Mahalle dostumdu, karım oldu

Herkese Merhabalarlarlar, size mahalle dostlarımla olan seks öykümü anlatmak istiyorum. En yakın dostlarım Özgür ve Uğur’du, hemen yan binamızda oturuyorlardı. Bir akşam Özgür konut telefonundan arayıp, ailesinin olmadığını Uğur’la birlikte konutta takıldıkları için beni de çağırmışlardı. Ailece görüştüğümüz ve hemen yan binamızda oturdukları için bizimkiler izin verdi. Gerçekten de ailesi yoktu, oturma odasında oturup tv izleyip makara yapıyorduk. Bir ara Özgür’le Uğur donlarını indirip tv’deki bir klipte gördükleri bayana asılmaya başlamışlardı. Daha evvel yaptıkları için onlara olağan geliyordu ama ben hem karşılıklı 31 sürüklemekten, hem de siklerini görünce donakalmıştım. Zira gerçekten sikleri serçe parmak kadar ufak ve inceydi. Ben Özgür’den 2, Uğur’dan da 1 yaş büyüktüm ve ergenliğe onlardan evvel girmiştim, başka bir deyişle sikim onlarınkinden daha büyüktü. Israr edince ben de “ne olacak” deyip ergenliğin verdiği azgınlıkla donumdan çıkarmıştım. Özgür’şöhret benim sikimi görünce verdiği afallamışlık tepkisi şu an dahi düşününce azmama vesile oluyor.

İkisi benim sikime bakıp “ohaaa, ne kadar büyük lan, iriymiş amına koyim, bizimki de bu kadar gelişir mi” acaba filan diye konuşmaları nedense esrarengiz güzelime gitmişti. Özgür’şöhret bir an da hiçbir şey demeden yakalayıp sikimi eline almasıyla bütün anlamda şok olmuştum, gayri ihtiyarı sürüklemiştim hemen sikimi. Ama anlatılamaz bir biçimde de güzelime gitmişti. Özgür “bir şey olmaz oğlum, biz hep yapıyoruz” deyip Uğur’un minik sikiyle oynayıp gülüşüyorlardı. Koltuklara oturup siklerimizle oynayıp, birbirimize bakıp gülüyorduk o ergenlik hallerimizle. Ben zati 31 sürüklemeyi bildiğim için yeniden tv’de hoş götlü bir bayanı görünce katlanamayıp o azgınlık haliyle patlamıştım dahi. Bunlar benim sikimden gelen dölü görünce yeniden afallamışlık içinde birbirlerini dürtüp sikim hakkında konuşup hayretler içerisinde izliyorlardı. Fazla derece güzelime gitmişti sikimi onlara gösterip, onların da benim yarrağımı izleyip çekememeleri. Üstümü silmek için banyoya gidip gelince gördüklerim karşısında daha da şok oldum. Dostlarım, ikisi de külotlarını indirip domalmış, beni bekliyorlardı. “Oğlum napıyorsunuz lan” filan demeye kalmadan gelip sürtmem için çağırdılar, kavradığım kadarıyla daha evvel sık sık böyle konutları boş olunca birbirlerine sürtüyorlardı. Bir yanım bunun günah ve yasak olduğunu söylüyor, ama diğer yanım karşımda ilk kere sarih göt görmenin ve Özgür’şöhret sikime değince sezdiğim o hisle bir an evvel tatmak istiyordu o taze götleri.

