Koca Götlü Amcamın evladı ve Koca Gotlu Annesini amını götünü yardım

Öğreniyorsunuz ki size Amcamın evladı ile olan ilk seks öykümü anlatmıştım geçenlerde. Aralıksız evine jigolo çağırdığını ama artık beni çağıracagini söylemeşti ve gerçekten de öyle olmuştu. Her cuma mektep çıkışı Elif’in annesi kardeşini mektepten almak için konuttan yarım saatliğine çıkıyor. Bende o sırada konuta geliyor Amcamın evladıi her cuma becerip gidiyordum. Arada sırada Amcamın evladı ile seksting yapıyor bir birimize nude yolluyorduk. Böyle böyle devam ediyordu. Bu devam etkenin arasında en garip ve bence en iyi seks anımı, öykümü anlatacağım.

Gene bir cuma günü saat 2 gibi mektepten çıkmıştım. Sıcak bir Mayıs günüydü. Hava kavurucu derecede sıcak ve gunesliydi. Bu sıcaklıkta sırf Elif’i sikebilmek için mektep çıkışı süratle metroya bindim ve Amcamın evladıin evine doğru yola çıktım. Metro neyseki serindi, gidene kadar yanmadim. Aradan geçen 20 dakikanın ardından sonunda Amcamın evladıin oturduğu siteye gelmiştim. Sitenin içine girdim. Ardından da Amcamın evladıin oturduğu 10 katlı, dışı kırmızı, beyaz olan binaya girdim. Elif’in oturduğu 2. Kata çıktım. Kapıyı calmiyor elife kapıyı açması için ileti atıyordum. Zira komşular dinlemesin yada o an annesi konuttaysa yakalanmayalim diye böyle bir temkin almıştık. İletiyi atmamin ardindan elif hemem kapıyı açtı.

Üzerinde her zaman ki gibi mektep üniforması vardı. Altında dizinin yarım karış üstünde gri eteği. Üstünde üzerine bütün oturan, sütyenini azda olsa gösteren beyaz gömleği vardı. Gömleğin ilk iki düğmesini açmışti. Açtığı düğmeler suratından dekoltesi gözüküyordu. Altına giydiği deri tengi külotlu çorabı vardı.

Bana bakan Amcamın evladı içeri gecsene dedi. Bende hemen içeri geçtim ve annen gitti mi diye sordum. Amcamın evladı eteğini hafif kaldırarak şehvetli bir biçimde evet dedi. Tebessümdüm, ayağa kalktım ve Amcamın evladıin dudaklarına yapıştım. Dillerimiz bir birine dokunuyordu. Bu ikimizinde güzeline gidiyordu. Uzun bir öpüşmenin ardindan içeri geçtik. Amcamın evladı kapıyı kitledi. O kapıyı kitlerken arkadan onu yakaladım yatağa fırlattım. Amcamın evladı tebessümdü. Ne bekliyorsun dedi. Bende iyice Amcamın evladıin üzerine doğru yürüdüm ve üzerine çıktım. Uzunca bir vakit seviştik. Elim onun götune gidiyor, eteğini kaldırıp götunu vuruyordum. Amcamın evladı memelerini suratıma vuruyor ve gülüyordu. 10 dakika kadar sevistikten sonra Amcamın evladı usulca alt inmeye başladı. Narince kemerini çözdü, pantolonumu indirdi. Ardından kilodumu indirdi ve 18cmlik kalkmış sikimle karşı karşıya kaldı. Azıcık öpüp, okşadıktan sonra usulca ağzına aldı. Gırtlağına kadar kökledi ve bir vakit soluksuz öyle kaldı. Başını kaldırdığında soluk soluğaydı ama soluk almasına izin vermeden hemen yaragimi ağzına soktum. Bütün o sırada kapıdan içeriye Amcamın evladıin annesi başka bir deyişle halam daldı. Meğerse kapıyı kitleyememişti Amcamın evladı. Bizi böyle gören halam ilk bağırsada sonra bizde genç olduk diyerek yaragimi ağzına aldı. Amcamın evladıde bende şaşkındik. Süratli süratli köklüyordu. Amcamın evladıde bir yandan taşaklarimi yalıyordu. 5 dakika süren yalamanin ardından Amcamın evladı artık gizeme bende anne dedi. Annesi iyi kızım al diyerek yaragimdan çekildi. Annesinin performansini gören Amcamın evladı gaza gelmiş olacak ki fazla süratli köklüyor ve soluk almıyordu. 5 dakika süresince devamlı yaladiktan sonra, artık amlarimiza girmenin zamanı gelmedi mi dedi annesine bakarak. Halama bakarak ilk sana gireyim hala o zaman diyerek halamı atamaya başladım. Ben halamı atarken Amcamın evladıde soyunmaya çalışsa da durdurdum, senide ben soyacagim dedim. Amcamın evladı tamam diyerek beklemeye başladı. Halamın ilk evvel üzerindeki beyaz tişörtü çıkardım. Koca memeleri ortaya çıkmıştı dahi.

