Köyde Teyze Kızını Becerdim

Pek sık olmasa da ara sırada köye giderim hatta en son beş sene evvel gitmiştim. En son gittiğimde teyze kızı Mobil Seks Hikayeleri henüz daha 20 yaşındaydı ve onun düğününe gitmiştik. Daha sonra kocasıyla uyuşamadığı ve baba evine geri döndü zati pek sık görüşmüyoruz hatta çocukluğumdan beri sayılı biçimde onu görmüştüm. Güzel bir kızdı, bizim memlekette işler vardı ben de teyzemin Erotik Seks Hikayeleri evinde kalmaya başladım. Teyzemin kızı da oradaydı fakat benim usumda hiç öyle bir hedef yoktu zira gerçekten tek tasam işi halledip konutuma geri dönmekti, bu köy yerinde çok fazla kalacak değildim. Bir gün yeniden konutta çarşıya gitmek için hazırlanmaya başladım teyzemin kızı yanıma geldi ve Can ağabey ben de çarşıya gelebilir miyim diye sordu, aramızda beş yaş vardı o 25 yaşında Kandırma Seks Hikayeleri ben de 30 yaşındayım. Ben de natürel ki de gelebilirsin dedim fakat benim Kandırma Seks Hikayesi azıcık işim var şayet senin için mesele olmayacaksa beni bir yerde oturur beklersin dedim. Lütfen geleyim konutta çok bunaldım dedi neyse hadi git hazırlan dedim benim teyze kızı uzun bir etek ve uzun kollu bir gömlek Lezbiyen Seks Hikayeleri  başına da başörtü takarak  geldi yanımda yürümeye başladı. Dediğim gibi hiç o gözle ona bakmamıştım zati hoş bir kız olduğunu da düşünmüyordum. Yan yana yürüdük çarşıya gittik onu bir yere oturttum ve ben de işlerimi halletmek için Adult Seks Hikayeleri yanından ayrıldım. Geri döndüğümde bir de ne göreyim benim teyze kızı vazgeçtiğim yerde değil. Usum çıktı sandım zira İş Yeri Seks Hikayeleri buralar minik yerler öyle bir kız istediği her zaman istediği yere gidemez. Birden çevreye bakmaya başladım nerede bu kız derken iç çamaşırcıdan çıktı ve elinde minik bir poşet, hemen yanına gittim sen ne yapıyorsun ne aldın? Dedim.

Poşete bir baktım ki minicik kırmızı tanga bir kilot almış bunu ne yapacaksın dedim, seninle sevişirken giyeceğim dedi. İlk başta ne Bakire Hikayeleri söylediğini algılayamadım birkaç saniye kızın suratına bakmışım daha sonradan sen ne Ensest Seks Hikayesi diyorsun Songül diye sorunca seni çok arzuluyorum, ben kocasından ayrılan bir kadınım beni hiç gözün görmüyor benim de Seks Hikayeleri lüzumlarım var dedi. Gerçekten o ana kadar ona hiç o gözle bakmamıştım ve o anda onun hakikatinde beni arzuladığını ve hatta çarşıya dahi bu tasarı için geldiğini kavradım. Akşamüzeri olmuştu eve gitmemiz gerekiyordu daha sonra Kızlık Bozma Seks Hikayeleri konuşuruz bunları diyerek eve yürümeye başladık. Yolda beni ikna etmeye çalıştı, üryan onu görünce çok afallayacakmışım, seksi çok beğendiğini, her önüne gelenle yatamayacağını, gereksinimi olduğunu ve onu becermemi istediğini söyledi. Sarihçesi ben de heyecanlanmaya başladım neticede bir kadın benimle uyumak istiyordu fakat ona hiç çaktırmadım eve gittik. Tam gece nasıl onu tekerrür çıkaracağımı ve nerede becereceğimi düşündüm. Neticede burası minik yerdi öyle bir otele gidemezdik hemen dinlenirdi. Daha sonradan usuma bir şey geldi onu köyün dışındaki arsaya götürecek ve dışarı yapacaktım. Evet, bu deliliği yapacaktım zira İş Yeri Seks Hikayesi çok azmıştım ve hem de onun ateşini söndürmeliydim. Ertesi gün tekerrür hazırlanmasını ve çarşıya gideceğimizi söyledim gözlerimin içine baktı ve tebessümdü. Köyün dışına çıkınca onu boş arsaya doğru götürdüm yürürken birden elimi yakaladı bu kız gerçekten beklediğimden daha azgın bir şey çıkmıştı, ben de iyice heyecanlandım ve yürürken onun kalçalarını avuçlamaya başladım. Anal Seks Hikayeleri Sıkı dolgun kalçaları çok hoştu zati balıketli esmer bir kadındı ilk kez onun seksi bedenini o anda fark ettim. Etine dolgun çok seksi bir bedeni vardı resmen kısmet suratıma gülmüştü şehirdeki kızlardan çok daha hoş ve tazeydi. Onu hemen azıcık daha yürüttük ve kimsenin olmadığı bir yerde çalıların altına doğru gittik. Hiç kimse göremezdi boyumuz kadar çalılar vardı ayrıca yanıma bir de battaniye almıştım ilk başta battaniyeyi serdim Grup Seks Hikayeleri ve onu da üstüne yatırdım. Şimdi gizeme o ıslanmış vajinasının tadına bakmaya gelmişti kız birden dudaklarıma yapıştı, beni kendine çekti ve ne zamandır bir erkekle uyumadığını, çok arzuladığını, beni görür Anal Seks Hikayesi görmez bu tasarıyı yaptığını söyledi. Ben de heyecanlanmıştım dudaklarına yapıştım boynunu öptüm ve gömleğini çözerek diri göğüslerini emmeye başladım. Kocası bu kızı çok becermemişti muhakkaktı zati bir sürü problemleri vardı ve konutluluğu çok kısa müddet içinde bitmişti. Bu kızı iyi bir biçimde becermeli ve onun ateşini söndürmeliydim.

