Maç SOnrası Seks Yaptık

Türk ulusal ekibin basket maçlarını hiç kaçırmam. 3 dost basket maçlarına birlikte gideriz. Yeniden normal bir maç ulusal ekip yeniden iyi oynuyor. Ön çaprazımız da 3 karakter ateşli bir kadın grubu vardı. Her basket olduğunda biz ve dostlar fazla bir sevinç şovu yapıyoruz.
Bu sevinç şovu yakınımızda oturanların dikkatine sürüklüyordu. Ön çaprazda oturan kızlarda bize bakıyorlardı. ortada kız bir ara dostu ile yer değiştirip bana doğru yanaştı. Ben de bizim gruptan parçaladım öne kızların yanına gittim. İsmi Zeynep olan kız bana merhaba dedi elini uzattı. Ben de merhaba dedim elini bir vakit sıktım. Daha sonra bana çok fazla neşeleniyorsunuz dedi. Ben de çok heyecanlanıyorum dedi.
Kızlar da basketbol hayranlarıymış. Fenerbahçe nin basketbol kulüplerine azalarmış. Hatta kulüpte etkin vazife alıyorlarmış. Ben de Galatasaraylı olmama karşın Fenerbahçeliyim dedim. Maçın aksiyonu ile kesintisiz birlikte sevindik hatta sarıldık. Maç bitti. Birlikte stadyumdan çıktık. Dost gruplarımızı ektik. Onlara haber verip erkenden parçaladığımızı söyledik. Birlikte bir kafe de hamburger yedikten sonra mekan değiştirip terası olan bir cafeye geçtik. Kahvemizi de içtikten sonra kızla güldük eğlendik aramızda elektrik oluştu senden hoşlandım diyince ben de açıldım ona karşı.
Hoş laflar sarf ettikten sonra kızla öpüştük bize geçebileceğimizi söyledim. Kabul etti. Eve gittik ve eve girer girmez sevişmeye başladık. Kızı atamaya başladım. Azıcık seviştikten sonra ben de soyundum. Yatak odasından kondom getirdim kız benim sike taktı. Takmadan evvel azıcık sakso çekti ama dur boşalmayayım dedim. Doggy pozisyonuna gelen 21 yaşındaki Zeynep profesyonel olduğunu söyledi. Ben de onu sikmeye başladım. 5 dakika da boşalmıştım. Azıcık daha sevişip sikişmeye devam ettik. Yaşamıma yeni bir seks partneri daha katılmış oldu.