Karım Arkadan Vermeyince Karşı Komşuyu Becerdim

Sizlere gerçekten yaşanmış bir hadiseyi yazıyorum. Sizlere karşı komşumla yaşadıklarımı onu nasıl siktiğimi en ince detayına kadar yazacağım. Beni bu sürece dahil eden vakanın başlangıcı eşimin beni telefonda arayıp karşı komşumuz hakkında çok esrarengiz şeyler gördüğünü söylemesiyle başladı. Telefonda benden sanırım komşumuz kocasını kandırıyor deyince çok donakaldım. Karşı komşumuz suratı pek hoş olmayan ama bedeni harika olan biriydi. Konuttan çıkarken bazen onunla karşılaşırdık. Bana çaktırmadan baktığının farkındaydım. Komşum kapalı bir kadındı. İsmi Aynurdu. Aynur genelde Dar etekler, göğüslerini ortaya çıkaran bluzlar ve yüksek topuklu kundura giyerdi. Yürüdüğünde ise kalçasını bir sağa bir sola sallardı. Komşum 55 kilo ve 1.65 ortamında boyu vardı. Esmer bir bombaydı diyebilirim. Erken evlenmiş şu anda 28 yaşında olan biriydi. Kocası ise çok pısırık birine benziyordu. Hiç beğenmezdim arada mecburi kalınca selamlaşırdık.  Eşim onu konuttan bir cadde ötede birisinin otomobilinden inerken görmüş Aynur otomobilden inerken otomobildekine el sallamış eşim bu hareketini görmüştü. Bu vakadan bir hafta sonra komşumuzun kocası zeki babasının rahatsızlığından dolayı 2-3 günlüğüne Eskişehire gitti.
Bir akşam eşim geçen gün o otomobilin caddenin başında park ettiğini ve içinde birinin olduğunu söyleyince Aynurun bu gece kendini siktireceğini kavramıştım.   Ben ve eşim balkonda oturup hadiseleri izlemeye başladık. Gece 11 gibi adam binadan içeri girdi. Dış kapının açıldığını kavrayınca ben ve eşim kapı deliğinden aynura bakmaya çalıştık. Adam çok suskun adımlarla ilerliyordu. Aynur kapıyı aralamış bekliyordu. Belikli çocuklarını yattırmış kendini ona hazırlamıştı. Ben aynuru hep kapalı giysiler içinde görmüştüm. Aynur gecelikle kapıyı araladığında  şok olmuştum. Ben ve eşim az kalsın birbirimize girecektik. O ben bakıcam diyordu ben ise ben diyordum. Aynura bakınca sikim kalkmış eşime göstermemeye çalışıyordum.  Kapılar kapandıktan sonrasını hipotez edebiliyordunuz. Eşim aynurdan nefret ettiğini söylemeye başladı. Benim içimde ise bir an evvel aynuru nasıl sikebilirim diye hayal kurmaya başladım. Sanırım eşimde bu vaziyetten tahrik olmuştu. Azıcık oturup konuştuktan sonra yatağa girdik yatakta aynurun vaziyetini konuştuk. Ben eşimi öpmeye başladığımda eşim elini kendi amcığında dolaştırmaya başlamıştı. Bu gidişat eşimi tahrik etmişti.
Eşimin memelerini emdiğinde eşim parmaklarıyla kendini beceriyordu. Bu arada eşim çok seksi biri muhteşem kalçaları var eşimi becerirken çok zevk alırım. Yatakta muhteşemdir. Kalçalarına bayılırım. Eşimi arkadan becermek istemişimdir ama eşimden izin alamadığım için bu hayalime kavuşamadım. Neyse o akşam ben eşimin amcığını yalamaya başladığımda eşim hemen boşaldı. Eşim kudurmuştu. O gece Eşimi sikerken o gece Aynuru düşünüyordum. O geceki sikişimiz harikaydı. Gece 1 gibi dış kapıdan ses geldiğinde anladımki Aynur işini tamamlamış adamı postalamıştı. O gece ve tüm gün süresince Aynur usumdan çıkmıyordu. Aynuru sikme isteğim çoğalıyor. Neler yapabilirim diye düşünüyordum. Eşim alış veriş için üsküdara gittiğinde konutta yalnız kaldım. Yerimde duramıyordum. Aynurun çocukları binanın yanındaki parkta oynuyorlardı. Ben direnemeyip Aynurun kapısına dikildim. Zili çaldığımda çok coşkuluydum. Aynur kapıyı açtığında başında yazma üzerinde bir tişört ve altında dar bir pijama vardı. Selam verdikten sonra ona sizinle özel bir mevzu hakkında konuşmak istediğimi belirttim. Emredin