Kız Arkadaşım İle Yaşadığım İlişkim

Merhabalar bedelli hikaye beğenirler ben burada sizlere yaşadığım bir anımı paylaşmak istiyorum.Ben 20 yaşında olan genç bir adam olarak futbol oynamaktayım. İstanbul da ikamet ediyorum ve Aydın’dan bir ekipten transfer öneri alarak oraya gitmiş oldum. Bizim klubün kuruluşu var bunun yanında da bir tane üniversite var ama ben gittiğim zaman üniversite başlamamıştı daha mektep açılmamıştı. Sex hikayeleri Mektep açılmadan talebeler gelmeye başlamıştı ve bir kız görmüştüm kıvırcık saçlı ama çok tatlı bir şey böyle hoşluğu ile herkesi büyülüyordu sanki özel bir şey vardı onda anlayamamıştım.

Bizim klubün sahası mektebin hemen karşısındaydı ve tam herkes bizi izlemeye geliyorlardı. Bizimde azıcık havamız olsun diye kızlara azamet yapmış oluyorduk. Bunun üzerine tanışmak için fırsat gözlüyordum, adını öğrenmediğim için sosyal medyadan da bulamıyordum. Bir gün kafede otururken artık kafaya koymuştum tanışacaktım. Ateş isteme mazereti ile masasına gittim ve istedim teşekkür ederek adını sordum Merve dedi hemen sosyal medyadan aramaya başladım ve buldum, isteğimi kabul etti.

İleti attım ve konuşmaya başladık takribî 3 gün konuştuk böyle sonrasında görüşmek istediğimi söyledim ve kabul etti ama çok coşkuluydum. İdmandan sonra buluşmak için giyindim ve yanına gittim hoşluğu ile gözleri parlıyordu resmen oturduk kahve içtik muhabbet ettik ve sonra burası çok kalabalık daha sakin bir yere gidelim mi diyerek sordu bende olur dedim. Yukarıya ara sokak da bir bank vardı oraya gittik konuşuyoruz sarılmaya başladı bana çok güzelime gitmişti benimde bu olay. Gözlerimin içine bakıyordu ve bir anda dudaklarımdan öpmeye başladı afalladım bende öpmeye devam ettim. Baktım ki ileri doğru gidiyor o hoş seksi bedenine dokunmaya başladım okşayarak oda benimkine dokunmaya başlayınca ateşli bir öpüşme alana geldi. Daha ilk gün bunları yapabiliyordu, kızı incelemiştim az bir şey pekte sağlam dokunulmuş diye duydum. Sonra onu yurda vazgeçerek ertesi gün dostunun evinde yemek yapacağını söyleyerek beni davet etti bende kabul ettim. İdmandan sonra çıktım dostunun evine gittik birlikte yemek yaptı birlikte yedik.

Sonra film seyretmek için içeri odaya geçtik ve tekerrür gözlerimin içine bakarak beni öpmeye başladı bende artık ne olacaksa olsun diyerek öpmeye devam ettim. Üzerini çıkarmaya başladım ve bende soyundum bir kaç dakika geçtikten sonra ikimizden üryandık ve penisimi yalamak istediğini söyledi bende kabul ettim. Yalamaya başladığı anda eksantrik bir şey seziyordum ama çok hoştu böyle anlatamam. Sonra yatağa geçtik birlikte ardı dönerek önümde eğildi, bende iş işten geçti diyerek içine girmeye başladım ve çok hoş haykırıyordu. Gece yarısına kadar devam ettik. Ben kaptanı aradım abi bu gece dostumda kalacağım diyerek izin istedim ve tekerrür başladık yapmaya hoş bir gece geçirdikten sonra artık seks partnerim olmuştu benim. 9 ay süresince birlikte her hafta seks yaptık ve İstanbul’a döndüğüm zamanda arada bir konuşuyorduk. Oda Muğla’da oturuyordu, İzmir’e tatile gittiğim zaman yanıma geldi ve orada da beraber olmuştuk bunu hiç unutmadığım için sizlere paylaşmak istedim.