Lokantadaki Yakışıklı Garsonu Odama Çağırdım

Herkese merhabalar kandırma sex öyküleri okumayı seven tam dostlara selamlarımı ve sevgilerimi yolluyorum. Adım Duygu dostlar 26 yaşındayım iyi bir işletmede satın alma kısmında idareyici olarak çalışıyorum ve sık sık iş seyahatlerine iş yemeklerine çıkıyorum. Uzun zamandan beri devam eden hoş bir ilişkim var ama son yarıyıllarda erkek dostundan artık azıcık bunalmaya başlamıştım özellikle cinsel anlamda. O surattan da minik tefek kaçamakları yapıyordum iş seyahatlerine ona bu kere ki azıcık başka oldu gerçekten kendimi kaptırdım desem palavra olmaz. Öncelikli azıcık size kendimden bahsedeyim ben bir 75 boyunda manken gibi gerçekten hoş ve çekici bir bayanım çoğu zaman da girdiğim etraflarda alaka odağı olmayı basitlikle muvaffak olurum. Her neyse işletmede de son derece beğenilen ve galibiyetli biri olduğumu söyleyebilirim son yarıyıllarda şahısların büyük çoğunluğu benim üzerimde hatta terfi almak üzereyim desem palavra olmaz bulunduğum kısma müdür olmayı istiyorum ve bunun için de çok çalışıyorum. Neyse yeniden bir şehir dışı iş seyahati çıkmıştı iş için İzmir’e gidecektim. Bir hafta İzmir’de kalacağım için uzun bir hazırlık yaptım akşamları da buluşma yemekleri olacaksa ben de buna göre hazırlandım. Çok kısa vakit içerisinde de bagajımı bitirip yola çıktım. İzmir’e gideceğim ve orada da bir hafta kalacağım için otomobilimle yola çıkmayı seçim etmiştim.

Kısa vakit içerisinde İzmir’e eriştim otelime yerleştim ile ilk buluşma için akşam otelin lokantasına indim. Gelecek olan alıcıları beklerken bir anda oteldeki yakışıklı ben sonu gözüm takıldı gerçekten 28 29 yaşlarında çok yakışıklı birisiydi ve spor yaptığı her halinden belirli oluyordu o anda bu garsonu ayarlamayı kafama koymuştum. Neyse garson benim masamda ilgilenirken yavaştan onunla sohbet etmeye başladım ve kısa vakitte aramızda hoş bir diyalog heyetti. Sanıyorum ki benim niyetimi kavramıştı ve o da bana yakın sıcak davranmaya başlamıştı. Güzelime gitmişti bu gidişat kısa vakit içerisinde basitlikle telefon numaranı ona verdim ve sonrasında ileti atmasını istedim. O da bana yazdı ben de gece saat bütün 12’de odama gelmesini söyledim. Buluşma bitip odama dönerken de resepsiyona haber verdim konuğum in geleceğini söyledim odaya almalarını istedim. Saat 22.05 oldu hala gelmiş olması beni azıcık üzmüştü ama çok geçmeden kapı tıkladı ve ben gerçekten o anda çok heyecanlandım. Neyse nihayet gelmişti yakışıklı garsonum ve elinde de bir şişe şarap vardı. Benim konuğum olduğu için bardakları filan ben hazırladım şarabı açtı doldurdum ve hem sohbet edip birbirimizi tanımaya hem de içki içmeye başladık.

Çok kısa vakitte zati artık içki kanımızda gezmeye başlamıştı ben yemekte de aldığım için azıcık çakırkeyif olmuştum. Azıcık sonra dudaklarımız birleşti öpüşmeye başladık ama ben bu kadar süratli olmasını istemiyordum. Kısa vakit içerisinde elbiselerimi çıkarmaya başladı koltukta yapmak istemedim ve yatağa geçtik. Ben onun elbiselerimi çıkardıktan sonra elimde yatağa ittim bacaklarımı açıp üzerine çıktım ondan sonrasında da penisini ağzıma almaya başladım. Dakikalarca yaladım ama sabredecek eforu yoktur emindi o surattan bir an evvel onu içine almak istedim ve penisinin üzerine oturdum. Sarihçesi azıcık hakim olmak ve ilişkiyi idaremek her zaman çok güzelime gidiyordu. Tamamen köküne kadar içime aldıktan sonra da yavaş yavaş zıplama başladım evvel hareketlerim çok yavaştı ama kavradım boş olacaktı o surattan süratlendim ve daha sert bir biçimde zıpladım.