Azıcık naz yapsam da Uğur’un karı gibi kırıtmasına daha fazla sabredememiştim. Uğur azıcık daha esmer, hala unutamadığım yumuşacık bir göte sahipti. “Evvel sen sürt, sonra ben sana sürterim” dedi, ne isterse yapardım zati o an. Coşkudan titreyerek Uğur’un yumuşacık götüne sürtmeye başladım. Daha evvel hiç böyle sezmemiştim, resmen her tarafımdan ateşler çıkıyor, kalbim çılgın gibi çarpıyor, her bir zerrem mutluluktan uçuyordu resmen. Hesapta dakika yakalıyorduk ama Uğur resmen daha fazla sürtmem için zamanı yanlış sayıyordu, benim zati canıma minnet. Altımda resmen karı gibi inliyordu, “istersen öpebilirsin” deyince mutluluktan delirecektim. Hemen arkdaşımın boynunu çevirip tüysüz dudaklarının tadına baktım. Sanırım o coşku ve içgüdüyle daracık göt deliğine fazla bastırmıştım ve bir an da Uğur altımdan kaçmayı muvaffak olmuştu. Ama ne yapıp edip sikimi bu iki ibneden birine sokmalıydım. Ben Uğur’u sürterken Özgür kesintisiz benim götümü okşuyordu. Uğur’un yumuşacık götünü çok arzulasam da yaptığım bir toylukla şu an için o göte giremeyeceğimi varsayım ediyordum. O surattan bir ali cengiz oyunu yapıp, Özgür’e “isterse benim götüme girebileceğini, ama ben de ona sokarsam bunu kabul edeceğimi” söyledim. Özgür zati dünden razıydı, hemen kabul etti. Emelim kendimi siktirmek değildi, zati incecik siki vardı, soksa hiçbir şey sezmem ve sonunda birini sikebileceğim aslı karşısında verilebilir bir tavizdi.

Ben de onlar gibi çekyata başımı dayayıp domaldım, Özgür coşkuyla hemen arkama geçip bana sürtmeye başladı, onun minicik sikini götümde sezince çok rahatsız olmuştum. Ama yapacak bir şey yoktu, söz vermiştim bir kere. Özgür’şöhret daha zamanı varken, hemen çirkefe uyuyup benim zamanımın geldiğini söyleyerek derlendim, Uğur’da beni destekleyince Özgür azıcık mızmızlansa da domalmak zorunda kaldı önümde. Uğur’un götü yumuşacıktı, yaşamımda ilk sürttüğüm, bana erkekliğimi sezdiren onun götüydü. Özgür ona göre daha beyazdı, götü de süt beyazıydı. Götünün deliğini görünce donakaldım, resmen gömlek düğmesi kadardı. Benim o göte girmemin ihtimali yoktu, en az 10 çap daha kalındı benim yarrağımın kafası. Natürel o zamanlar seksle alakalı bir şey öğrenmediğim için hiç tükürüklemek, krem vs. sürmek usuma gelmemişti natürel. Özgür önümde sabırsızlıkla kalçalarını sallıyor, faişe gibi “hadi gir” diyordu. Katlanamayıp bir an da yüklendim, ama bu sefer Uğur’da ki gibi acemilik yapmamıştım, belinden anlamıştım. Zati benden beden olarak minik olduğu için kaçamamıştı altımdan. Ama ne yaparsam sunim girmiyordu da, Özgür haykırıp çağırmaya kaçmaya çalışıyordu altımdan, o kaçmaya çalıştıkça ben de tüm eforumla bastırıp bir an evvel sikimi o daracık göte sokmaya çalışıyordum ama nafile. Özgür haykırmaya devam ederken, şayet susmazsa komşuların geleceğini, o zaman ona burada onu siktiğimi söyleyerek herkese rezil edeceğimi söyleyince Özgür’şöhret bir an da sesi kesilmişti. O esnada Uğur dostlarının şampuanla 31 sürüklediğini, daha iyi kaydığını dinlediğini söyleyince ona hemen banyodan şampuanı getirmesini söyledim. Arada hala Özgür’üme sıkı sıkı sarılmış, tehditlerime devam ediyordum. Uğur sanki 40 senelik sik yiyen faişe gibi eline şampuan döküp sikimi sıvazlamaya başlayıp her tarafını nemlendirmişti. Patlamak üzere olan kafasını Özgür’şöhret dar götüne sokmaya çalıştıkça resmen ağlıyordu altımda ibne, Uğur pür dikkat bizi izliyordu. Hem benim onun göt deliğine büyük gelen yarrağım, hem de şampuan suratından altımda resmen ağlıyordu Özgür. Ama hiçbir şey umrumda değildi o an, tek emelim o daracık deliğe girmek ve ona sahip olmaktı. Ama ne kadar zorlasam da o daracık deliğin hepsini dolduramamıştım, Özgür’şöhret acıdan bembeyaz olan deriyi resmen kırmızıya dönmüştü. Azıcık daha zorlamaya devam etsem de ne yazık ki ki yalnızca başının bir kısmını sokabilmiştim, daracık deliğinin sikimi anlaması ve o abazalıkla fazla direnemeden Özgür’şöhret bembeyaz kalçalarına erkekliğimi boşaltmıştım. Uğur boşalma halini yakından gördüğü için ağzı 1 karış sarih kalmıştı, Özgür’şöhret artık benim karım olduğunu gülerek anlatırken Özgür ağlayarak banyoya koşmuştu.

