Mesaisinin Başlamasını Beklerken Siktim

Ben güvenlik misyonlusu olarak çalışıyorum yasım 22.bu anlatacağım olayıda orda yasadım..her zamanki gibi bir iş günü idi.saat 11.30 ortamlarında bir kız girdi içeriye.160 boylarında kumral yeşil gözlü saclarını topuz yapmış boydan bir giysi giymişti.aman allahım bütün bir afetti. Yaşamımda böyle bir kız gördüğümü hatırlamıyordum..adeta usumu basımdan almıştı.

O bu sırada veznelerin olduğu kısma doğru gitti..ben değişik alıcılarla ilgilenirken öğle tatili olmuştu.ama o kız hala içerde idi.ve çıkmamıştı.aradan beş dakika sonra onun benim olduğum yere doğru geldiğini gördüm.benim yanıma gelip mesai başlayana kadar burada beklememin mahzuru varmı diye sordu.ben hiçbir mahzuru olmadığını söyledim ve konuk koltuklarını gösterip burada bekleyebileceğini söyledim.bu kızla tanışıp işi ilerletmem gerekli diye düşündüm..

Sex öyküleri Bu arada oturduğunda uzun giysisinin yırtmacıda açılmış ve benim gözler oraya kaymıştı.gözümü ondan alamıyordum..bir sure sonra derlenip kendime geldiğimde kızın bana bakıp tebessümdüğünü gördüm.  utanmıştım.ona kendimin bir neskafe meşrubatımı kendisininde meşrubat bişeyler isteyip istemediğini sordum.bir nescafe içerim dedi.ben çaycıya nesdcafeleri sol elim.

Bu arada onunla konuşmak için meselesini sordum.faturasında bir meseleyi olduğunu ve mesainin yetişmediğini soledi.isminin ayla olduğunu da bildim bu arada tanışmıştık.burada üniversitede okuduğunu ve ağabeyiyle birlikte kaldıklarını anlattı.ben artık azıcık cesaret toplayıp çok hoş olduğunu ve erkeklerin kendisini bos vazgeçmediklerini filan soluyodum.oda teşekkür etti.bana sende yakışıklı bir erkeksin.herhalde burada bir hayli bayanla birlikteye olmuşsundur diye sordu.

Bende konutlu olduğumu burada karımı kandırmak söz mevzusu olduğunda karımdan daha hoş olursa degeceginden filan bahsettim.yaa dedi bana..hınzırca.ben artık ar damarımı yırtmıştım.bu güne kadar buraya senin kadar hoşu gelmediği için yapmadım dedim. bekliyormuşçasına cokmu hoş olduğunu sordu. bende evet ben hoşum diyene bin basarsın dedim..

Artık ok yaydan fırlamıştı.bana istersem benimle birlikte olabileceğini soledi.bu söz benim sertleşmeme yetmişti.hemen değişik dostu arayarak rahatsızlandığımı azıcık soyunma odasıda dinleneceğimi söyleyerek onu çağırdım. hemen aylanın elinden tutarak soyunma odasına oturdum.içeriye girer girmez dudaklarımız birleşmişti.harika öpüşüyordu.bir taraftan da kalçalarını okşuyordum.tas gibi kalçaları vardı.oda pantolonumun üzerinden sikimi okşuyordu. hımmm harika duruyor dedi.

Boynuna doru indiğimde artık aşırılıklardan kurtulma zamanı gelmişti.elbisesini alttan yakalayıp yukardan çıkardım.aman allahım ne harika bir bedeni vardı.göğüslerinin uçları sutyeninden emin oluyordu.hemen onları sarihe çıkardım.harika yukarıya doğru bakıyorlar sanki bir füzeyi hatırlıyorlardı. fazla büyük sayılmazlardı ama cokj diktiler.ellerimle yavaş yavaş okşayıp ağzımla yalamaya başladım.uçlarını hafif hafif ısırıklar atıp aylayı inletiyordum.

O ise benim uzerimdekileride çıkarmış ve sikimi okşuyordu.göğüsleri baya bir emdikten sonra altlara indim göbek çukurunu uzunca yaladıktan sonra amına geldim. onu yere yatırıp bacaklarının arasına girdim.sulanmıştı artık.yeter sok diye inliyordu. ben işi ağırdan alıp onu iyice azdırmalıydım. sonra ayağa kalkıp onuda dizlerinin üstünde sikimin hizasına getirdim.ağzına alıp yalamaya başladı azıcık toyca idi ama bu benim daha da azmama neden oluyordu.artık zamanı gelmişti.oradaki masaya ellerini koyup domalttım.

usulca amına fırça sürüklemeye başladım.ayla hadi erkeğim diye inliyordu.amının dudaklarını aralayıp kafasını soktum ve geri çektim o kendini geriye doğru itiyordu. sonra bir atakta kökledim. ayla ahhh diye bir feryat kopardı.harika erkeğim devam et diye inliyordu.bende bu arada koltuk altından memelerini sıkıyordum.ayla arada geriye donup dudaklarıma öpücük kondurup çok hoş sikiyorsun devam erkeğim diye inliyordu.bu arada ayla kasılmaya başlamış ve boşalmıştı.benim daha can vere bir tasam yoktu.bu sikişten çok zevkler alıyor

Ve işi uzatıyordum.aylayı yere uzatıp bacaklarının arasına girdim.,ve yaralı batırdım. ah diye inliyordu.ardı arkasına boşalıyordu ayla.bede gelmek üzere idim.fakat aylanın gotunden de sikmeliydim.yaragımı amından çıkarıp gotunu yalamaya başladım.o ne yapacağımı kavramış ve işin nereye gideceğini beklemeye besladı.artık gotu kasılıp hafifliyor kıvama gelmişti usulca yaragımın medyayı yasladın aylanın gotune.yavas askım acıyor diye inliyordu.kedini özgür vazgeç dedim.ve bir atakta köküne kadar girdim.ayla önündeki kitabı ısırıyor ve kesik kesik inliyordu.artık süratlenmeli ve bu işi tamamlamam gerek diye düşünürken ayla bir defa daha gelmişti.