Kocam Beni Kuzenimle Kandırıyor

Ben esmer ve 40 yaşında bir kadınım. Bu sitedeki öyküleri okuduktan sonra fena halde azdığım için ben de başımdan geçen bir hadiseyi sizinle paylaşmak istedim. Esmer ve beyaz derili hafif dolgun bir kadın olarak etrafındaki bireyler tarafından hoş olarak görünen bir kadınım. Konutluyum fakat çocuk sahibi değilim. 10 yıldır sürdürmeye çalıştığım bir konutluluğum var ama çok da zevk aldığım söylenemez bu işten. Eşimin cinsel beceriksizliği suratından artık iş çığrından çıktı ve ben değişik fantaziler yaşamam gereken zamanları yatarak geçiriyordum.

Eşim götünü dönüp uyuyordu natürel bir kadın olarak ben de onun benim kadar seksi ve ateşli bir kadına nasıl böyle dikkatsiz kaldığını merak ediyordum. Benim canım neredeyse her gece eşimle sikişmek istiyor ama eşim bana hiç alaka göstermiyordu. Onun başka bir kadınla ilişki yaşadığını filan düşünmeye başlamıştım artık. Eve son senelerde hep geç geliyordu ve bir bardak bir şey içip, duş alıp uyuyordu. Bense onun gelmesini bekliyordum ve geldikten sonra kitabımı vazgeçip uyuyordum. Bu iş çok can sıkıcı bir hal almaya başlamıştı. Bir karar vermiştim, eşimi takip edecek ve hangi kadınla ilişkisi olduğunu bilecektim.

Akşam işten çıktığı saati ayarlayıp o saatlerde kendi otomobilimle iş yeri kapısı yakınlarında fakat orayı gören bir noktadan eşimi gözlemeye başladım. 5-10 dakika sonra elinde çantası ile kapıda gördüm onu. Otomobiline bindi ve oradan uzaklaştı natürel ben de onun peşinden sürdüm. Yolda fazla süratli ilerlediği için polis radarına takıldı ama neyseki artta hatta çok yakınında olmama karşın beni seçememişti. Çok korkmuştum beni farkedecek diye. Reelinde fark etse kaç yazardı, neticede beni kandırıyordu sarihti işte….

İş yerinden çıkıyordu ve eve gelmek yerine başka doğrultuda ilerliyordu. Kim öğrenir hangi kadınla seks yaşıyordu gurursuz kocam… Arttan takip ettim yavaş bir biçimde ve reelinde çok da tanıdık olduğum bir semte girmesi ile afallamışlığa uğradım aşırısıyla. Bu mahalle benim teyzemin kızı Perihan ’ın oturduğu mahalleydi. Kendisi 30′lu yaşlarda ve mankenlik yapan bir kadındı. İnanamamıştım. Eşim bütün de varsayım ettiğim gibi onun apartmanın önüne park etti otomobilini. Ve kapı ziline basıp, yukarıya doğru çıktı. Hala ben böyle bir şeyin olmayacağını düşünerek, acaba başka bir kadın mı var o apartmanda diye kendime teselli etiyordum.

Ve arttan sarih kapıdan apartmana daldım. Perihan ’ın kapı önünde görünce eşek kocamın pabuçlarını, onunla ilişki yaşadığını kavramıştım. Yoksa ne işi vardı ki bu konutta, ben dahi uğramıyordum. Peki ama nerede tanıştırmıştım ben onları ki bu kadar içten olmuşlardı. Fantastik hiddetlenmiştim… Yarım saat kadar araba ile turladım ki onları döndüğümde iş üstünde tutayım diye. Tekerrür apartmana girdim ve kapılarını çaldım, seks öyküleri üzerinde tutacağıma emindim onları. Perihan beni gecelik ile karşıladı kapıda ve ben, dolaysız olarak “kocam nerede?” diye sordum, haykırarak. Korkmuştu, paniklemişti aşırısıyla. “

Çağır bana onu!” dedim, “Sex öyküleri anınızı mı bozdum, ne oldu, neden panikledin?” diye haykırmaya devam ettim kadına. Kocam içeriden üzerinde yarım yamalak bir gömlekle kapıya geldi. O an neler olduğunu anımsamıyorum. Kadına bir kaç tane tokat patlattım, kendimi eve dahi nasıl attığımı gerçekten andırmıyordum. Kocam Perihan ’ı sikiyordu hale bak!.. Perihan tamam çok hoş bir kızdı ama bunu bana nasıl yapardı?.. Ben de güzel bir kadındım neticede. Onlar birarada düşündüm de kocam nasıl sikiyordu Perihan ’ı acaba? Kucağında mı zıplatıyordu yoksa yalıyor muydu vajinasını? Çılgın olmak üzereydim gerçekten usumdan çıkmıyorlardı. Ve bir karar verdim o günün gecesi, kocamda fena halde intikam alacaktım. Hem de ben de onun akrabası ile yapacaktım bu işi. Çıldırmak üzereydim gerçekten, intikam almayı çok istiyordum.

Beni Perihan ile kandıran eşimi, ben de onun silahı ile vuracaktım.Ve porno öykü deneyimlerimden de yararlanarak eşimin akrabalarından biri olan Murat ile sevişmeyi uygun gördüm. Murat beden hocasıydı ve gerçekten yakışıklı bir adamdı. Konutlu da değildi, tüm akrabaları onun evlenmesi güzergahında baskı yapıyorlardı ama hoş kadınlarla gününü gün etmeyi ve sex öyküleri yaşamayı daha uygun görüyordu kendine. Bu benim de işime kazançtı natürel. Hiç konuşmazdık ama ilk kez geçen gün aradım onu telefondan ve kendisi ile görüşmek istediğimi söyledim.

