Karım Kayınvalide Baldız

Merhabalarlar. Bu pandemi yarıyılı insanlara neler yaptırıyor. Pandeminin ilk yarıyılları çok güçlük yaşadık. Eşimle bölme noktasına dahi geldik. Ama sonradan işlerim yolunda gitti ve parayı vurdum bütün anlamıyla. Ancak çok yoğun çalışıyordum. Bu yoğun çalıştığım yarıyıllarda eşim annesinde kalıyordu. Ben de gece geç döndüğüm için kaynanamlara gidiyordum ve orada kalıyordum. EŞimle aramızı hali hazırda iyileştirememiştik ve bu da suratıma da yansıyordu. Bir gece 12 ortamında işten kayınvalidemin evine geldiğimde olanlar oldu. Ben herkes uyuyordur diye suskunca kapıyı açmaya çalışırken kapı kendiliğinden açıldı. Kapıyı açan kayınvalidemdi. Eşim rahatsız olduğu için ilaç alıp erkenden uyumuş. Kayınvalidem bana kapıyı açtığında da yaz günü olduğu için üzerinde ince askılı bir badi vardı. Elimdeki poşetleri almak için bana doğru hareket ederken memelerinin çatalını gördüm. Zati kaç zamandır Cinsel ilişkimediğim için benim alet hemen havaya kalktı. Poşetleri elimden alırken eline dokunmam da ekstra oldu. Karın yatıyo rahatsız braz ilaç aldı derin uyuyo dedi. Ben de hep raahtsız zati diye sitem ettim. Balkona çıkıp bi sigara yaktım ve kayınvalide de yanıma geldi. Neyin var anlatmak ister misin dedi. Güç zamanlar geçirdik işte ne olsun dedim. Herşeyin bi devası vardır üzme kendini bu kadar dedi. Benden sigara istedi. Sen içmiyorsun ki dedim ama seninle içeyim bakalım 1 tane dedi ve bende sigarasını yaktım. Mutfağa küllük almaya girecekken tamamen kalkmış olan sikim kayınvalidenin götüne sürtündü. Tekerrür balkona geldim. Kızımla aranız da pek iyi değil sanırım dedi. Eh işte dedim ama değil değil ben anlarım baksana zati kazık gibi olmuşsun böyle geziyorsun dedi.

O an sikime baktım ve filhakika kazık gibiydi. Herşeyin bi devası vardır dedim sana niçin bu kadar tasa ediyosun dedi. Napalım anne dedim. Elini sikime yakın bi yere koydu ve suratıma baktı. Çok mu güç vaziyettesin dedi. Herkes gibi benim de gevşemeye lüzumum var dedim. Elimden yakalayıp beni kendi odasına götürdü. Sütyenini çıkartıp attı ve memelerini açtı. Al dokun hadi rahatla dedi. Kocaman memeleri vardı. İki memeyi iki elimle avuçlamaya başladım. Sonra memeleri yalamaya. Yalnızca memelerini elleyerek nası hafifleyeceğim dedim. Ne istersin dedi bana. Ağzına almasını söyledim ve eğilerek pantolonumu indirdi. Ağzına aldı. Ben de memeleri okşamaya devam ettim. Kayınvalidem bütün bi profesyonellikle yaladı yaladı ve ağzına boşaldım. Boşalırken de ağzından çıkarmadı. Sonraki günler kayınvalidemin götü usuma gelmeye başladı. Kocaman ve yumuşacıktı. Balkonda nası da sütrünmüştüm. Bi gün işim erkenden bitti ve aradım. Ona bizim konuta gelmesini çok güç gidişatta olduğumu ve lüzumum olduğunu söyledim. O da beni kırmadı ve bizim konutta buluştuk.

Kazanç gelmez hemen sütyeinini çıkartıp işini yapmaya başladı. Yarrağımı ağzının içinde kocaman olmuştu ve ben yeniden memelerini okşarken ağzının içine boşalmıştım. Kayınvalidem elini azğını yıkayıp geldiğinde ben yatağa uyumuştum. Sütyenini takma yanıma gel dedim. Yan yana uyumaya başladık. Benim sik hala dimdikti. Hala hafifleyemedin mi sen dedi. 1 posta daha atabilirim dedim. Demek kızımı bu yatakta sikiyodun ha dedi. Sen de ister misin dedim. Nasıl dedi. Seni de bu yatakta siksem dedim. Ağzına alıp tekerrür beni boşaltmaya çalışıyordu ama dur dedim. Üstündekileri komple çıkarttım. Gizeme eteğe gelmişti. Sen beni ciddi ciddi sikeceksin sanırım dedi. Hadi lütfen nazlanma dedim. Ve altıma yatırdım. Sulanmış olan amcığından içeri girdim. Gidip geliyodum. Çok tatlıymış. Götünü okşamaya başladım. Yumuşacıktı. Azıcık daha gidip geldikten sonra amından içeri boşaldım ve üzerine yattım. Sikim hala amının içindeydi. O da memnun görünüyordu. Ama benim usum hala götündeydi. Amının içinden çıkarak kalktım ve yatakta ters çevirdim. Arkasından katlandım. Yetmedi mi dedi. Bu göte her zaman 1 postam vardır dedim ve göt deliğini dayandım. Acıyo dedi bende orada buduğum kremi götüne sürerek sikmeye devam ettim. seks öyküsü Götünü de sikip içine boşaldım. Bi kaç zaman sonra eşim konuta gelmiş ve akşam iş sonrası bana konuta gel demişti. Ben acaba ne oldu diye düşünürken eşim bana sürprizler hazırlamış ve konutta şahane bi yemek yemiştik. Konuta mumlar tütsüler yanıyordu. Azıcık slov müzik açtık ve salonun ortasında sevişmeye başladık. Uzun zamandır yarrak görmeyen eşim hemen kucağıma oturdu ve azgın bir fahişe gibi kendini siktiriyordu. Ben fena halde boşalmıştım. Ama eşim boşalamadığı için azıcık dramaydı. Ertesi gün eczaneden bir hap aldım ve eşime akşam sürprizim olduğunu söyledim.

