İŞVERENİMİN KARISI

Mevzuya nereden başlayayım itirafımı nasıl anlatayım öğrenmiyorum ama bir yerden başlasam iyi olacak sanırım. Adım Nermin 28 Yaşındayım. Yalnız yaşarım kendi konutumda.  Hiç evlenmedim hala bekarım, taş gibi hatunum kısaca, tek hatam bana göre göğüslerimin küçük olması.  Üniversitenin alakalı kısmından mezun oldum bundan 5 sene evvel ve danışmanlık hizmeti veren özel sektörlerde iş aradım. Şu anda çalıştığım şirkette iş buldum ve çalışmaya başladım. İşim gereği sexi giyinmem gerekiyor, topuklu ayakkabılar ve mini etek koşul. Sekterya bankosunda oturup akşama kadar gelen konukları yönlendiririm benim işim bu. İşverenimiz Aydın doğumlu bütün kazma, hiç güzel söz öğrenmez gözü karısından başkasını görmez. İşverenimin karısı da küçük tefek ama cevher hani.

Bundan takribî 3 sene evvel Nisan ayının ortalarıydı, o gün işlerimi tamamlamam için mesai yapıyordum, siyah mini eteğimin altında deri rengi çorabım, bacaklarımı kaymak gibi göstermişti. Alıcı kayıtlarıyla uğraşırken kapının açıldığını hissettim, gelen işverenimiz du. Odasında yarım saat kaldı içeriden münakaşa ediyormuş gibi sesler geliyordu, sonra bi ara sırça kırılma sesi geldi tüm sesi kesildi, çok merak ettim ama içeri girmem uygunsuz olur diye girmedim baktım ki ses seda yok başına iş mi geldi diye çaldım kapıyı girdim içeri.İşverenimin karısı imiş telefonun değişik ucunda ki.
Koltuğunda oturmuştu, masada kocaman viski şişesinden geriye kalan son bardaklık vardı. Bişeyi olup olmadığını iyi olup olmadığını sordum, Yanına çağırdı masayı işaret ederek oturmamı istedi. Masaya oturdum konuştukça ağladı anlattıkça başkaldırı etti, karısından yana çok dertlimiş ne zaman istese vermiyormuş. Başım ağrıyor bahanelerinden usandım bıktım artık dedi. Boşanmak istediğini ama kayınçolarından vefat tehtidi aldığını bu surattan da korkup boşanamadığını söyledi. İşverenimin beni sikmesi çok güzelime giderdi ama bu gece olmazdı sanırım, zira adam çok tasalıydı.  Başını göğsüme dayadı sarıldı belime, benim usuma hiç bir şey gelmemişti ki masaya yatırdı beni. Süratlice soymaya başladı delirmiş gibiydi. Kendide soyunuyor bir yandan da ‘ bana am mı yok ‘ diyordu. Durmasını söyledim kerelerce ama olmadı, baktım olmayacak aldım yarağını ağzıma başladım saksoya, orta parmağını sokmuştu amıma sok çıkar yapıyordu ve ben çıldırıyordum. Masaya domalttı beni  yarrağını usulca sokunca amıma baş parmağını hissettim götümün içinde. Sonra götümden sikti beni, adam boşalmak öğrenmiyordu en son sakso sürükletti ve viski şişesine boşaldı. Kalan viskiyle karışan spermi bana içirdi, tadı fena değildi. İşverenim o ay bana %25 zam yaptı ve her hafta bir gün sikmesi için uyuşma yaptı, tabi bende uydum. İşverenimin beni sikmesii hoş duygu