Hemen göğüslerini emmeye başladım bir yandan da uzun Baldız Seks Hikayeleri eteğini yukarıya toplamaya çalışıyordum bir de ne göreyim dün aldığı kırmızı kilodu giymiş ve bembeyaz vajinasını avuçlamaya başladım. Hemen parmağımı kadınlığının içine soktum iyice ıslanmıştı bu kız bir harikaydı zira misler gibi kokuyordu. Dün gece doğal sabunlarla banyo yapmış ve kendini bana sunarken en pak haliyle karşıma çıkmıştı, işini gerçekten öğreniyordu. Daha fazla dayanamadım ve iyice kalkan penisimi onun kadınlığının içine soktum, kız deliler gibi dudaklarımı ısırıyor bir yandan da kalçasını oynatıyordu Liseli Seks Hikayeleri farklı hareketler yaparak altımda inliyordu. Hemen elimle ağzını kapattım neticede burası minik yerdi ve yanımızdan geçen birleri bize fark edebilirdi fakat kız duracağa benzemiyordu. Anladım ki bu kız gerçekten çok azgındı hemen onu oracıkta iyice becerdim ve sert hareketlerle devam ettim zira doymuyordu. Haydi, daha fazla Can ağabey daha fazla diye kulağıma fısıldıyordu. Altımda inleyen daracık vajinaya sahip Hekim Seks Hikayeleri bu genç kız bugüne kadar birlikte olduğum en hoş kadın olmuştu. Ben nasıl olur da böyle bir hoşluğu hiç fark etmemiştim ve onu kaçırmıştım, hasarın neresinden dönersen kardı. Oracıkta onu becerdim takribî yarım saat onu zevkten çılgına döndürdüm zira bir süratleniyor bir yavaşlıyordum haydi Can ağabey daha süratli demesini sağlıyordum. Onu orada sanırım birkaç kere orgazma eriştirdim zira kasılmaları çok aşırılaştı, kasılmaya başladıkça dudaklarımı ısırıyor ve tekerrür rahatlayıp Bakire Seks Hikayeleri tekerrür zevkten inlemeye başlıyordu. Artık eve dönme zamanı gelmişti üstünü başını düzenledi ve hiçbir şey olmamış gibi eve geri döndük. o gün bana netlikle sıradan davrandı ve sanki hiç öyle bir şey yaşanmamış gibi her şey bir rüyaymış gibi Can ağabey demeye devam etti.

Gerçekten bu kız bütün bir iblisti bunu kavramıştım fakat ben bu Dul Seks Hikayeleri iblise hayran kalmıştım. Ertesi gün artık konutuma dönme zamanı gelmişti. Bir fırsatını bulunca yanına gidip tekerrür kalçalarına yapıştım ve penisimi ona sürtmeye başladım, oda hemen döndü ve dudaklarıma yapıştı. Seni tekerrür bekliyorum kesintisiz kumpaslı olarak gel beni becer dedi. Ben de tekerrür geleceğimi söyledim konutuma döndüm ve ne yazık ki  Liseli Seks Kikayeleri bir ay yanına uğrayamadım, işlerim çok yoğundu. Daha sonradan bir de duydum ki evleniyormuş o anda dünyam başıma devrildi bu seksi hatunu kaçırmıştım ve yalnızca bir defalık onu sikmiştim. Tadı damağımda kalmıştı nasıl olur da evlenirdi? Hemen ona telefon açtım Kızlık Bozma Hikayeleri bana telefonda hiçbir biçimde surat vermedi Can ağabey diye konuştu ve neden evleniyorsun dediğimde âşık oldum evleniyorum sana ne? Dedi. O anda beynimden vurulmuşa döndüm sanki hiçbir şey yaşamamışız gibi numara yapıyordu. Artık yapacak bir şey yoktu bu kızı yalnızca bir kere Ensest Seks Hikayeleri elde etmiştim ve gerçekten belleğimden hiç çıkmayacak bir seks yaşamıştım.