Karım ve Yaşlı Adam

YAŞLI AMCA VE KARIM

Gece yarısını çoktan geçmiş, kaldığımız otelin kapalı havuzunun paydos eden personeli dahil bizden başka hiç kimsenin olmadığı barında yaşlı amca neşelenmiş anlatıyordu ” Hocafendi almış avratları karşısığa, demiş beyle beyle. Kimi ademinki bir tutam kimininkisi iki tutam. Şimdi diyeceksiniz ki hocafendi seninki niçin üç tutam? İşte o da bana cenab-ı Allah’ın bir hikmet-i hediyesidir!” Yanımda oturan içtiği biralarla kafayı iyice bulmuş gidişattaki karım hikayenin sonunda bir kahkaha koyverip ” Vay sinsi öğretmen efendi vay, bildiğin kadınları tava getirmeye çalışıyor, hem üç tutam şey mi olurmuş aygır mı bu?!” dediğinde gerçekte son derece utangaç olan karımın oldukça belden alt içerikli sohbete bu kadar müdahil olmasına çok afalladım ama barda birbirimize alkoller ısmarladığımız altmışlarındaki amca öyle güzel sohbetti ve en sarih seçik mevzuları öylesine natürellikle ve gülünç anlatıyordu ki azıcık da kafaları bulduğumuzdan ikimiz de gidişatı yadırgamıyorduk. Karımın aygır mı bu itirazına o tatlı ege şivesyle ”Nolcek ki benimkisi dört tutam üç tutam neymiş ki?” Yanıtına ikimiz de herhalde abartı ediyor diye geçiştiriyorduk ki ” İnanımeyosan gösteriverem mi?” dediğinde ayyaşlığının da tesiriyle kıkır kıkır gülerken bana dönüp ”Açsın mı? diyen karıma şakayla karmaşık ” Utanmayacaksan açsın” dedim. İş iyice matraklaşmıştı ki karımın önüne dikilen amca ”Hadi gali sen çıkar bak bağalım dört tutam oluvereyomuymuş” diye alan okumasna karım cesaretini toplamak istercesine birasından bir yudum alıp bir an suratıma baktıktan sonra onaylayan baş işaretimle beraber önünde dikilen amcanın şortuna uzandı. İçimden inik hali de dört tutam olacak değil ya! diye düşünürken Aylin alt sürüklediği anda donundan fırlayan allameyle ikimizin de hitabeyi yakalandı. Bir dakika evvel şortunun önünde hiçbir şişkinlik yokken karımın ellerinin temasıyla bir anda sandığım organ altmış küsür yaşında birine değil de onsekizlık bir delikanlıya aitmişcesine havada yaylanıyordu. Ancak başka bir gidişat daha sözkonusuydu ki amca bildiğin karıma hallenmişti! Pişkinlikle ”Şimdi ölç bağalım kaç tutam?” diyen adama ” Ay gerek yok Salih amca inandım, ay bu ne böyle aygır şeyi gibi!” diyen karımın gözlerini alamadığı masif organını güçlükle şortuna yerleştiren adam ” İşte gali bende palavra yok” diyerek yerine oturduğunda dahi karım erkeğin şortunun önündeki devasa çadıra büyülenmiş gibi bakmaya devam ediyordu.