Akşam yemeğinden sonra eşimi sikmeye başladım. Her pozisyonda sikiyordum. Kucağıma aldım domaltıp amını götünü yardım bacaklarını ayırıp amına girdim. Zevkten uçuyordu. Derken eşim boşaldı ve ben de artık boşalmıştım. Eşim bu sefer gayet mutluydu. O gün bütün kapanma geldi ve biz de her gün her gece Cinsel ilişkimeye başlamıştık. Ertesi gün yeniden Cinsel ilişkitik sonraki gün yeniden ve her gün değişik bişey sınar olduk. O gün usuma kayınvalidem geldi. Bu yatakta ne sikmiştim onu ama. Eşimin götü de aynı annesinini gibiydi. Birden amından çıkıverdim bana ne oldu diye sordu ben de aynı kremi getirdim e deneyimim vardı artık. Dön dedim yaa acır dedi bişey olmaz acırsa yapmam tamam dedim ve götünün her yerine delikten içeri dahi krem sürdüm. Sonra yavaş yavaş o göte girerek amını götünü yardım. Yaşamımın en mutlu günleriydi. Ertesi akşam kaynana aradı ve öbür kızı izin alarak gelmiş. Kapanma sürecinde orada kalacakmış. Biz de yemeğe oraya gittik. Ama eşimle bir an evvel konuta gidip Cinsel ilişkimek istiyorduk. Ben yemek sonrası bi hap daha attım. Gözlerim dönmeye başlamıştı artık. Baldız da ne baldız ama. Kocaman göğüsler kalın dudaklar off. Mutfağa gittiğmde kayınvalide bana ne zaman sikeceksin beni diyerek eliyle yarrağımı okşadı ve bu ne lan böyle konutta hiç hafifleyemedin mi sen dedi. Yok senin aramızda gelip derse vermen gerekli derken eşim mutfağa girdi. Ne dersi o filan dedi. Ben de annen deneyim her mevzuda bilgisi gerekli bize dedim o da tabi tabi dedi. Konuta geldik. Konutta fantazi yapacaktık.

Eşime keşke üstünde pardesü içine bişey giymeden böyle gelsen dedim. Nerden gelmemi isterdin dedi. Annenenlerden gelsen olur dedim. Yanmda ya biri olursa dedi. Bu saatten sonra onu da sikerim artık dedim. Ben bu şaka yollu derken eşim bana kız kardeşim gelse onu da mı dedi. Senin için mesele olur mu dedim. Yoo hatta bugün getirmeyi düşündüm ondan dedim sana ama bana kızarsn diye söyleyemedim dedi. O zaman çağır dedim. Şimdi olmaz artık sonra bakarız dedi ve o gece yeniden sabaha kadar önden arkadan seviştik. Ertesi gün kayınvalide yeniden yemeğe bekliyordu. Eşim bana azıcık erken gideceğini ve yapıalcak olan işler olduğunu söyledi. Ben de akşama hazırlık için sikimi tıraş ettim. O esnada evin kapısı açıldı. Ben de eşim geldi zanenderek banyodan çıktım ama o da ne kayınvalidem gelmiş. Ooo beyefendi Cinsel ilişkie mi hazırlanıyo dedi. Canın sikilmek istiyo sanırım dedim. Konuttan alacaklarım var onları almaya gelmiştim gerçeğinde ama götten sikersen gel arkamdan deyip yatak odasına gitti. Kayınvalidemin o götüne bi posta attıktan sonra çevirdim ve amına da 1 posta attım. Gece karımla konutta başbaşa kalacağımızı düşündüğümden yanıma yeniden ilaç aldım. Kayınvalide bana bol bol tatlı şeyler veriyordu ye ye diyordu. Yemekten sonra bu sefer 2 tane ilaç aynı anda içtim. Konuta gideceğimiz zaman eşim sen git ben azıcık dayanak edip kazancım dedi. Ben de konuta gittim ve soyunup yatak odasında beklemeye başladım. Ortalığıa mumlar tütsüler yaktım slov müzik açtım. Kapı açıldı eşim gel gel içeri diyordu. O da kim ya yattı bizim iş dedim. Eşim birden kız kardeşini yatak odasına soktu. Bak ben sana hazırdır demedim mi dedi. İkisinin de üzerinde pardesü vardı. Birden açtılar ve içlerinde hiç birşey yoktu. Eşim beni öpmeye başladı. Baldız da sikme sarıldı ve yalıyorduç Aman Allahım ne gece. Sabaha kadar bi birisini bi öbürünü amlı götlü amını götünü yardım. Şimdiki maksadım bunların arasına annelerini de kyup sikmek