deyince içeri davet etmeyecekmisin dedim. İstemeyerekte olsa içeri davet etti. İçeri girdim. Salona geçtik çekyatta oturdum. Oda karşıma geçti. Aynura nereden lafa başlayacağımı öğrenemediğimi söyledim. Emret deyince onu çok sevdiğimi söyleyi verdim. Bir an tebessümdü .sonra olmaz böyle bir şey deyiverdi. Hemen onun yanına geçtim ayağa kalkıyordu. Onu elinden yakalayıp oturttum. İyice yanını yaklaştım. Onunla  konuşmaya başladım. Onu beğendiğimi çılgınlar gibi arzuladığımı belirttim. Aynur oruspusu ise iffetli ayağına uyuyordu. Onun kulağına eğilip dün gece kimini sikiştiğini öğreniyorum. Kocana söylememi istemiyorsan beni dinle dedim. Aynur oruspusu şok olmuştu. İlkinde inkar etti sonrasında kabul etti. Bir kerelik bir kaçamak olduğunu söylüyor. Kimseye söylememem için dileniyor aynı zamanda ağlıyordu.  Aynura iyice sokuldum evvel göz yaşlarını sildim. Sonrasında kimseye söylemeyeceğimi söyledim. Aynur tebessümmeye başlamıştı. Aynurun suratını öpmeye başladım. Aynuru sikecektim artık elimden kaçamazdı.  Bir anda kapı zili çalınca  irkildik. Aynurun oğlu alttan anne diye haykırıyordu. Ben hemen derlendim aynurdan telefon numarasını aldım arayacağımı söyledim. 1 saat sonra Aynuru cepten aradım hayli bir sohbet ettik onu çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı söyledim. Sonraki günlerde saatlerce telefonda sohbet ettik bana sevgilisinden parçalayacağına dair laflar verdi. Arada onu markete giderken gördüğümde bende peşinden gidiyordum markette caddelerde hayli sohbet ettik yavaş yavaş birbirimize alışmaya başlamıştık.
Yeniden bir Pazar günü onu markette tuttum onu çok beğendiğimi onu arzuladığımı söyledim. Bana yarın sabah eşim ve çocuğuma gönderdikten sonra seni bekliyecem dediğinde sikim taş gibi olmuştu Aynur önümdeki şişkinliğin farkındaydı. Arada Aynur?u belinde sıkıca anlayıp kendime sürüklüyordum. O gün dükkanını arayıp öğleden sonra işe geleceğimi söyledim. Pazartesi sabahı 8.30 gibi işe gidiyordum aynurun eşi ve cocuğu ise 8 gibi gidiyorlardı. Ben her zamanki gibi konuttan çıktım. Çıktığımda karşı komşum aynurun dış kapısının aralıklı olduğunun farkına vardım. Meğerse kapı deliğinden beni gözetliyormuş. Ben hemen içeri girdim. Girdiğimde şok olmuştum. Aynur?un üzerinde bir gecelik vardı. Muhteşem bir şeydi. Kırmızı bir gecelikti göğüslerinin büyük kısmı dışarıdaydı. Kalçasını örten bir uzunluğa sahipti. Gerçekten muhteşem bir bedeni vardı. Ben hemen onu kapıya yasladım dudaklarından öpmeye başladım. Bir elim kalçasını dolaşıyor öbürü ise kalçasında. Bana dur dedi birlikte bir kahvaltı yapalım deyince tamam dedim. Önümden yürüyerek mutfağa geçti öyle yürüyorduki kalçalarından gözümü alamıyordum. Çay koymaya başladığında ben arda geçip kalçalarını okşamaya başladım. Dur seri etme demeye başladı. Aynur oruspusu işi öğreniyordu. Benden evvel kaç bireye siktirdiğini merak ediyordum. Tecrübeli bir oruspuydu. Nutfakta bulunan yemek masasına geçtim. Sandalyeye oturdum ve aynuru izlemeye başladım. Aynur buzdolabından bir şeyler çıkardığında eğiliyordu. Eğildiğinde kalçalar kabak gibi ortaya çıkıyordu. Aynur altına siyah bir tanga giymişti. Tanga yalnızca arkadan göt deliğini kapatıyordu. İp gidiydi. Yerimde duramıyordum. Ayağa kalkıp dayanak etmeye başladım. Elimi bazen kalçasına atıyor buynunu öpüyordum. Kahvaltıyı hazırladık karşılıklı oturmaya başladık karşıma geçtiğinde memelerinden gözlerimi alamıyordum. Aynurda rahat durmuyordu. Ayaklarıyla beni tahrik ediyordu. Ben bir an evvel kahvaltıyı tamamlayıp onu sikmek istiyordum.