Bir süre sonra hep beraber havuza girmeye karar verdik. Karım gibi Salih amca da fazla yüzme öğrenmiyordu. İkisi havuzun kenarına tutunarak karşılıklı sohbet ederlerken ben bir kaç tur yüzdükten sonra çıkıp şezlonga uzandım. İçtiğim alkollerin de tesiriyle birkaç dakika içinde dalıp gitmişim. Aradan ne kadar geçti öğrenmiyorum ama başımı kaldırdığımda havuzun bana göre karşı tarafında suyun içinde kenara turtunan karımın arda yapışmış gidişattaki adamı gördüm. Karım zemine koyduğu kollarına başını dayamış arttan sarılan erkeğin mütemadiyen suları dalgalandıran ileri geri gareketleriyle öne arkaya sallanıyor, arada başını çevirip süzgşan gözlerle aama birşeyler fısıldıyordu. Adamın ileri geri hareketlerinin anlamı öylesine sarihti ki birkaç saat evvel gözlerimle gördüğüm allamenin karımın aşk tüneline girip çıktığına kuşku yoktu. Usulca yerimden kalkıp havuz gözlüğümü suratıma yerleştikten sonra hiç ses çıkarmadan şehvetten kendilerinden geçmiş gidişatta çiftleşen ikiliye sualtından yüzerek üç beş kulaçta arkalarına erişip suyun dibinde soluğum kesilene kadar olanları izledim. İkisi de anadan üryandı. Fazla hafife aldığım amca amansız aletiyle genç karımı arkadan düzerken oldukça fit g fiziğiyle bedenen hiç geçimsiz görünmüyordu. Erkeğin eller karımın diri memeleri ve ince beli arasında gidip geliyor, kocaman aletini önündeki dişinin içine daha iyi döşemek için yuvarlak kalçalarını mütemadiyen aletine doğru sürüklüyordu. Doğrusu karımın kocaman erkeklik organlarından böylesini etkilendiğini öğrenmiyordum. Aksine vasati ebatlarda olan benim kamışımdan son derece memnun olduğunu, büyük olsaydı kesin beni boşayacağını söylerdi. Gerçekten de kadınlığı öylesine dardı ki her sevişmemizde yine kızlığını bozuyormuşum gibi sezerdim. Peki böylesine kocaman bir aleti nasıl içine alabilmişti diye düşünürken yanıtın şehvet ve kızışma olduğuna karar verdim. Kadın vajinasının ne kadar elastik bir yapıda olduğunu deneyimli bir erkek olarak çok iyi öğrenirim. Sıhhatli bir vajina tek bir parmağı dahi soktuğunuzda sıkıştırmasına karşın çok kocaman bir erkeklik organını da kolaylıkla içine alabilecek elastikliğe sahiptir. İçindeki masif organın ileri geri hareketlerine uygun olarak vücudu kıvrım kıvrım kıvranan karım şu anda büyük bir zevk yoğunluğu yaşıyor olmalıydı. Arkalarında ses çıkarmadan suyun yüzeyine çıkıp derin bir soluk aldıktan sonra tekerrür dalarken karımı kendine doğru kendine çeviren Salih amca bacaklarını yanlara kaldırdığı kadınımın aşk tüneline tekerrür girmiş kocaman tokmağıyla kadınlığını tempolu bir biçimde pompalıyordu.

Gözlerimin önünde gerçekleşen erotizm dozu oldukça yüksek zinanın yakın tanığı olmak beni öylesine kendimden geçirmişti ki soluk almayı dahi unuttum. Aniden soluksuz kaldığımı farkettiğimde azıcık da alkollü olmanın tesiriyle panikle su suratına çıkınca şipşak bacaklarının arasındaki erkekten uzaklaşan karım boynuna kadar suyun içine girip üryanlığını saklamaya çalışırken Salih amca pişkin pişkin ”Ooo yeğenim uyandın mı gali!” deyince bozuntuya vermeden öyle bir dalmışım çok içtik zağar.” diye yanıt verdim. Karım ”Ah aşkım biz de Salih amcayla suyun tadını çıkarıyorduk” deyince içimden ”Neyin tadını çıkarttığınızı çok iyi gördüm aşkım!” diye geçirdim. Aylin’in üryanlığından dolayı mahcup olmasını önlemek için uykumun geldiğini odamıza çıkmak istediğimi ama onlar istiyorsa takılmaya devam edebileceklerini söyleyip arkamı dönerken yaşlı adama şehvetli bir bakışla göz attığını kaçırmadığım karım ” Eh o zaman biz de herhalde azıcık daha kalıp çıkarız aşkım” derken ben merdivenlere doğru yüzmeye başlamıştım.
Elbette odaya dönmeyip barın içine gizlenerek uygun bir açıdan olacakları merakla izlemeye devam ettim. Bir vakit hiçbirşey yapmadan tamamen yanlız olduklarna emin olmak istercesine yanyana duran çift evvel el oynaşmaları ardından vücutlarını birbirlerinine yapıştırıp sürükleyerek olaya tekerrür ısındıktan sonra havuzun çocuklara ait sığ kısmına geldikler. ”Ne olur ne olmaz belki birileri gelir” dediğini dinleyebildiğim karım üstüne kolsuz süveterini giydikten sonra suyun içine uzanan erkeğin üstüne çıkarak içine soktuğu büyülü sopanın üstünde şehvetle inip kalkarken aldığı yoğun zevkle inliyordu.

