Kocam Yurtdışında İken Ev Sahibine Kendimi Verdim

Merhaba porno hikaye okurları adım Ayderi 25 yaşında, bir çocuk annesiyim.. Eşim Serkan ile kaçarak evlendik.. Onun ailesi beni istemiyordu.. Zira barlarda şarkıcılık yapıyordum.. Evlenince o dünyadan elimi ayağımı çektim..

Bir sene içinde de çocuğumuzu kucağıma aldım.. Kocam Serkan, inşaatlarda su tesisatçılığı yapıyordu.. Bir firma vasıtasıyla Ukrayna ’da geçici bir iş bulmuştu.. İki aylığına diye giden Sertan 10 ay geçtiği halde gelmedi..
İlk taşındığımız ev sobalıydı.. Serkan iyi para yollayınca kombili bir ev aramaya başladım.. Bize yakın bir mahallede 4 katlı bir evin üçüncü katını yakaladım.. Üst katta ev sahibim, oğlu ve gelini oturuyordu.. Ev sahibinin oğlu Metin, 30 yaşlarında birisiydi.. Karısı Ayça ile hiç uyuşamıyor, kesintisiz münazara ediyorlardı.. Ayça uyumsuz bir kadının tekiydi.. Ben ne zaman balkona çamaşır assam o da bir kaç saat sonra ıslak çamaşırlarını seriyor, benim pak çamaşırlarımı mahvediyordu.. Bir kaç defa uyarmak istedim beni de tersleyerek “Sen de evin içine as” diyordu.. Yaz gelince ev sahibinin karısı ve gelini ile torunlarını alıp memleketi Rize ’ye çay toplamaya gittiler. Metin çalıştığı için evde kalmıştı.. Bizim dairedeki kornişlerden birisi bozulunca Metin ’den değiştirmesini rica ettim..
Metin yeni bir korniş, bir de delgi alıp geldi..
Hava sıcak olduğu için ben askılı bir tişört giymiştim.. Metin merdivene çıkıp tavanı delerken ben de düşmesin diye merdiveni yakalıyordum.. Metin, yukarıyadan bana bakıyor, gözlerini askılı tişörtümden fırlayacak gibi olan göğüslerimden alamıyordu.. O kornişleri vidalamaya başladığında, mutfağa gidip soğuk meşrubatlar hazırladım.. Metin ’in işi bittiğinde üstü başı tozlu ve kan ter içinde kalmıştı.. O haliyle gözüme çok seksi göründü.. Takribî bir yıldır erkeksizdim, cinselliği çok özlemiştim.. Metin ’e banyo yapmasını sonra yemeği beraber yemeyi öneri ettim. Ancak o kendi evinde banyo yapmak istediğini söyleyince dayanamadım, elinden yakalayıp güçle bizim banyoya soktum.. O duşa girince soyunup ben de arkasından banyoya girdim..
Suyun altında öpüşüp, sevişmeye başladık..
Kocamla banyoda hiç sevişmemiştim, Bu surattan hem böyle bir anı yaşamanın heyecanı ile beraber birleşince, bana inanılmaz zevkli geldi.. İlişkimiz bitince bir birimizi sabunlayıp, durulanıp çıktık