Aynur o gün hafif bir makyaj yapmıştı. Dudaklarına kırmızı parlak bir dudak boyası sürmüştü. Harika görünüyordu.  Kahvaltıyı yaptıktan sonra yatak odasına geçelim dediğinde artık aynuru sikebilecektim. Aynur önümde yürüyor ben ise arttan kalçasına bakarak yürüyordum. Çok seksi bir biçimde kıvırıyordu. Yatak odasına geçtik Aynur hemen yatağa sırt üstü uzandı. Ben üstümdekileri çıkarıp çırılcıplak halde yanına uzandım o hoş dudakları öpmeye başladım. bir elimle ise memelerini okşamaya başladım. Aynur gözlerini kapamış okşanmanın tadını çıkarmaya başlamıştı. Yavaşa yavaş memelerini emmeye başladığımda Aynur inlemeye başlamıştı. Sağ elimi aynurun tangasından içeri amcığına götürdüğümde bu kadar sulanmış bir amcıkla karşılaşacağım usuma gelmemişti. Resmen akışkanı kendiliğinden akıyordu elim ıslanmıştı. Evvel amcığının dudaklarını okşamaya başladın. Elimi ammında dolaştırıyordum. Aynur kalçasını alt yukarıya doğru oynatmaya başlamıştı. Ben memelerini vazgeçip göbek deliğini öpüp amcığına inmeye başladım. Tangasını kenara sürükleyip Ammına dilimi değdirdiğimde Aynur haydi erkeğim sik beni demeye başladı. Bir çırpıda tangasını çıkardım zati avuç içi kadardı. Karşımda yeni arınılmış pak bir am vardı tek bir tüy dahi yoktu. oruspu Aynur amcığını bana  hazırlamıştı. Hemen amcığına yumuldum. Dilimi aynurun ammına sokup çıkardığımda Aynur kalçasını havaya kaldırıyordu. Bazen baş parmağımı aynurun ammına soktum aynı zamanda amcığını emmeye başladım. Bu arada serçe parmağımı aynurun arka deliğine sürtmeye başladım aynı anda üç işi yapıyordum. Bu biçimde 4-5 dk devam ettim.
Aynur o anda orgazmın doruklarına erişmişti. Gizeme sende deyip yatağa uzandım aynur hemen 69 pazisyonuna geçti. sikimin kafasını ağzına almaya başladı. Oruspu bu işi öğreniyordu. 3 senelik konutluydum eşim sikimi ağzına almamıştı. Bu çok güzelime gidiyordu. Aynu sikimin tamamını ağzına alıyordu. Bu arada sikim 15 cm ve olağan kalınlıkta insanların yazdığı gibi palavra yazmak istemiyorum. Ben aynurun ammını yalıyordum o ise sikimi sonuna kadar ağzına alıyordu. Parmağımla aynurun göt deliğini okşadığımda aynurdan rastgele bir tepki almadım. Oruspunun arkadan yarrak yediği emindi. Parmağımı göt deliğinden usulca soktuğumda ohh diye inlemeye başladı o biçimde ben aynurun ağzına boşaldım aynurda orgazm olmuştu. Daha sonra yan yana uzandık. Bana dönüp harika bir sikicisin keşke seninle daha evvel sikişseydim dedi. Bende seni sikmek harika dedim dudağına bir öpücük kondurdum. Aynur lavaboya geçti suratındaki menileri arınıp geri geldi. Yanıma uzanıp beni sike doyursana deyince sikimi Yalamasını istedim. Sikim hemen sertleşmeye başlamıştı. Aynuru domaltıp arda geçtim ammı kabak gibi karşımdaydı. Aynur amına parmağını sokup çıkarmaya başladı haydi sik beni deyince sikimi usulca ammına sokmaya başladım. Aynur harikasın erkeğim devam et diyordu. Ben aynurun ammını pompalıyordum bazende kalçasına tokat atıyordum. Ammına sikimi sokup çıkarınca işeret parmağımı aynurun göt deliğine yerleştirdim Aynur kalçasını oynatmaya başlamıştı oruspunun güzeline gidiyordu. Bu biçimde takribî on dakika devam ettim. Sonrasında imiz birlikte boşaldık. Yarım saat dinlendikten sonra o beni sırt üstü yatırım sikimin üstüne oturdu. Kulağıma eğilip..ben atımın üstüne oturdum.. şu anda gezintiye çıkıyorum dedi.. o biçimde ikimizde orgazm olduk.. 1-2 saat dinlenip birlikte yemek yedik. Ben aynura beni amma doyurdun ama ben senin kalçalarına hayranım seni göt deliğinden sikmek istiyorum deyince..aynur bana dönüp hiç öneri etmeyeceksin sanıyordum..dedi Dolabı açıp hemen bir krem getirdi.
Hemen domaldı bana dönerek evvel dilini sokup rahatlatman gerekli sonra kremleyip sikersin dedi. Ben hemen aynurun götünü öpmeye yalamaya başladım artık katlanacak halim kalmamıştı sikimi ve deliğini kremleyip okşamaya başladım sikimi usulca aynurun arka deliğine soktum. İlk kere bir bayanı arkadan becerecektim. Aynur oruspusu bu gidişata aşinaydı. Hiç zorlanmadan içine aldı.. ben 4-5 dakika gidip geldim. Sonrasında göt deliğinin derinliklerine patladım.. gerçekten harikaydı.. Birlikte duşa girdik yıkandık. Sonrasında giyinip apartmanda kimseye görünmden işe doğru gittim. O gün işverenden fırçamıda yedim ama aynura bedeldi. Şu anda aynurla ayda 1 veya 2 kere sikişiyoruz işi sıkı yakalıyoruz tutulmamaya çalışıyoruz. Ha bu arada eşim aynurdan nefret ediyor..