Meğerse sevgili masum karım kafayı bulduğunda gerçekte ne kadar azgın bir kısrakmış da bugüne kadar olarak öğrenmemişim. Hayatında ilk kez gördüğü hem de babası yaşında bir adamla sırf devasa erkeklik organı var diye üstelik kocası yakınlarındayken düzüşmekten hiç çekinmemişti. Bir vakit suyun içinde devam eden sevişmeleri yerlere atılan dev şilteler üzerinde devam ederken gergin bir ereksiyon halindeki aletimi çıkarıp sıvazlamaya başladım. Önüne aldığı karımın içine güçlükle soktuğu dev kamışını içeri dışarı hareket ettirmeye başladıktan birkaç dakika sonra karım havuzun duvarlarında yankılanan haykırışıyla orgazma eriştiğini emin ederken Salih amca kendinden geçmişcesine karımın zevkle kasılan zevk deliğini süratle pompalamaya devam ediyordu.
”Helal olsun adama ne bel varmış, aleti hala kalas gibi, bir saattir pistonluyor daha boşalmadı dahi dememe kalmadan önünde domalan dişinin içine son bir kere yüklenen Salih amca azgın boğalar gibi böğüre böğüre döllerini karımın rahmine boşaltmaya başladı. Bir süre soluk soluğa birbirlerine yapışkan halde kalan çift doğrulduklarında kadınımın aşk tünelinde sıkışan kocaman tokmak dışarı çıkarken içinden akan döller yerde ufak bir gcan ver oluşturuyordu.

Onlar derlenip ayrılmak üzereyken ben hemen odaya çıktım. Az sonra yanıma gelen karım yorgun bir biçimde yanıma uzandığında saatlerdir hayalarımı geren ereksiyonumu hafifletmek üzere bacaklarının arasına girdim. Fazla alkol ve son derece doyumlu ve yorucu sevişmeden sonra hemen sızıp kalan Aylin içine girdiğimde her zaman aşina olduğum dar deliğinin gevşemiş olması sarihçesi az evvel içini dolduruşuna tanık olduğum allameyi gördükten sonra benim için sürpriz olmadı. Yan çevirip önüme aldığım, top atsalar uyanmayacak gidişattaki karımın arka deliğine girip artık zonklamaya başlayan kamışımı dibine kadar bastıra bastıra soktuktan sonra öylesine muazzam bir orgazm yaşadım ki inlemelerime aylin dahi uyanır gibi oldu ama o allame-i cihan’ın içinde yarattığı muhteşem gerginlik hissinden sonra benim vasati boydaki aletimin tohumlarımı arka deliğine fışkırtıyor olduğunu farkedecek gidişatta değildi.
Ertesi sabah çok fazla içtiğinde her zaman olduğu gibi Aylin evvelki gece yaşadıklarımızla ilgili hiçbirşey anımsamıyordu. Fazla içtiğinde içinden gerçek bir kevaşe çıkan karımın bu hali reelinde benimde işime gelmiyor değildi ki öyle zamanlarda önden arkadan nerden istersem düzmeme hiç ses çıkarmıyor hatta klasikte lafını dahi ettirmediği emerken döllerimi yutmayı itirazsız kabul ediyordu.
Otelin kahvaltı salonuna indiğimizde bizi görür görmez gözleri parlayan Salih amcanın masasına oturup kahvaltımızı ederken dün geceki zina dolu halvetlerinin karım tarafından anımsanmadığını öğrenmeyen adam övgü üstüne övgü yağdırıp flört ediyor, akşamdan kalma olmanın durgunluğu içindeki Aylin’e gülünç fıkralar anlatıp güldürüyordu. O gnamı Naci amcayla beraber şehri gezerek geçirdik. Şehrin tarihi ve gidilecek yerler mevzusundaki bilgilerinin zengin olması sayesinde yaşlı adamın kılavuzluğuyla harika bir gşan geçirdik. Mola verdiğimiz her mekanda bir bira içen karım akşama doğru hafifçe çakır neşe vaziyete gelmiş olmanın tesiriyle etraftan çok zevk alır durumdaydı.
Otelde yediğimiz akşam yemeğinden sonra Salih amcanın davetiyle film seyretmek üzere kaldığı lüks süite gittik. Adam bir hayli varlıklı olmalıydı ki gecelik maliyetinin bir hayli tuzlu olduğunu bildiğim böyle bir süitte yaşayabiliyordu. Yaşayabiliyordu diyorum çünki kesintisiz olarak otelde yaşadığını kendisi söylemişti. Zati otel personelinin saygısı ve izzet ikramı da bunu doğruluyordu. Daha sonra otel personelinden bildiğimize göre Salih amca Aydın’ın en zengin tacirlerinden biriymiş. Kaldığımız otel dahil en az on onbeş lüks otelin de sahibi olan adam özellikle yaz mevsiminde zamanını otellerinde kendine ayırıp döşettiği özel dairelerde geçirirmiş.

