Kocamın İşvereni Çılgınca Sikti

çok üzücü bir vaziyetten bahsetmek istiyorum daha doğrusu seks itiraflarında bulunmak etmek istiyorum, eşimi zorunlu olarak işvereni ile kandırdım diyemem lakin kocamın isteği üzere yaptım, ha ister buna orospuluk ister fedakarlık her ikisi de mevcut. Vaka sebepleri böyle başladı. Kocam işten geldiğinde işverenin işten çıkarabileceğini söyleyerek sana merakını seziyorsundur bende çoktandır seziyorum dedim. Bir gün ben yemeğe davet edeyim daha sonrada bir şeyi mazeret edip dışarı çıkayım sen azıcık cilve yap azıcık övgü yap belki bırakır dedi. 5 yaşında çocuğumuz vardı. kocamın yeni mesai bulması güçtü iyide para alıyordu kabul etmek zorundaydım.

Kocam ile seks yaşantımızda iyi gitmiyordu işe erken gidip saat onda geliyor ben istesem de beni sikemiyor, siktiği günlerse on dakika arasında boşalıyordu. Bende şipşak mutfağa koşup kocamanından salatalık alıp yatağa yanına uzanıp sabaha kadar kendimi tatmin ediyordum. Bana bakmasa da inlemelerimi dinliyordu, bu surattan teklif benim için de farklı zevk olacaktı. Bu esnada adım Aysun 27 yaşındayım düz şekilde bir fiziğim var göğüslerim ideal irilikte geriye çık k geniş kalçalarım ince belim her erkeği cezbedecek güzellikte dudaklarım kalın emilmeye doyulmayacak türden.

İşvereni Altan 42 yaşında kocaman bina lı benim yarı minyom tipime bakınca kucağında evirip çevirip hoplatarak zıplatarak inleterek bağırtarak sikecek tipten yakışıklı da sayılır. karısını da düşününce beni arzulamakta ne kadar haklı olduğuna da hak veriyorum. 3 gün sonra kocam arayıp akşama geliyoruz dedi kuaföre gidip saçımı yaptırdım makyajı mı bir tamam yapıp altıma külot giymeden dar bir pantolon giydim. kalçalarımı bütün gösteriyordu. amımında yarığını göze çarpan ediyordu. üstüme zati dik olan göğüslerime dik bir sütyen takıp ince sitreç bulüz giydim. çocuğa hafif uyku hapı verip yattırdım. yemekleri lokantadan söyleyip beklemeye başladım.
Kapı çalındı kapıyı açıp kocama güzel geldim canım deyip

Altan bey güzel geldiniz diyerek elimi uzatarak elini sıkıp gözlerine cilveli cilveli baktım. yemekleri masaya koyduktan sonra mutfağa geçip kocamın telefonunu çaldırdım. kocam tamam anne hemen geliyorum dedi beni çağırıp hayatım annem rahatsızlanmış ben bir bakayım sen Altan beyi ağırla dedi. Altan kalkmak istedi olmamakta Altan bey deyip durdurdum yemek yerken Altan gözlerini göğüslerimle amımdan ayıramıyordu. masayı kaldırmak için mutfağa gidince elimi amıma sokup okşayıp am dudakları mı iyice kmübalağa ettim. pantolonu da parmaklarımla dışarıdan amımın içine iyice sokup sıkıştırdım. amım bakınca bütün olarak muhakkaktı içeri girince gözünü amıma dikip ayıramadı salona geçip o tekli koltuğa ben karşısındaki ikili koltuğa oturdum. emine hanım nasıl diye sordum sıhhati iyi fakat diye söze başladı ben zaman vakit dilimle dudaklarımı nemlendiriyor sesimi

