Nette Tanıştığım Hemşireyi Becerdim

Bu öykümü çok uzun seneler evvel yaşadım. Şu anda 42 yaşındayım. Öyküm yaşandığında ise henüz 25 yaşında genç bir delikanlıydım. O zamanlar teknoloji bu kadar büyümemiş, herkes de internete takılamıyordu. Benim konutumda internetim vardı. Ben internet üzerinden kendime kızlar bulup tanışıyor sikişiyordum dostlarım da bana imrenmekle kanaat etiyordu. Neyse o zaman başımdan geçen harika seks öykülerinde yalnızca bir tanesini sizlere anlatmak istiyorum. Son zamanlarda bir kızla konuşmaya başlamıştım. Daha 22 yaşındaydı ve hemşireydi. Uzun uzun yazışıyor birbirimize resimler gönderiyorduk. İyice birbirimize kaynaştıktan sonra da bir biçimde mevzuyu sekse getirmeye başlamıştık. Bazen ben mevzuyu  açıyordum bazen de o.
Bana o kadar seksi şeyler söylüyorduk ki daha o yazarken ben boşalıyordum. Ama artık canıma tak etmişti. Böyle internet etrafından olacağı yoktu. Bir yolunu yordamını bulup kesinlikle bu seksi kızı sikecektim. Nasıl olacağına ise beraber karar verdik. Sarih sarih ona artık direnemediğimi ve kendisini sikmek istediğimi söyledim. Zati uzun zamandır kimseyi sikmemiştim ve bu surattan da fazla derecede abazaydım. Ben ona buluşmak istediğimi söyleyince o benden çok coştu. Zati bekar konutum vardı ve onu hafta sonu eve davet ettim. O da kabul etti. Günler güç geçiyordu sabırsız bir biçimde hafta sonunu bekliyordum ve nihayette geldi.
O gün eve geldiğinde ikimiz de çok utangaç davranmaya başlamıştık. Hemen bu utangaçlığı atmak için ona içkili bir şeyler ikram ettim ve beraber birkaç bardak şarap içtik. İçtikçe yakınlaşmaya başlamıştık ve birden hiç beklemediği bir anda dudaklarına yapışıverdim. Çılgın gibi öpüşmeye başladık. Sonra da onu yatağa götürdüm ve hoşça soydum. Memelerini okşuyor amını yalıyordum. O da bir zaman benim yarrağımı yaladı ve daha sonra kulağıma eğilerek sik artık beni yanıyorum dedi. İstediğimi dinlemiştim ve yavaş yavaş sikimi amına sokmaya başladım. Gerçekten de amının içi alev alev yanıyordu. Hemen içine girdim ve git gellere başladım. Zati ilk boşalmam uzun sürmedi ve amının içine döllerime vazgeçtim. Tabi onu hemen yollamadım o gün akşama kadar siktim.