Bir evvelki gece fazla kaçırdığı için Aylin o akşam bir daha içmedi. Ben ise amcanın kesintisiz tazelediği şarap bardağımı yalanlamadan kafaya diktiğim için geceyarısına doğru yayıldığım çekyatta uyuklamaya başlamıştım ancak dün gece yaşananların hafızamda vazgeçtiği erotik hatıralar dün gecenin kahramanlarının yeniden yanyana olması sebebiyle içten içe gelişen arsız beklentime nüks ettiriyor, derin bir uykuda gibi görünmeme karşın bir yanım hazırolda bekliyordu. Gerçekte bu gece ayyaş olmadığından bir şey olacağı yoktu ama karıma her fısatta dokunmaya çalışan, oturduğu çekyatta ikide bir yanıbaşına sokulup sürekli komplimanlar yapan adamın neler yapabileceğinin merakı içindeydim. Salih amca da Aylin’in dün geceki yaşadıklarına ait hiçbirşey andırmadığını anlamış ona göre hareketlerinde miktarlı davranıyor olmalıydı. Yoksa bir evvel gece çatır çatır düzdüğü kadına kim mesafeli davranırdı ki? Hem de birliktesiki kocası kütük gibi ayyaş gidişatta sızıp kaldıktan sonra!

Geceyarısını çoktan geçmişti. Salih amca televizyon kanallarını karıştırırken, dinlediğim ah’lı of’lu seslerden bir porno film kanalında durduğunu anladım. Karıma fısıltıyla birşeyler soran adam negatif bir yanıt almamış olmalı ki o kanal sarih kaldı. Sanırım oldukça edilgen yapıdaki karım mahcubiyetinden adama aksi bir yanıt vermeye çekinmişti. Artık kulaklarımı dört açmış konuşmalarını dinliyordum. Bir ara ”Büyük mü sence” diyen adama ”Çoook!” diye yorum yaptığı şeyin mübalağalı vaziyetini ses tonuna yükleyerek yanıt veren karıma cevaben adamın ” O da Bir şey mi, benimkinin yanında çocuk pipisi kadan kalır.” diye yanıtıyla beraber ekranda izledikleri erkeklik organı hakkında yorum yaptıklarını kavradım. Salih amca yeniden eş bir strateji kullanarak aletinin devasa olduğunu oraya koymaya çalışıyordu anlaşılan ancak bu kez kolaylıkla etkileyebileceği ayyaş bir kadın yoktu karşısında. Adamın kendiyle ilgili verdiği mahrem bilgiye tepki vermeyen karım sessiz kalırken bir zamanlığına konuşmaları kesildi. Neler olduğunun merakıyla gözümü çok hafifçe araladığımda karımın yanına oturmuş olan Naci amcanın elini yakalayıp pantolonunun önündeki şişkinliğe bastırdığını gördüğümde dinlediğim coşkudan kalbim süratle çarpmaya başladı.esenyurt escort bayan olarak Elini sürüklemeye cesaret edemeyecek kadar çekingen olduğunu iyi bildiğim perişan karım yaşlı adamın daha ileri giderek dışarı çıkarttığı devasa organın eline tutuşturmasına da ses çıkaramamış, erkeğin kocaman organına hayretle, benim uyuduğum çekyata da tedirginlikle bakıyordu. Az ötelerindeki kocasının varlığından tedirgin olduğunu anlayarak yılışık bir sesle ” Kocangile iki şişe şarap içirdim, merahlanma top atsan uyanmaz gali” diyen adam bir vakit fısıltıyla birşeyler söyledikten sonra karımın başını havaya dikilen aletinin kocaman kafasına doğru eğilmeye güçlerken . ”Tamam gülüm bir kere dudağını değdirip öpüver yeter gali” diye sesini yükseltmesiyle başımı koyduğum yastığı siper edip olanları ayan beyan izlemeye başladım. Salih amcanın zorlamalarına karşı koyamayan karım çekingenlikle uzanıp dudaklarını değdirdiği gergin organ ani bir refleksle suratına çarpınca korkup başını geriye kaçırdı. ” Gülüümm ısırmaz seni” derken kamışını dibinden yakalayan erkek başını yine alt eğdiği karımın bu kez direnç göstermemesi üzerine aletinin kafasını Aylin’in dolgun dudaklarına bastırdı. ”Aç o güzel ağzını gülüümm bah çok beğeneceksin tatlıdır benim ballı dalım” dediğinde dediğini yapayım da bu kadarla kurtulayım diye düşündüğünü sandığım Aylin ağzını açıp sokabildiği kadar soktuğu allameyi başını alt yukarıya hareket ettirerek emmeye başlarken sezdiğim erotik duyguların tesiriyle elim uyanıp dikilmeye başlayan kamışıma gitti.

