Kocasını kandırınca mutlu olan Burcu

Herkese en hoş şekilde hoş bir öykü okuması diliyorum dostlar, bu arada selamlar diyerek de hemen başlamak isterim. Öncelikle adım Burcu, 29 yaşında, bunun yanı gizeme de 1.74 boyunda, kumral hoşu olan mavi gözlü, dolgun göğüsleri ile fark yaratan, seks çılgınsı bir hatunum denebilir. Sizlerle bugün burada bundan takribî olarak birkaç hafta evvel yaşadığım o muhteşem ötesi öykümü paylaşmak istiyorum. O yarıyıl için dostlar konutluluğumun sanırım 3.yılıydı. neden öğrenmiyorum ama eşimle gerçekten de son derece makûs giden bozuk bir cinsel seks yaşamımız vardı ve en ehemmiyetlisi de bir de buna onun iş yoğunluğu ilave edilince, asıl anlamda yalnız başıma neredeyse kendimi tatmin eder hale gelmiştim. O yarıyıl her kadının hayali olan dolaşmak ya da alışveriş yapmak gerçekten de asla alakamı filan sürüklemiyordu. Tüm zamanımı neredeyse net başında geçirmeye başladım. Hatta emin olun eşim bana karşı o kadar kayıtsızdı ki sanki dönüp ne yaptığıma dahi bakmıyordu diyebilirim.

https://acdn.kraltube.xyz/videos/xh/14670637/14670637.mp4

İşte ben o yarıyılda her zaman takıldığım sosyal medya sitesinde Hakan ile tanıştım. Hakan 41 yaşında ancak buna karşın bekar olan bir erkekti. Özellikle de akşam olunca sürekli olarak onunla konuşuyor, gündüzleri ise artık telefon üzerinden uzun süreli olarak sohbet ediyorduk. Gerçekten de yaşamımda olan hemen her şeyi bende onunla paylaşmaya başladım. Neden olmasın ki, konutta olan dikkatsiz kocam benle ilgilenmezken neredeyse Hakan benim sanki tek merkezim olmuştu denebilir. Aradan azıcık zaman geçince bu defa da onunla artık telefon üzerinden sanal seks dahi yapmaya başladık ve bu vaziyet hakikatinde birbirimize olan heveslerimizi olağanüstü şekilde çoğaldırıyordu. En sonunda artık bu iş böyle olmayacak dedik ve hemen buluşma kararı aldık. Ancak ben onun yanına nasıl gidecektim öğrenmiyordum zira eşim bu anlamda ciddi bir meseleydi. Ancak ben öte yandan Hakanın kollarının arasında olmak için resmen yanıp alevleniyordum.

Kocama bir gün ben artık tatile gitmek istiyorum dedim o yeniden her zamanki gibi işlerini mazeret ederek bunu kesintisiz erteleyip duruyordu. En sonunda zati ciddi ebatta müzakere ettik. Bende zati bunu mazeret ederek ondan zorunlu olan izni iznini kopardım ve hemen bavulumu da toplayıp yola koyuldum. Asıl anlamda diyebilirim ki, otomobile bindiğimde dahi heyecandan resmen titriyordum. Hakan’ın yanında gidiyordum, emelim ona çok hoş şekilde sürpriz yapmaktı. Hakan’ın bu arada şirin bir kasabada gerçekten de muhteşem görünen minik ama hoş bir konutu vardı. Sabah saatlerinde filan varmıştım, ona telefon açtım ama o sırada uyuyordu. Neyse aradan zaman geçince uyandı ve aradı bende ona geldiğimi, burada olduğumu söyledim. Tabi evvel şaka filan yaptığımı sandı ve de inanmadı, hatta çok güç inandırdım diyebilirim. Aradan da takribî olarak yarım saat geçince yanıma geldi. O gün işte ilk kez birbirimizi canlı biçimde görüyorduk. Bir vakit neredeyse hiç konuşmadan uzun süreli şekilde birbirimize baktık ardından da bana koşarak geldi ve sımsıkı sarıldı. Hemen sonra da sordu ‘Bitkin musun canım istersen eve gidelim’ dedi. Bende hemen tamam dedim. Onu otomobile bindim ve arttan takip ettim.

