisin dediğimde hatır olmaz bir yanlışlık olur dedi. Sen öğrenirsin aşkım diye boşalmaya başlayacağım sırada içeriden çıkardım ve yataktan kalktım. Lavaboya güçle gittim ve lavaboya boşaldım.yatağa geri döndüğümde sedef saçları dağınık bir gidişatta yatıyordu.devam edelim mi yoksa yeter mi dedim.valla sen de istersen sabaha kadar seninim dedi. O zaman her şeye varmısın dedim.seninle bu gece her şeyi yaşamak istiyorum dedi. O zaman bu gece seni zevke doyuracağım canım dedim.

Sedefi sırtüstü yatırarak sırtına masaj yapmaya başladım ve iyice sırtını ovuyordum. Sırtından sonra alta inerek o muhteşem poposunu okşamaya ve ovmaya başladım.sedef halinden çok memnun şahanesin diye inliyordu.ama gerçek emelimi bilmiyordu.elimi bacak arasına sokarak kara incisini yoklamaya başladım ama ürkütmeden vajinasına da el atıyordum. Ama sedef emelimi anlamıştı.anal yapmak istiyorsun her halde dedi. Evet canım çok istiyorum dedim.kızken iki kez yaptığını çok acı sürüklediğini söyledi.canım istersen yaparız ama istemezsen güçle olacak diye bir şey yok dedim.ellerimi bacak arasından sürükleyerek bacaklarına masaj yapmaya devam ettim.ama umutlarım kırılmıştı.sedef bunu kavramış olacak ki herhalde kırıldın bana dedi.yok neden kırılayım ama çok istiyordum dedim. O zaman senin için o acıya bir daha sabredeceğim dedi. Bende seni acı sürüklemen bana mutluluk vermez dediğimde bilemm belki de zevk alırım dedi. Ama sende dikkatli olcanımı fazla yakma dedi.tamam canım canın yığı zaman vazgeçerim dedim.çanta vazelin yada krem varmı dedim. Evet krem olacaktı dedi ve yataktan kalkarak kremi bana verdi.evvel tükürükle kara incisini nemlendirdim ve yumuşatmaya çalıştım.daha sonra bir parmağımı sokmaya çalıştığımda kendini sıkıyordu.bende onu ürkütmeden yumuşatmaya devam ediyordum. Artık zamanı gelmişti,kremi kara incisine boca ettim ve iyice yaydım.artık kara incisi iyice yumuşamıştı ve parmağım rahatça giriyordu. Bacaklarının arasına geçtim ve penisimi de kremle iyice yağladım.temas ettirdiğimde birden irkildi yavaş ol canım dedi. Tamam aşkım kendisi bana vazgeç azıcık ıkın dedim.ağzını da yastığa koymasını ve canı yanarsa haykırmamasını yalnızca yastığı ısırmasını söyledim.sedef ıkınırken bende girmeye başladım.tahmin ettiğimden azıcık kolay olmuştu ki baş kısmı girmişti.sedef ah aman yavaş ol diye yastığı ısırıyordu.canım kendini hür vazgeç kendini sıkarsan daha çok acı sürüklersin dedim.yavaş yavaş bir daha yüklendiğimde altımda yaylı ve ne olur yavaş sok dedi.

Tamam canım az kaldı azıcık daha dayan dedim ve bir daha yüklendiğimde altımda kaskatı kesildi.hepsini girmiştim ki sedefte ses yoktu. Canım ne oldu dediğimde öldürdün beni çok acıyor diyordu.hepsi bu kadar aşkım diye içinde azıcık bekledim.sedef artık süratli süratli soluk alıyordu ki bende milim milim ileri geri yapmaya başlamıştım. Girdiği yere baktığımda kan gördüm ama ona söylemedim.ama yavaş yavaş alışıyordu.bende artık yarıya kadar çıkıp geri giriyordum.sedef artık bana eşlik etmeye başlamış ah ah of of diye inlemeye devam ediyordu.artık alıştığına kanı getirerek başına kadar çıkarıp yine giriyorken sedef altımda of ay diye zevke geliyordu.ritmimizi yavaş yavaş hızlırmamızın zamanı gelmişti.artık çokkoay girip çıkıyordum ki sedef artık kendini kaptırmıştı devam et canım diyordu.el ve ayaklarının üzerine durasını söyledim.büyükçekmece escort Tamam canım nasıl istersen dedi.bu pozisyonda daha kolay girip çıkıyordum,ikimizde zevkten soluk nefeseydik.artık yavaş yavaş finale yaklaşıyorduk.artık penisimdeki tazyik çoğalmıştı ki birden yüklendim ve kalçalarından sımsıkı tutundum .içine oluk oluk boşalmaya başladığımda sedef kendini iyice sıkmıştı.belini ve kalçasını okşayarak onu rahatlatmaya çalışıyordum.boşalmam bitince içinde iki hoplattığımda sedef ah ah ne hoş azıcık daha yap dedi.tamam aşkım diye içinde ereksiyonu geçene kadar hoplattım ve çıkarırken sedef ohhhhh diye hafifledi.sedef yatağa yığıldığında yanına uzanarak canın fazla yımı aşkım dedim. Evet çok canım yı ama finali her şeye dokundu dedi. Canım nasılsın yoruldun mu dedim. Azıcık bitkinlik var ama senin canın daha istiyor herhalde dedi. Evet canım seni bir daha istiyorum bana eşlik edermisin dedim.

