Kocamdan Dağılınca Sekse Aç Kaldım

Sevgili dostlar, ilk olarak sizlere en dürüst şekilde sıcak bir selam demek istiyorum. Benim adım Neslihan, gerçekten de son derece hoş ama aynı zamanda özel olan bir kadınım. 30 yaşındayım, bunun yanında gerçekten de her anlamda oldukça da hoş bir kadınım. Tabi bunların yanında bir yandan da reelinde dul olduğumu da hemen sizlere söylemek istiyorum dostlar. Başıma gelen vakayı sizlerle paylaşmak için can atıyorum. Ben bu arada Ankara’da yaşayan ve eşinden de takribî olarak bakıldığı zaman neredeyse 3-4 sende evvel ufalamış bir bayanım. Sarih olmak gerekirse kocamla aramda gerçekten de oldukça zahmetli olan gidişatlar her anlamda her zaman için yaşanıyordu. Bu surattan bende artık direnemedim ve hemen onu parçaladım. Tabi bunların yanında ortada bir çocuk olmaması de bizim için gerçekten de ufalama mevzusunda çok rahat hareket etmek demekti.

Ben ondan parçaladıktan sonra yalnız olmaktan gerçekten sıkılan ve aynı zamanda artık özellikle de cinsel anlamda başka bir deyişle seks mevzusunda çok azgın olmaya başladığımı fark ettim dostlar. Bu sebeple de artık değişik şeyler yapmak için işe girmeye karar verdim ve hemen iş aramaya başladım. Aradan kısa bir müddet geçince de işi buldum ve oraya başladım. Çalıştığım yerde ise Davut diye bir personel vardı ve yalnızca bakışları ile dahi beni resmen tamamlıyordu. Bende sarihçesi bu gidişatta ona karşı asla ve asla pervasız kalmıyordum zira kalamıyordum. Neyse, bir gün beni iş çıkışında kahve içmek için davet etti bende hemen kabul ettim ve ardından da oturduk. Ama ben ondan kahve beklerken o beni getire getire bir bara getirdi. Sarihçesi ilk evvel kararsız etsem dahi hemen bir bira içme fikri bana da son derece cazip geldi. Ardından da içtikçe gerçekten de mucizevi acayip olmaya başladım. Bir ara baktım Davut benim dolgun dudaklarıma doğru eğildi ve bir anda bana ‘seni çok arzuluyorum’ dedi. Ben alkolün de tesiri ile onun bu önerisini kabul ettim ve hemen oradan çıktık ardından da bir otele gittik. Odaya girer girmez hemen elini kilodumun içine soktu ve bir anda amımı ellemeye başladı. Mucizevi şekilde zevk alıyordum ve bu surattan da reelinde azmaya başladım. Ardından hemen bende onun o kalın olan aletine dokundum ve resmen taş gibi olduğunu gördüm. Bu gidişat zati beni daha da azdırdı ve ardından hemen üstüme çıkmasını söyledim.

Ancak o bana asla ve asla serisi olmadığını söyledi ardından da hemen amıma yumuldu. Asıl anlamda öyle bir yalıyordu ki, sanki kendimden geçiyordum diyebilirim. Ancak ben buna daha fazla direnemedim ve hemen içime girmesini ondan istedim. O da zati sabredemiyordu ve o da bana tamam dedi ardından da tükürükleyip hemen aletini amımı yasladı. Gerçekten de öyle bir bastırdı ki resmen çığlık attım, ben bu kadar büyük bir aleti hiç içime bugüne dek almamıştım. Mucizevi bir zevk alıyordum ve ondan daha da süratli şekilde devam etmesini istedim. Ancak ben ne dersem o bütün tersini yaptı ve bu gidişat beni daha çok kudurttu. Daha sonra ise kezlerce içimde git gel yaptı ve beni titremeli şekilde boşalttı. Ancak o hali hazırda boşalmamıştı, bu sebeple de içimde git gel yapmaya devam etti ve en sonunda resmen o da patlayarak içime boşaldı.