Kaç dakika sürdü öğrenmiyorum ama boşalmaya başladı içime boşalmasına izin verdim kumpaslı cinsel hayatım olduğu için problem yoktu. Ama natürel ki tek sefere mahsus bir boşalma olmasını istemiyordum bunun ikimizde evvel arınıldık ve bu kere daha sakin bir biçimde yine sevişmeye başladık. Bu kere daha uzun olacaktı öğreniyordum o surattan ben alta geçtim onu yönlendirdim ve bacaklarımın arasına geçip vajinamı yalamasına izin verdim. O kadar hoş yapıyor orada azıcık acemi olduğu anlaşılıyordu ama yeniden de hoştu güzelime gidiyordu beni yalamaya bir vakit devam etti bu biçimde sonra yer değiştirdik yine ben onu yalamaya başladım ve bu kere bacaklarımı omuzuna alıp içine girmeye başladı. Tamamen içime girdiğinde azıcık durdu bana doğru eğildi beni öpmeye başladı bende ateşli bir biçimde ona karşılık verdim zira olası olduğu kadar kızla gelmesini ve beni daha iyi becermesini istiyordum. Nihayet süratlenmişti artık bütün de istediğim gibi sikiyordu ve içimde dakikalarca sert git yerler yapıyordu ve ben de deliye dönüyordum onu yaptıktan mektebe ama ikimiz de bir defa boşaldığımız için hala zamanımız vardı ben tek bir saldırıyla hemen onun alta geçmesini istedim ve kendimi yine üstte çıktım. Bu kere ters bir biçimde sikinin üstüne oturdum arkam dönüktü ve deliler gibi yakalıyordum o da beni belimden anlayıp bana destekçi oluyordu. Devam ettik ve sonunda yeniden ikimiz aynı anda boş almaya başladık harika bir seks olmuştu.

Natürel sabah buluşmam olduğu için o gece bu yakışıklı garsonu yollamak zorunda kaldım. Ama ertesi geceyi gerçekten iple çektim bu arada sevgilim de durmadan ileti atıyordu ama işlerimin yoğun olduğunu söyleyerek ona geç dönmeye devam ediyordum. O gün de buluşmalarımı bitirdim işlerimi tamamladım odama geldim hoş bir duş aldım en seksi geceliklerimi giydirme natürel ki de benim yakışıklı garsonumun gelmesini bekledim. Sonunda nihayet garson geldi. Bu kere daha kaba bir biçimde onu içeriye aldım kapıdan içeriye girer girmez de arkaya geçip onu kendime doğru çektim ve dudaklarına yapıştım. Üzerini çıkarmasını dahi istemiyordum zira bu kere daha da azgın gidişattaydım dün geceden sonra onu daha çok istiyordum. Sonuna kadar seviştik kapının artta üzerimi dağılacak gibi çıkardı sert olması güzelime gitmişti bu çocuk benden bir şeyler biliyor olduğu nokta beni daha sert bir biçimde yatağa fırlattı. Sonrasında da sanki bir hayvan gibi üzerimi sıçradı. Öyle tecavüz eder gibi benimle beraber olması çok güzelime gitmişti o gece beni gerçekten tam dediklerimden evire çevire sikti. İlk Günkü coşkuyu tamamen üstünden atmıştı bu gece muhteşem ve gelmişti beni.

İzmir’deki iş seyahati süresince kerelerce birlikte olduk onunla gerçekten harikaydı ve muhteşem zamanlar yaşattı bana benimle birlikte ilişkide profesyonel olmayı da bildi sarihçesi. Nihayet seyahat bitti ben kendi yaşadığım içeride geri döndüm ondan sonrasında birkaç kez de sevgilimle birlikte oldum ama garsondan aldığım o neşeyi hiçbir biçimde almadım. En kısa vakitte İzmir’e yine gitmeyi ve onunla tekerrür birlikte olmayı hayal ediyorum gerçekten çok coşkuluyum ve iletişim kurup bir an evvel yeni iş temasları yaratmaya çalışıyorum kendime. Ama en makûs olasılıkla kısa bir hafta sonu kaçamağı için aynı otele gidip onunla yine birlikte olabilirim. Bu arada sevgilimden da artık böldüm yeni ilişkileri arıyorum kendime burada beni saat bir biçimde becerecek dostlar varsa yorum olarak telefon numaralarına vazgeçebilirler güzelce kalın.