Sen beni bu gece iyice haşatımı çıkaracaksın dedi.evet canım dedim ve lavaboya giederek penisimi yıkadım ve akışkan sabunla iyice temizledim.yatağa geçtiğimde penisim ereksiyon halini almamıştı,sedefderi takviye istediğimde eline alarak iyice okşamaya ve sıvazlamaya başladı. Aşkım istersen ağzına al iyi dezanfekte ettim mis gibi kokuyor dedim.tamam canım diye ağzına aldı ve iyice yalamaya başladığında benimki de yavaş yavaş uyanıyordu.bende ters uzanarak sedefin bal paketini yalamaya başladığımda ikimizde halimizden memnunduk.ikimizde artık uyarılmıştık ki bacaklarını omzuma alarak penisimi vajinasına nişanladım.hazırmısın canım dediğimde evet diye tebessümdü. ucunu değdirdiğimde sedef gözlerini kapatmıştı yavaş yavaş yüklenmeye başladığımda ilk yaptığımızdan daha rahattı.birden hepsini yüklendiğimde ah ah diye yaylı.canın yımı aşkım dediğimde azıcık dedi ama omuzlarımı yakalamıştı ki geri geri itiyordu.geri çekilerek tekerrür yüklendiğimde canım azıcık yavaş ta dibime dokundu dedi.artık yavaş yavaş gidip gelemlere başlamıştım.sedefte artık dudaklarını kemirerek bana eşlik ediyordu.azıcık sonra vuruşlarım süratliğinde oda da sesi fazla çıkmaya başlamıştı.ikimizde soluk soluğa sevişiyorduk.iki kez boşaldığımdan dolayı boşalmam azıcık geç sürecekti ki bunun tadını çıkarmak istiyordum.azıcık sonra sedef aşkım bacaklarım ağrıdı alt indir dediğinde bacaklarının arasına iyice yerleşerek gidip gelmeye devam ediyordum.yarım saatlik gidip gelmeden sonra artık doyuma erişmiştim ki sımsıkı sarılarak boşalmaya başladığımda sedef altımda hayır hayır içime boşalma diyordu ki artık iş işten geçmişti,içine akıtmıştım.dudaklarından asılarak doya doya öpüp somurdum.içinden çıktığımda artık yorulmuştum yanına uzanarak aşkım harikaydın dedim. Beni mahfettin kasıklarım ağrıyor dedi. Canım özür dilerim şayet canını yaktımsa dediğimde güldü.5 senenin acısını aldın gerçekten sevişmeyi özlemiştim dedi.bende senin ile sevişmek her şeye kıymetti dedim ve kollarıma alarak sarıldım ve dudaklarına bir öpücük kondurdum. Saate baktığımda 04 ü gösteriyordu. Aşkım sabah olacak haydi yatalım dedim.birbirimize sarılı gidişatta yattık. Sabah uyığımızda ikimizde mutluyduk ve çırılçıplaktık.birbirimize tebessümerek günaydın dedik.üzerimizi giyinirken sedef popom çok acıyor dediğinde yerim o poponu diyerek öptüm. Misafirhaneye hesabı ödeyerek kahvaltı için dışarı çıktık.ikimizde birbirimizi tanıdığımız için mutluyduk.kahvaltıdan sonra terminale giderek biletlerimizi aldık ve vedalaşarak ayrıldık.en kısa zama yeniden görüşelim dedik.