Gönülsüzce aletini emerken rahat durmayan yaşlı adamın eli eteğinin altından kadınlığına doğru uzandığında aşk kapısına yapılan dürüst temaslardan her zaman çok etkilenen Aylin hafifçe bir oh sesi çıkardığında bu gecenin de riskli sulara yanaştığını anlamaya başlamıştım. Aşk kapısında bir vakit oyalanan elini geri sürüklediğinde parmaklarının ıslaklığı sırıtarak karıma gösteren adama utanç dolu bir bakışla baktıktan sonra aniden kendini çekyata atarak suratını yastıklara gömen Aylin öylece hareketsiz kaldı. Önündeki kadına afallamışlıkla bakakalan adam kulağına dinleyemediğim birşeyler söylerken bir yandan da karımın eteğinin altından tekerrür uzattığı eliyle kadınlığını parmaklamaya devam ediyordu. Eteği yukarıya çekilirken uyuduğu yerde hiç kıpırdamadan durmayı sürdüren Aylin’in tepki vermemesinden cesaret alan Salih amca külodunu bir saldırıda indirip çıkardıktan sonra üryan bacaklarına oturarak havayı tokmaklayan aletinin başını karımın istemsizce ıslanıp vıcık vıcık bir ıslaklıkla parlayan kadınlığının girişine dayadı. Aylin hala kıpırdamadan duruyor üstündeki erkeğe pozitif ya da negatif herhangi bir tepki vermiyordu. İleri geri hareketlerinden devasa organını kadınımın dar deliğine geçirdiğini kavradığım yaşlı adam sertçe yüklenirken kocaman fallus içine her girişinde karım derin bir ”ııhh!” sesi çıkarıyordu.
Aradan onbeş dakika kadar geçmişti ki Aylin’in senelerdir tanıdığım çok tanıdık orgazm inlemesini dinlemek içimi engel olamadığım kıskançlık duygularıyla doldurdu.. Hemen ardından böğürerek karımın içine fışkırmaya başlayan Salih amca boşalması bittikten sonra içinden çıkmadan üstüne uzanarak ikisinin de soluğu düzelene kadar karımın zarif boynunu öpücüklere boğmaya devam etti.

Yaşlı adam sevişmeyi ve bir kadını azdırıp doruğa çıkarmayı gerçekten çok iyi öğreniyordu. Güçlü tatmininin ardından erkeğin duyarlı okşamaları ve alıngan yerlerinde odaklanan öpücüklerle karım tamamen gevşemiş bir halde Salih amcanın altında uyurken yaşlı erkek aletini yerleştiği delikten çıkarmadan doğrulurken karımın yuvarlak kalçalarını yükselterek önünde domalttı. Takribî on dakika daha bu pozisyonda yavaş yavaş kadınımı kumpas adam ”Geliyomm gülüümmm aç ağzını!” diyerek karımı sırtüstü yatırdığınd ne yapacağını öğrenmez bir surat ifadesiyle ağzına uzatılan alete afallamışlıkla bakan karım istemsiz bir biçimde ağzını açtığı anda erkeğin dölleri ağzının içine fışkırmaya başladı. Tiksinerek tüküreceğini ya da kusacağını sanmama karşın son damlaya kadar ağzını kapatmayan karım daha da donakaltıcı bir biçimde ağzındaki dölleri yutarak beni şoka uğrattı.
Onlar derlenip çekyata tekerrür oturduklarında ben de henüz uyanmışçasına kalkıp gerindikten sonra ”Hadi karıcım yarın otelden çıkışımız var gidip yatalım artık” dedim. Birbirimize iyi geceler deyip çıktıktan sonra odamıza vardığımızda ikimiz de artık limitimizi doldurmuş olmalıyız ki yatağa uyuduğumuz gibi uykuya dalmışız.
Ertesi gşan bavullarımız resepsiyonun önünde beklerken son bir öğle yemeğini beraber yediğimiz Salih amca veda ederken bizleri çok hoşlandığını ve içinden bir hediye almak geldiğini söyleyerek Aylin’in boynuna ortasında kocaman bir pembe pırlanta olan kolyeyi takarken karım utangaç bir suratla teşekkür ediyordu. Bir an gözüm takılıp kolyenin kolisindeki BULGARİ markasını okuduğumda adamın verdiği mücevherin gerçek olduğunu kavramanın şoku içinde koluma girenl Aylin’le beraber otelin çıkış kapısına doğru yürürken içimden ” Ah” diyordum” Ah kadınlar siz nelere kadirsiniz…