Ayrıca da içime dolan o sıcak spermler benim zevkten uçmama neden oldu. Bu vaziyetten ikimizde mucizevi bir zevk aldık ve her zaman beraber olmaya karar verdik. Bu vaka burada bitmemişti ama bir başka vakamı da hemen size anlatmak istiyorum. Umuyorum siz de bunu da hoşlanacak ve bana kalırsa da çok neşe alacaksınız. Ben size az evvel de belirttiğim gibi reelinde konutluluk mevzusunda gerçekten de son derece eskidiğim bir ilişkiden çıktım. Bu konutluluk sonun da kendimi gerçekten de derlemek sarih vakam çok da kolay olmadı. Zira öğreniyorsunuz boşanmak kolay olmaz bu sebeple de güçtü ama boşanma sebebi de kocamın beni kandırması ise. Bende zati bu sebeple tamamladım. Tabi bir yandan da ondan bölmek güç de oldu zira onunla aramda olan cinsel ilişki çok iyiydi.

Her zaman için mesela onunla seks yapar ve gerçekten de buna asla ve asla doyamazdık. Bu sebeple de ondan bölmek dediğim gibi bana da oldukça güç geldi dostlar. Kocam mesela her zaman için kalın olan aletini bana yalatırdı ve bende bundan mucizevi büyük bir zevk alırdım. Seks ilişkimizde bundan mucizevi zevk almaya başladım ve gerçekten de hayatımda her zaman için o biçimde bir aleti almak istiyordum. Son derece harika olan ve bir yandan da bana zevk veren bu aletin hele de içime sokulması içinse resmen yanıyordum dostlar. Mesela andırıyorum bir akşam akşam beni çok istekli şekilde beceremediğini söyledi, bu sebeple de seks istedi ve bende bunu ardından da hemen yatağa geçtik. Ancak beni o gece anal yoldan becermek istediğini ve bu surattan da anal seks istediğini söyledi. Evvel bu gidişat bana her ne kadar acayip gelse dahi ben kabul hemen ettim ve ardından da domaldım. Daha sonra ise kremle hoşça götümün içini kremledi ve daha sonra da kendi aletine de bunu sürdü. Gerçekten de son derece heyecanlı bir biçimde beklerken neden öğrenmiyorum ama bir anda bastırdı ve içime sert şekilde girdi. O an aldığım zevk emin olun hayatım süresince asla ve asla unutamayacağım en özel zevk oldu.

Onun devamında da zati beni kezlerce anal yoldan becerdi, bundan da aynı biçimde her zaman için zevk aldım ve bundan sonra onunla bir tek anal yoldan ilişki yaşadım. Ancak dostlar sarih vakam neden öğrenmiyorum ama bazen beni böyle çılgınlar gibi becermesini çok ama çok özlüyorum. Bu sebeple de size hem başkası ile olan ilk seks öykümü hem de daha önceki kocamla aramda geçen bu anal yoldan seks işini anlatmak istedim. Şimdi dediğim gibi ben reelinde artık yalnız bir kadınım, canım gerçekten de mucizevi ebatta seks istiyor ve erkek istiyor. Ancak şu an için yalnızca kendimi tatmin etmekten ve en ehemmiyetlisi de amımı parmaklamakta başka devam pek de yok gibi görünüyor. Tabi arada Davut var, onunla da oluyorum ama o bana çok da zevk vermiyor. Bu anlamda özellikle de hoşlandığım adamı başka bir deyişle daha önceki kocamı çok özlüyorum ve artık tekerrür gelip beni çılgınlar gibi becermesini gerçekten de istiyorum. Bu sebeple de dediğim gibi dostlar, benim için gerçekten de ehemmiyetli ve de özel olan bu vakayı sizlere de anlatmak ve sarihçesi içimi gevşetmek istedim. Umuyorum siz de beni kavrıyor ve bana reelinde bu mevzuda başka bir deyişle seks mevzusunda hak veriyorsunuzdur diye düşünüyorum.