İçine sütyen giymemişti zira. Ardından beyaz eşofmanini gotune vurarak indirdim. Altına beyaz bir tanga giymişti ve aynı kızı gibi halaminda gotu kocamandı. kızının kime sürüklediği emin oluyor, ikinizinde gotu kocaman dedim. Halamı iç çamaşırlari ile baş başa vazgeçerek Amcamın evladıi atamaya geçtim. Yavaş yavaş gömleğinin düğmelerini açtım. Son düğmeyide açarak gömleğini çıkardım. Meme kısımlarının içini tamamen gösteren sütyenini giymişti. Sütyenini de süratle çıkartiktan sonra alta geçtim. Eteğini usulca indirdim. Sonra külotlu çorabini çıkardım. Karşımda dantelli siyah bir külot duruyordu. Külotunu da süratle indirdikten sonra, halamın tangasini indirdim. Halama domal diye haykırınca hemen domaldi. Domalinca koca gotu dahada hoş gözüküyordu. Gote bak be diyerek süratle amina girdim halama attığım bir postanın ardından halam gitmem gerek diyerek giyinip çıktı. Neticede canım Amcamın evladıin kardeşi mektepte anneciğini bekliyordu. Halam kapıdan çıkınca sonunda gitti diyerek yatağa uyuyup. bacaklarını iki yana ayırdı. Ben öyle deme onunda amcığı çok hoş dedim. Ardından Amcamın evladıin amina yaragimi soktum. Amcamın evladı ah diye bağırdı. Bu beni daha da gaza getirdi ve süratle sikmeye başladım. Amcamın evladı sert sikmeme almışsa dahi genede çığlık atıyor, acı ve zevki bir arada yaşıyordu. Uzunca vakit amina bindikten sonra yaşamımda hiç gotune girmedim dedim. Amcamın evladı o zaman doggy yapalım diyerek sanki 40 senelik faişeymus gibi domaldi. Girmeden once Amcamın evladıe kayganlastirici var mı dedim. Çekmeceyi göstererek orada dedi. Süratle çekmeceye gittim kayganlastiriciyi Amcamın evladıin got deliğinden alt döktüm. Ardından da sikime sürdüm ve usulca Amcamın evladıin gotune girdim. Kökledigim zaman büyük bir çığlık atan Amcamın evladıi sikmeye başlayınca yüksek sesle inliyor, lütfen dur diye dileniyordu. Ama ben o dur dedikçe onu daha da sert sikiyordum. 10 dakikada burayı amını götünü yardıkten sonra boşalıyorum dedim. Amcamın evladı dönmeye çalışsada hayır gotune bosalacagim dedim. Azıcık daha sikmenin ardından gotu beyaz döllerim ile dolmuştu. İçindeki sıcaklık güzeline giden Amcamın evladıde boşalmaya başlamıştı. Her zamanki gibi boşaldın dedim ve yarragimi ağzına verip agizini fazla sert bir biçimde 1-2 dakika amını götünü yardım. Ardından Usulca üzerimi giyinip çıktım.