Azıcık daha takıldıktan sonra büyük bir onur ve coşkuyla konuta gidip, olanları düşünüp banyoda 1 posta daha patlamıştım. Usumda yalnızca Özgür’şöhret bembeyaz götü ve Uğur’un onun benim karım olduğunu söylemeseydi. Özgür’ü düşünmeden tek 1 saatim dahi geçmiyordu, ama birkaç gündür kaçıyordu benden. Kısmet, bu hadiseden birkaç gün sonra bizim konut boşalınca, hemen Özgür’ü çağırdım, burun kırın etti ama tehditlerden korktuğunu bildiğim için gelip ailesine söylemekle tehdit edince istemeyerek de olsa geldi. Ona ağabeyimin porno mecmualarını bulduğumu söyleyince, geçen günkü hadisenin getirdiği asabiliği ve utancı unutup hemen mecmualara bakmaya başladı. Yeniden hiçbir şey olmamış gibi karşımda o minicik sikini çıkarıp “off ne karılar var lan, şunun götüne bak şunun memesine bak” deyip kendini okşuyordu. Günlerdir tekerrür o akşam ki pozisyona nasıl gireceğimizi düşünürken resmen kendisi yeniden soyunup karşımda o bembeyaz, parlak ufak vücudunu ortaya koymuştu. Özgür mecmualara bakarken ben de çaktırmadan yanına oturmuş, zati onu görünce kazık gibi olmuş sikimi çıkarıp mecmuaya bakıyormuş gibi yapıp geçen gece karım olan dostumun bedenini izliyordum coşkudan titreyerek. Özgür benim siki görünce yeniden şok olmuştu, “ne kadar büyük lan” deyip elini atınca neşeden havalara uçacaktım. Bu çocuk gerçekten yarrak bağımlısı olabilirdi, ama benim için hiç ehemmiyetli değildi. Gerçi 31 çektirmesini öğrenmiyordu ama bu da hiç ehemmiyetli değildi, o an tek istediğim Özgür’şöhret elini sikimden 1 saniye dahi sürüklememesiydi. Hem mecmuadaki pozların, hem de istekle arzuladığım ibnemin bana 31 sürükletmesiyle çok geçmeden döllerim Özgür’şöhret ellerine bulaşmıştı. Öf pöf edip söylense de sonra da tadını merak edip azıcığını yalamıştı.