Daha sonra da evine geldik, beni hemen salona aldı ve bana bir kahve yapmaya gitti. Gerçekten de neredeyse heyecandan can verecektim. Artık neler yaşanacağını ciddi şekilde merak ediyordum. Daha sonra da kahvelerimizi içtik bir yandan da sohbet ettik. Neredeyse tam gece vasıta kullanmıştım bu sebeple bana istersen azıcık yat, dinlen dedi ve hemen yatak odasına götürdü. Ardından ben çantamdan en seksi olan geceliğimi çıkarttım ve hemen banyoya gittim. Daha sonra da elbette duşumu aldım ve o seksi iç çamaşırlarımı ardından da çok hoş görünen geceliğimi giydim. Hemen sonra yatak odasına gittim ve uzandım. Hakan’da odaya geldi ve tişörtünü çıkardı. Üzerinde artık bir tek şortu vardı hemen yanıma uzandı. O an için birbirimizi değmiyorduk ancak hayal edebilirsiniz, yan yana uyuyorduk. Sarihçesi yanımda ilk defa kocamdan başka biri vardı benim gerçekten de pek de katlanacak eforum filan kalmamıştı. Bu sebeple de dönme gerekçesiyle sırtımı Hakan’a dayadım. O da zati hemen sonra bana sarıldı, işte artık onun kollarının arasındaydım. Bir anda saçlarımı koklamaya aynı zamanda beni de okşamaya başladı, benim ise o anda sesim çıkmıyordu kısacası kendimi resmen ona teslim etmiştim diyebilirim.

Daha sonra ellerini dolgun olan göğüslerimin üzerine getirdi ve hemen geceliğimden içeri soktu ardından da onları avuçladı. Asıl anlamda bedenim titriyordu, sonra da göğüslerimi ser şekilde sıkmaya başladı. Ardından da beni kendine çevirdi ve bir anda öpüşmeye başladık, resmen dillerimiz sevişiyordu diyebilirim. Bir yandan göğüslerimi sıkarken aynı zamanda bir yandan da eli bir ara bacaklarımın arasına gitti ve anında ıslak olan amıma yavaştan değmeye başladı. Zati sırılsıklam olmuştu, işte artık okşuyordu. Beni daha sonra sırt üstü yatırdı ve bir anda üzerime çıktı, öpmeye ardından da yalamaya başladı. Zevkten resmen can verecektim dostlar, yavaş şekilde yerimi öpüp ayrıca da yalıyordu. Göğüs uçlarımı ise özellikle dişlerinin arasına aldı ve hafif şekilde ısırmaya başladı. Daha sonra da yavaş şekilde alta doğru inmeye ve yalaya yalaya artık bacak arama indi.

Daha sonra da bacaklarımı ayırıp o dolgun dudaklarıyla bir anda amıma yapıştı, amımı dudaklarıyla emiyor beni resmen yalıyordu. Ardından da elleri ile amımı ayırıp içine bir yandan da dilini sokmaya başladı. Ben o anda o kadar çok zevk aldım ki resmen katlanamayıp boşaldım. Benim zati bu biçimde boşalmam onu elbette daha da zevke getirdi ve bu defa çok daha iştahlı şekilde amımı yalamaya başladı. Benim artık ciddi şekilde katlanacak eforum filan kalmamıştı zira bir an evvel becerilmek için can atıyor çok istiyordum. Ancak onun dediğim gibi pek de tez etmeye hedefi yoktu. Resmen amımın zevk suyunu içiyordu ve onu yalıyordu.

Daha sonra da başını kaldır ve bana hazır mısın diye sordu. Ancak benim dedim ya yanıt dahi verecek halim kalmamıştı yalnızca gözlerimi kapadım o kadar. Yavaş şekilde öperek yukarıya geldi hemen elimi yakaladı ve aletine götürdü, şimdi ona ilk kez değiyordum. Elime sığmıyordu ve gerçekten de olağanüstü uzundu, bu surattan da heyecanım daha da arkasıydı ve bir anda elimle onun aletini ardından da elimi çektim. Sonra da bir saldırıda aletini amıma soktu. Resmen çığlık attım ve sanki gözlerim yerinden çıkacaktı. Aleti gerçekten de olağanüstü kalın ve büyük olduğundan dolayı daracık amım ilk kez seks yapıyor gibiydi. Asıl anlamda içim yanıyordu ama bir yandan da aldığım zevk asla ve asla tarif edilemezdi. Orada tatil süresince onunla kezlerce beraber oldum ve bayanlığımı resmen yaşadım. Muhteşem tatil bitince geri dönüm ama kendisi ile görüşmeye devam ettik, bazen de o yanıma geliyor ve yeniden beraber oluyoruz.