İlk Seks Tecrübesini Halamla Yaşadım

Kıymetli seks öyküleri okuyucuları hepinize merhabalar benim adım levent. Şu anda 20 yaşındayım ama ben bu öyküyü henüz 18 yaşındayken yaşadım o surattan kafanızda beni öyle düşünürseniz çok daha fazla Adult Seks Öyküleri mutlu olurum. Dostlar o zamanlar lise senelerinde çok acemi bir delikanlıydım başka bir deyişle hiç yaşamımda seks tecrübeyi olmamıştı mektepte sevgilim filan oluyordu ama öğrenirsiniz o zamanlar böyle şeyleri yapmaya cesaret edemiyorduk. Bu arada reelinde ben çok konuşkan biriyim insanlarla çok kolay irtibat kurarım çok fazla Kandırma Seks Öyküleri dostum ve sosyal etrafım vardır. Artık lise son sınıftan mezun olunca yaz tatilinde bir escort kadına filan gitmeyi düşünüyordum ama gerek kalmadı. Zira o yaz tatilinde köye gittim ve benim dul halamla harika bir seks ilişkisi yaşadım. Natürel giderken kafamda asla böyle bir vaziyet yoktu başka bir deyişle hiç tasarlamamıştım böyle bir ilişkiyi her şey çok anlık büyüdü. Tüm ayrıntıları ile burada size bu öykümü anlatmak istiyorum Kandırma Seks Öyküsü ama natürel ki sizden de bir ricam var sevgili sex öyküleri okurları. Netice haysiyetiyle burada paylaştığımız öykülere yorum yapmanız bizim için motivasyon oluyor bende bir çok dostun öyküsünü okudum ve yorum yaptım sizlerden de benim öyküm ile alakalı düşüncelerinizi benimle paylaşmanızı rica edeceğim. Natürel ki o günden sonra daha çok seks öyküsü yaşadım şayet yeteri kadar yorum kazançsa onlara da sizinle paylaşmayı çok isterim hatta şimdi üniversitedeyim hemen hemen her gece değişik bir kızla takılıyorum. Neyse umarım seversiniz dostlar hadi sizleri daha fazla bekletmeden hemen öyküme geçeyim.

Öncelikle isterseniz size azıcık halamdan bahsedeyim. Benim babamla halamın arasında azıcık yaş farkı var başka bir deyişle babaannemlerin kız çocuğu Anal Seks Öyküleri olmadığı için uzun müddet uğraşmışlar ve en sonunda halam dünyaya gelmiş. Halam henüz 30 yaşında başından bir konutluluk geçti ama mutlu olamadığı için dağıldı şimdi köyde tek başına yaşıyor bahçe işlerini filan çok beğendiği için dedemlerin evinde bu işlerle uğraşıyor. Ben de her yaz gerek babamlar ile gerekse tek başıma halamın yanına giderim bir müddet orada kalırım gerçekten hoş bir konutu var bütün temiz hava bağ bahçe derken hoş zaman geçirdiğini düşünüyorum. Lise son sınıfta benim için gerçekten çok gergin geçti bugün netice haysiyetiyle üniversite imtihanına girdim Anal Seks Öyküsü hazırlık filan derken hiçbir şey yapmaya fırsat bulamadım. Yaz tatili geldiğinde ise annemler bu sene bir ekip işler suratından köye gidemedi ben de babamdan izin alıp tek başıma halamın yanına gitmeye karar verdim. Telefonda halamla bu düşüncemi paylaşınca o da çok mutlu oldu sarihçesi çok sevindiğini artık kendisinin de bunaldığını söyledi. Bu arada köy filan deyince öyle taş ve köyleri gelmesin usunuza İstanbul’un bir köyünde yaşıyor halam başka bir deyişle gayet deniz manzaralı lüks bir köy burası. Şimdi bütün olarak ayrıntı vermiyorum zira her şeyi anlatırsam benim kim olduğum ortaya çıkar Kızlık Bozma Öyküleri belki kim öğrenir halam da bu öyküleri okuyordur ve bana çok kızar. Her neyse 18 yaşını doldurduğu için hem annem de hem babam da araba vardı babam da otomobili bana verdi kendisi annemin otomobilini kullanmaya başladı. Ben de eşyalarımı hazırladıktan sonra konuttan akşam saatlerinde çıktım ve yanaşırken de halamı arayarak bir şeyler isteyip istemediğini sordu. Halam bana sipariş listesini whatsapp üzerinden atacağını ve azıcık da para yollayacağım söyleyince klasik donakaldım reelinde zira daha evvel hiç benden böyle şeyler istemişti. Telefonu kapattıktan sonra yolda bir çay bahçesinde durdum halamdan gelecek olan iletiyi beklemeye Kızlık Bozma Seks Öyküleri başladım zira alacağım şeyleri marketten almam gerekiyordu köyde de market yoktu.