Özgür’şöhret bu yarrağa aç tutumları beni anında yeniden azdırmıştı, hemen üstümde kalan döllerimi arınıp yeniden taze karımın yanına gelmişti. O hala ufak sikiyle oynamaya devam ederken ben de onun bembeyaz pamuk gibi götünü avuçluyordum. Rahatsız olmaması ve gözlerini yarrağımdan alamaması bana iyice cesaret vermişti. İstemsizce ve öğrenmeden ufak ve daracık göt deliğini parmaklamaya başlamıştım, bu hareketin onun hoşunu gideceğini öğrensem daha evvelden de yapardım. Ben parmakladıkça Özgür inliyor, o inledikçe ben daha da çok azıyordum. Yeniden hiçbir şey demeden sikimi okşamaya başlamıştı. O okşadıkça ben götünün deliğini parmaklıyor, parmakladıkça da deliğine genişlediğini seziyordum. Dudaklarını yapışıp onu hoşlandığımı söyledim, neden bunu yaptığımı ve söylediğimi öğrenmiyordum ama içimden gelmişti. Özgür ‘de beni hoşlandığını söyleyince yakalayıp kucağıma almıştım ufak sevgilimi. Parmağım hala onun daracık deliğine baskı yapıyor, kalkmış sikim kalçalarının üzerini dolaşıyordu. Azıcık daha öpüşüp, birbirimizi kokladıktan sonra tekerrür sınamak istediğimi söyledim. Bu lafları dinleyince Özgür hemen kurtulmaya çalıştı ama belinden anladığım için kaçamamıştı, hem de kaçmaya çalışırken parmağım daracık deliğini iyice genişletip neredeyse yarısına kadar içine girmişti. Şayet haykırmaya devam ederse götünü yırtacağımı söyleyince yeniden tehditlerimden korkup uslu bir faişe gibi kafasını salladı.

Mecmualardan bildiğim kadarıyla krem kullanacaktım, şampuan değil. Hemen bir el kremi bulup ufak faişemun yanına geldim. Özgür’ü yeniden geçen sefer ki gibi önümde domaltmış, bembeyaz götü önümdeydi. Yeniden gayri ihtiyarı içimden gelerek, götünü yalamaya başlamıştım bir an da. Bunu ne dinlemiş, ne de görmüştüm, tamamen iç dürtüsel bir şeydi.beylikdüzü escort Götü hiç hoş kokmasa da benim dil darbelerimle Özgür’şöhret inlemesini dinleyince yalamaya devam ettim. Demek ki bu ibneyi sikmenin yolu, onun daracık deliğini yalamaktan geçiyordu. Ben yaladıkça Özgür inleyip kıvranıyor, deliği de genişlemeye başlıyordu. Daha fazla katlanamayıp hemen sikimi kremleyip domalmış inleyen Özgür’şöhret deliğini zormalaya başlamıştım yeniden, ben sokmaya çalıştıkça o kaçıyordu ama bu sefer tamamen içine sokacıktım, kaçarı yoktu. Yavaş hareketlerle kafasını sokmuştum dahi, Özgür’e boynunu kulaklarını öpüp emerken ona “karıcığım” diyordum. O da bana “kocacığım, erkeğim” diyordu ve bu hitaplar beni olağanüstü azdırmıştı. Yavaş hareketlerim bir an da süratlenmiş, onun götünü benimse sikimi acıtacak halde Cinsel ilişkimeye devam ediyorduk. Özgür kocacığım diye inlerken ben zorladıkça sesi boğuklaşıyor, ama ben gözü dönmüş bir hayvan gibi altımdaki ufak ibnemin götünü dağılmaya yemin etmiş gibi sokmaya çabalıyordum. Azıcık uğraştıktan sonra sikim sonunda tamamen Özgür’şöhret daracık deliğini genişletip içine girmişti. Bu nasıl mutluluktu, bu ne büyük bir hazdı. Özgür’şöhret ağlamaları, haykırmaları hiçbiri umrumda değildi, tek istediğim ebedîye kadar onun içinde kalmaktı.