Fantastik afallamıştı. Ne diyeceğini afalladı, esrarengiz sualler sordu bana ama ben gelince tüm suallerini yanıtlayacağımı söyledim. Usumda Murat ile çılgın bir sex öyküleri stilinde seks yapmak vardı. Hazırlanmaya başladım, eşimin geçen sene seks yaparken giymem için aldığı ancak bir kere dahi kullanamadığım iç çamaşırlarını giydim. Siyah ve ipli bir çamaşırı vardı. Üzerime çok iyi oturmuştu, her erkeği sekse hazır hale getirebilirdim bana kalırsa. Üzerine dar bir etek giydim, kalçalarım dışarıdan iyice emin oluyordu. Kocaman kalçalarım vardır, balık etli bir kadın olduğumu söylemiştim. Göğüslerim ise bir erkeğin uçlarını yalamak için can atacağı türdendir.

Kocaman ve diktir. Sutyen takmadım. Üzerimde beyaz bir gömlek vardı ve göğüs uçlarım iyice emin oluyordu dışardan. Harika görünüyordum aynada. Üzerine de dar kesim paltomu giydim. Kundura seçimim ise ince topuklu siyahtı. Fantastik seksi görünüyordum. Benimle seks öyküleri yaşamak istemeyecek erkeğin usundan güçü var diye düşünüyordum. Kocam da böyle bir mülktü ama bu gece yaşayacaklarımdan sonra usu başına kazançtı sanırım.Kafamdaki seks öyküleri kahramanım, kocamın akrabası Murat olacaktı

Murat ile lüks bir otelin restaurantında buluştuk. Şaraplar söylendi, hoş bir yemek ve koyu bir sohbet. Murat gözünü benden alamıyordu ama onu frenleyen şey kocamın akrabası olmasıydı. Ama ben ona öyle işveler yapıyordum ki kocamla aramda büyük bir uçurum olduğunu farketmişti. Konuşurken arada elimiz omzuna atıyordum. Ve göğüslerimin gitgide dimdik olduğunu seziyordum. Saçları omuzlarına kadar dökülüyordu ve omuzları fantastik geniş bir erkekti. Beğendiğim kocam ise nasıldır, sümsük, yassı herifin tekiydi, üzülmeye dahi dokunmazdı…

Omuzlarını sıkmaya devam ediyordum gülerken filan, göğüslerimin, beyaz gömleğimin içindeki hareketini ve sutyen takmadığımı farketmişti Murat. Gözünü alamıyordu benden. Azıcık daha ileri götürdüm işi… Kunduramın tekini çıkardım ve masanın altından Murat ’ın aletine değmeye başladım ince çoraplı ayağımla. Murat ilk evvel baya irkildi ama sonra güzeline gitti, alkolün de tesiriyle artık daha cesur hareket ediyordu. Bir yandan kocamla yaşadığım konutluluğu dinliyordu benden, bir yandan da ayağımla onun aletine değmeye devam ediyordum. Bir ara utandı, tuvalete gitmek istedi. Bunu genelde kadınlar yapardı ama o benden izin isteyip tuvalete gitmişti bu sefer. Döndüğünde saçlarını nemlendirmiş ve çok yakışıklı görünüyordu gözüme. Çok daha fazla azmıştım onu böyle görünce, senelerin acısını onunla aşmak istiyordum…

Sex öyküsü Hadi beni evine götür” dedim Murat ’a. “Emin misin?” diye sordu. “Bundan daha emin olamam” dedim. Güldü ve kalktık hesabı o ödedi. Ses çıkarmadım nasılsa konutta ona karşılığını aşırısıyla ödeyecektim. Yarım saat sonra Murat ’ın kiralık oturduğu eve girdik birlikte. Kapıyı kapatmasıyla yakasını yapıştım, zaman kaybetmek istemiyordum. Onu hane kapısına yapıştırdım ve usumdaki sexs gecesini yola koydum. Öpüşüyorduk, dudaklarımı kanatırcasına sıkı öpüyordu beni dişliyordu. Dizimi aletinin üzerine doğru attım. Eteğim yırtılacaktı sanki. Beni yakalayıp kucağına aldı Murat, bacaklarımı iyice aralamıştı. Islandığımı hissediyordum.

Bir yandan beni öpüyordu bir yandan da kocaman kalçalarımı eteği kenara sıvayarak ellemeye başladı. Artık altımda yalnızca çamaşırım vardı, gömleğimin ilk düğmesini açtı ve göğüslerimi yalamaya başladı. Çılgın gibi çığlık atmak istiyordum, senelerdir hayalini kurduğum sex öyküleri artık bana çok yakındı. Hem de bu genç ve yakışıklı adam ile sikişecektim. Çılgın gibi azmıştım. “Beni yatak odana götür” dedim haykırarak. Çılgın gibi sikmesini istiyordum beni. Yatak odasına nasıl geldiğimizi anımsamıyorum beni yatağın üzerine vazgeçti. Ve üzerinde ne varsa bir kaç dakika içinde çıkardı. Artık içime girmeyi çok istediğini farkedebiliyordum. Bacaklarımı araladı ve ayaklarımdan yalayarak yukarıya doğru çıktı…