Kardeşimle Yaşadığım Makûs Bir Anım

Selamlar sizlere burada yaşadığım bir anımı anlatacağım. 25 yaşındayım ve üniversite talebesi olan bir genç kadınım biz iki kardeşiz ailemiz huzurlu ve mutlu bir biçimde sürdürmekteyiz. Mektepten bir gün erken çıktım dostlarımla kafede oturuyoruz sohbet muhabbet ediyoruz. Sex öyküleri Erkek kardeşim aradı beni abla eve akşam mı geleceksin diye bende benimle bir işi var diye sanırım evet akşam geleceğim dedim etrafımı bozmak istemedim oda tamam abla diyerek telefonu kapattı. Annem ve babam aynı firmada çalıştıkları için akşam eve gelmeleri geç sürüyor biz anadolu yakasında oturuyoruz işletmeyi avrupa yakasında oldukları için.

Dostlarımızla hoş sonbaharla sohbet ederek müddet öldürmeye devam ediyoruz ve akşam olduğunda herkes konutlarına ufalamaya başladı bunun üzerine bende eve gitmek için durakta otobüs beklemekteydim. 30 dk geçtikten sonra otobüs geldi ve yolculuk etmekteyim. 10 dk geçtikten sonra bizim evin ordaki durakta indikten sonra evin yolunu yakaladım. Anahtarımla kapıyı açıp içeri girdiğim de vahim bir manzarayla karşılaşarak şoke olmuştum. Kardeşim bilgisayarın başında bir porno film açmış ve onu izleyerek acayip sesler çıkartıp masturbasyon yapmaktadır. Ben hayretle onu izlerken ses çok olduğundan benim eve girdiğimi görmedi ve devam ediyordu.

Bunun üzerine sen napıyosun diyerek haykırmaya başladım ve kardeşim afallamış bir halde üryan yanıma gelerek ne olursun abla annemlere söyleme diye dileniyordu. En sonunda gözünü bana dikmişti beni güçle alıkoyarak üzerimi bölmeye başladı şayet söylersen seni sikerim diye bende haykırıyorum ağzımı kapatıyordu. Üzerimi yırttıktan sonra memelerime elini atarak sıkmaya başladı az da olsa benim güzelime gitmeye başladı sonrasında kilodumu yırtarak güçle bana sahip oldu ilk başlarda acıdı ama sonradan güzelime gittiği için kendimi onun ellerine vazgeçtim ve büyük bir hoş seks yapmaya başladık ve kardeşimle bu vakadan beri seks partneri olduk kimseye anlatamadığım için bu özel siteye yazma gereği duydum.