Kırık Kolumla Annemi Domaltarak Becerdim

Herkese merhabalar ben 24 yaşında uzun boylu yakışıklı bir gencim adım Vedat. Lazı fazla uzatmadan öz annemle o muhteşem sikiş anlarımıza geçmek istiyoum. Geçtiğimiz günlerde kolumu kırdım bu sebeple de banyo yapamamıştım lakin daha fazla direnemedim ve 3 gün sonra duşa girdim. ama banyoda tek başıma yıkanmam muhtemel değildi. Ben de hemen bana dayanak etmesi için anneme seslendim. Ben yıkanamayınca annem ne yapsın hemen eşoflanlarını giyip banyoya geldi. Ensest seks öyküleri gelmişti usuma okuduğum.
lakin eşofmanın altına ne sütyen ne de külot giymişti. Annem beni keselemek için eğildikçe götü kabak bu gibi ortaya çıkıyordu. gidişat böyle olunca da benim sikim kalkmaya başlandı. Haliyle üryanım annem de sikimin kalktığını ayrım etti. Zati o tişörtü ıslandığında annemin meme uçlarını göründüğünde sikimin kalkmaması mümkün değildi. ferdin annesi bile olsa hormonlar neticede kalkıyor siki. Beni devirirken annem onu dikizlediğimin çok farkındaydı. Hatta  bundan sonra önümde eğilmeye ve memelerini bana süttürmeye başlanmıştı.  bundan sonra her değişi benim için tahrik edici bir tutumdu her değdiğinde kalbim sanki sikime birazdaha kan pompalıyordu ve sikimin inmeye hiç gayeyi yoktu. Sikimi keselemeyi tamamladıktan sonra beni ayağa kaldırdı. Hem ben hem de sikim artık kalkmıştık. Annem sikime bakıp onu eline alarak “bu benim için mi sertleşti” dedi. Valla hiç utanacak halim yoktu şipşak “sen sütyensiz külotsuz kazançsan sertleşir tabi” dedim.
Ben öyle dendiğinde hemen sikime gözlerini dikti. Babana çekmişsin sikin baya büyük dedi. Ve birden elleri ile sikime otuz bir sürükletmeye başlandı. Eline almasıyla benimkinin dahada sertleşmesi bir oldu. Sikim o kadar sertleşmişti ki artık canım acıyordu ve anneme canım acıyor vazgeç azıcık insin dedim. Ben öyle diyince boşaltalım o zaman da canının acısı geçsin dedi ve önümde diz çökerek sikimi öncelikle eliyle sıkı sıkı yakalayıp sonra bir kerede ağzına sokuverdi. fakat yalnızca sikimin başını ve bir güzergahını içine alabilmişti. Annemin Sikimi yalaması beni dahada deli etti ve arada bir sikimi ağzından çıkarıp taşaklarımı yalayarak oohhh çok fazla güzeelll diye inliyordu.
Tek elimle annemin saçlarını sıkı sıkı anlamıştım ve ağzına  bundan sonra ben sikimi sokup çıkarıyordum. Annem başını sabit tutuyor ben ağzının içine girip çıkıyordum. Sonra sikimi elime aldım ve annemin dudaklarına sürterek sikimi koklattım. artık sik beni diye inlemeye başlamıştı. Ayağa kalktı ve şipşak önümde azıcıkçık domalarak elleriyle amını araladı. Ben tek kolla hala istediğim gibi davranamıyordum. Ben birkaç kez sınadım ama olmadı sonra annem baktı olmuyor sikimi eline aldı ve amına sürtüp hadi sok şimdi diyerek bana yol gösterdi. Annem amına yaslayınca itekledim ve annemin içine giriverdim o kadar hoş ve ıslaktı ki girer girmez boşalmalık olmuştum. Baktım boşalacağıım anneme yavaş ol olmadan amına boşalıcam dedim.
Ben öyle deyince korktu ve içinden çıkardı beni suratını dönerek yeniden sikimi eline alıp otuz bir sürüklemeye başladı. Baktı ben serinkanlılaştım şipşak yeniden domaldı. Annem dayanak etmeden bu defa tek seferde amına girdim. lakin bu kez yeniden güç katlanır bir vaziyete gelmiştim. Bu defa annem de daha çok fazla zevke gelmişti. Sanırım yavaş yavaş onu sikmem dahada azdırmış ve kendini bana çarpmaya başlamıştı. Azıcık sonra da figan atmaya hadi oğlum daha süratli sik anneni diyerek kendini bana çarpmaya başlandı. Ben yeniden boşalacak bir hale geldim. fakat annem durmuyordu daha süratli bir şekilde içinde gidip geliyordu. Daha sonra bütün ben boşalacakken beni içinden çıkartıp önümde diz çökerek suratına karşı bana otuzbir sürüklemeye başlanmıştır.
Ben annemin amından çıktığım zaman zati minikten boşalmaya başlamıştım. Annem sikimi suratına doğru tutarak otuz bir sürüklüyordu. Büyük patlamamı işte o andan sonra suratına doğru yaptım. Ayakta güç duruyordum ve annemin suratına boşalırken sağa sola direniyordum. Sikimde son damla da boşalana kadar annemin suratına fışkırttım. lakin annemle işim bitince  içime bir pişmanlık düştü. Benimle tıpkı duyguları yaşayan varmı öğrenmiyorum fakat sizce neden öyle oldu dostlar sizin de ensest öykünüz olduysa olduktan sonra ne sezdiğinizi yorumlarda yazar mısınız?