Titreterek ya öylemi diye yanıt veriyor onu dinliyordum. karısının kendine bakmadığından buna arz göstermediğinden bahsediyordu. keşke sizin bunun gibi bakımlı ve çekimli olsaydı dedi. şipşak yerimden kalkıp kucağına oturdum geldiğinden beridir en iyi istediğim buydu boynuna sarılıp üzülme Altan canım kocamda benim kıymetimi öğrenmiyor diyerek kalın dudaklarımı ağzına sundum. yarrağı kazık bu gibi olmuş alttan kalçalarımı gıcıklıyordu. bende başladım sürtmeye dudaklarımı emiyor yalıyor dilini ağzımın içine sokup bana emdiriyordu. sol eliyle boynumdan sarılmış beni sıkıyor kavrıyor sağ eliyle amımı pantolonun dışından okşuyor sıkıyor avuçluyordu. soluğu sıklaşmış ohhhhhhhh diye inliyor harika kisminsin Aysunum diyordu. tutkulu sesin şaşaasıyla orgamz olmuş boşalmıştım.

Pantolonun bacak arası 100% ıslanmıştı fakat elim yaraktaydı oda benim orgamz etkisinden sanırım onun pantolununda ıslaklık elime geldi. düş kırıklığı yaşadım bu da kocam bu gibi diye düşündüm lakin siki yumuşamıyordu şipşak diz çöküp yarağı dışarı çıkarıp yalamaya başladım. kocamınkinden sihirktü soktuğum salatalıklar kadar vardı lakin bunun birde sihirk kalpağı vardı. yerken harika bir şey olacaktı bu hisle bir daha boşaldım şipşak ayağa kaldırıp bu kez sularını yalayıp meşrubatım deyip pantolonu yırtar bu gibi çıkarıp amıma yumuldu. emiyordu bende boş durmayıp gömleğini çıkardım kendi bulü zümü çıkarıp göğüslerimi okşuyor onun omuzlarını öpüp sıkıyordum. o da kalçalarımı sıkıp parmağını götüme sokuyordu katlanamayıp ağzına bir daha boşaldım ayakda duracak takatim kalmadı o koltukta oturuyor bende amıma kamışı sokup kucağına oturdum. başlandı hoplatmaya çok fazla istek ettiğim şeydi öyle bir hoplatıyordu ki anlatılmaz yaşanır cinsden hoplarken baktım kocam salon kapısında evvel afallar bu gibi oldum ama tepki göstermeyince daha şiddetli devam etmeye başladım.

Bir taraftan da sik Altanım dağıt amımı götüme de sok diyerek siki amımdan çıkarıp elimle götüme denk getirip kocama baka baka oturdum yarağın üzerine dibine kadar geçince öyle bir aaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh çektimki kocamın ağzı açık kaldı başladım zıplamaya Altanda eliyle hoplatıyor bende devam Altanım yarında gel sik beni kocam senin işteyken sen eve gel karısının amını götünü akşama kadar yarağ a doyur diyordum. kocamsa ağzı açık bana bakıyordu haydi Altanım şimdi amıma sok diyerek götümden çıkarıp koca yarrağı yeniden amıma soktum başını kollarımla sıkarak göğüslerime bastırdım oda kocaman göğüs ucumu ağzına alıp emip ısırıyordu. haydi

Porno hikaye Altan canım birlikte boşalalım içimi sıcak döllerinle yak dedim volkan gibi patladı kocama baka baka haykıra haykıra boşaldım. giyinip mehmet gelmeyecek gideyim dedi kapıdan uğurlarken boynuna sarılıp sevgilim harikaydın her gün istiyorum seni diyerek dudaklarına yumuldum kapıyı örtünce kocam arkamdaydı gülerek gördün mü ibne kadın nasıl sikilir, ayrıca sen benim pezevengimsin dediğimde gözleri daha da gelişmişti. İşvereni her istediğinde beni sikiyor, eşimin ücreti hem daha iyi oldu hemde işini kaybetmedi. Tabiki de öyle olacaktı, ben Altana öyle siktiriyorum ki kendimi, fahişe arasa böylesini bulamaz. Hepinizi hoşlanıyorum okurlarım