Abazalığın, ergenliğin ve toyluğun verdiği coşkuyla çok durmadan yaşamımda ilk kere birinin içine boşalmıştım. Bunu kavrayan Özgür haykırıp çağrıyor, altımda çılgınlar gibi ağlıyordu. Sikim inse de içinden çıkmaya maksadım yoktu, zira çıkarsam bir daha giremeyeceğimi öğreniyordum. Özgür’ü yeniden cinsli tehditlerle susturup, ağzının elimle bastırıp içinde küçülen sikimin yine sertleşmesini bekledim. Bir yandan da Özgür’e, artık benim karım olduğunu, ne zaman istersem onu sikeceğimi, şayet vermezse herkese söyleyip tam semtin onu sikeceğini söyleyip iyice kendime bağlıyordum. Özgür altımda gözü yaşlı, kafa sallayarak kavradığını söylüyordu. Yeniden fazla beklememe gerek kalmadan sikim sertleşince, bir evvelkine göre daha yumuşak sikmeye başlamıştım ibnemi, ben içine girip çıktıkça Özgür’şöhret ağlaması, yerini inlemelere ohlamara vazgeçmişti. 10 dakika kadar daha taze karımı amını götünü yardıkten sonra yeniden içine boşalıp, bu sefer arınılmak üzere banyoya gitmiştim.

Döndüğümde Özgür gitmişti, ama ben alacağımı almıştım ve onu vazgeçmeye de hiç maksadım yoktu. Ertesi gün kahvaltıdan sonra Özgür’lere gidip oynamak için alt çağırdığımda yeniden gelmemek için mazeret uydurmuştu ama gözlerime bakınca zorunlu olarak gelmişti. Apartmanın girişinde bekliyordum, hiç suratıma bakmadan hemen kapıya yönelmişti, dün yaşananlardan sonra sanırım utanıyor ve korkuyordu benden. Ama ben bir kere tadını almıştım göt sikmenin, öyle kolay kolay da vazgeçmeyecektim. Hemen kolundan yakalayıp güçle bodruma çekmeye başladım, karşı koyuyor elimden kurtulmaya çalışıyordu. Susup suskunca bodruma inmesini, yoksa dün yaptığımızı herkese anlatacağım tehditini bir daha tekrarladım, ve süratli bir tokat atmıştım ufak sevgilime. Gözlerimde ne gördüyse, tehdit ve tokadın da tesiriyle uslu bir kancık gibi bodruma iniyordu önümde. Süratlice bodrumun boş olduğunu hakimiyet ettikten sonra taze karımın dudaklarına yapışmıştım. İştahlı ama toyca biribirimizi öpüyorduk, benim sikim yeniden taş gibi olmuştu. Başımla sikimi gösterince hiçbir şey demeden kalkmış sikimi donumdan kurtararak eliyle okşamaya başladı. Ben de onun ufak, beyaz götünü avuçlayıp “karıcığım, aşkım, her şeyim” diye zevkle inliyordum. Usumda ağzına vermek vardı, ince dudaklarından öpmeyi vazgeçip omuzlarına bastırıp önünde diz çökerken dilenen gözlerle bana bakıyordu ama gözüm dönmüştü artık. Güçle sikimi ufak ağzına sokarken gözleri ıslanmıştı karıcığımın. En az göt sikmek kadar zevkliydi birinin ağzına vermekte, Özgür’üm toydu gerçi ama ben olağanüstü zevk alıyordum. Arada ağzından çıkarıp öğürüyor, “bu kadar yeter” diyordu ama ben hiçbir şey demeden yeniden güçle karımın ağzına veriyordum. Boşalacağımı kavramıştım ama o ufak tatlı ağzı o kadar hoştu ki sikmeye devam ediyordum, azıcık daha gidip geldikten sonra taze döllerimi ufak faişemun ağzına boşalttım. Kaçmaya çalışsa da kafasını yakaladığım için hareket edemiyordu, ben ise zevkten bayılacaktım. Sikim küçülene kadar Özgür’ü vazgeçmedim, ağzından çıktıktan sonra küfürler ederek kalan dölleri kusmaya çalışıyor, ağlıyordu. Çocukluk dostumun resmen her yerini sikmiştim, ona değişik gözle bakıyordum. Ben üniversiteye gidene kadar Özgür’ü bulduğum her fırsatta amını götünü yardım, değişik fanteziler de hakikatleştirdik. İsteyen olursa onları da yazarım.