Her neyse liste geldiğinde afallamışlığım iki katına çıktı zira halam klasik içki stoku filan yapmayı düşünüyorduk sanırım. Onun yolladığı listeyi bitirdikten sonra yine yola koyuldum ve takribî 20 dakika Bakire Öyküleri sonra da halamın evinin önüne geldim. Evin önüne geldiğinde baktım halam bahçede mangal yakmış beni bekliyordu hoş da bir sofra hazırlamıştı. Bu arada ailenin tek oğlu olduğum için bana ilgi alaka hep bir başkadır halam da beni çok sever reelinde ben de onu çok severim. Neyse eve geldikten sonra bahçede masa hazırladığını gördüm ve hemen üzerimi değişip elimi yıkayıp geleceğimi söyledim. Halam bütün erkek gibidir elinden her iş kazanç ama bir o kadar da seksi ve dişi bir kadındır gerçekten 30 yaşında olmasına karşın bedeni hala taş gibi desem palavra olmaz. Odama geçip üzerimi değiştim elimi suratımı yıkadım sonrasında da halanla yemek yemek için bahçeye onun yanına geldim. Bütün anlamıyla çilingir sofrası kurmuştu bende kazançken rakıyı almıştım zati. Neyse masaya geçtik bir yandan yemek yiyor bir yandan havadan sudan sohbet ediyorduk halam bana imtihanın nasıl geçtiğini filan soruyordu. Çok iyi geçtiğini ve netlikle bu yıl istediğim yere gideceğimi söyledim. Gerçekten İş Yeri Seks Öyküsü halamın yanına geldiğim için üzerime bir hafifleme gelmişti neticede şehir yaşamı imtihan stresi derken bir hayli sıkıldığım bir yarıyıl geçirmiştim. Bir de aile baskısı natürel ki halamın yanındaki gibi değildi onun yanında çok daha rahattım. Halamla sohbet etmeye devam ederken natürel ki mevzu kızlara gelmeden edemedi.

Dediğim gibi aramız çok iyi olduğu için onunla her şeyimi paylaşırdım sevgilim olduğunda filan hemen haberi olurdu ve o da bana var mı birisi diye sordu. Olmadığını söyleyince de donakaldı senin gibi yakışıklı Bakire Seks Öyküleri bir çocuğu nasıl boş vazgeçiyorlar kavramıyorum deyip güldü. “Hala o kadar da yakışıklı değilim yapma ama” filan diyerek ben de halama takıldım. Halamdan hiç beklemediğim şeyler dinlemeye başlamıştım. Hem çok yakışıklı hem de çok seksi olduğumu söyleyince gerçekten büyük afallamışlık yaşadım. Ne diyeceğimi hiç öğrenmiyordum ona nasıl davranacağımın da o anda hiç farkında değildim gerçekten. Natürel içki de şişede durduğu gibi durmuyordu ikimiz de peş peşe bardakları yuvarlıyorduk. Halam gerçekten iyi rakı kapsadı daha evvel de böyle aile etrafında oturmuş olduğumuz kalkmışlığımız olmuştu ama bu kadar da iyi olduğunu ben de öğrenmiyordum. 70’lik rakı yarıya geçmişti ikinizin de kafası çakır olmuştu hatta ben halamdan daha ayyaş olmuştum diyebilirim. Masa geniş bir masaydı ve bir tarafında bank gibi bir şey vardı. Halam o bankta İş Yeri Seks Öyküleri otururken beni de yanına çağırdı “gel orada sandalyede rahat edemezsin burası daha rahat” dedi. Sarihçesi yanına gidip otururken usundan seks gibi bir düşünce asla geçmiyordu netice haysiyetiyle o benim halam ve ona yan gözle bakmayı ben asla kabul edemezdim. Ama ne olduysa işte ben halamın yanına oturduktan sonra oldu. Halam ikimize de bir dost daha alkol doldurduktan sonra ben alkolümü yudumlarken bir anda elini benim penisime attı. O anda ağzımdaki rakıyı dışarıya püskürttüm gerçekten büyük şok olmuştum. “Neden donakalıyorsun ki sen daha evvel hiç kimseyle Lezbiyen Seks Öyküleri beraber olmadım ben de sana bunu vereceğim şimdi” dedi. Hala saçmalama bu çok yanlış bir şey şu anda ayyaşsın filan diyordum ama boşuna başka bir deyişle halamın gözü dönmüştü bir kere.

Ben hala kendimi sürüklemeye ve halamı durdurmaya çalışıyordum ama onun durmaya hiç gayeyi yoktu. Neticede ben de genç bir Baldız Seks Öyküleri erkektim ve filan bana değdikçe ben tahrik olmaya devam ediyordum artık ne yapacağımı donakalmıştım gerçekten. Sonunda natürel ki yelkenleri suya indirdim daha fazla katlanacak eforum kalmadı ve halamın rahat okşanmasına izin verdi. Benim de gidişatı kabullendiği mi görünce hemen fermuarımı açtı ve penisimi dışarı çıkardı. Bir yandan bahçede olduğumuz için azıcık sıkıntılıydım bir yandan da bahçe duvarlarının yüksek olduğunu etraftan bizi kimsenin göremeyeceğini çok iyi biliyordum. Halam azıcık daha eliyle penisimi okşadıktan sonra beni kaldırdı ve salona götürdü. Artta gerçekten ona itaat ederek sanki karşımda hakim bir kadın varmış gibi komutlarını uygulamaya devam ediyordum. Salona geldikten sonra beni oturtmadan evvel pantolonumu çıkardı külotumu da alta indirdikten sonra oturttu. Azıcık da Grup Seks Öyküleri daha evvel hiç seks yapmamış olmaktan dolayı afallamış ve sıkıntılıydım başka bir deyişle ne yapacağımı hiç öğrenmiyordum o surattan hakimiyeti ona vazgeçmekten başka devam yoktu. Ben de bütün olarak öyle yaptım kendime halama vazgeçtim ve artık tamamen teslim oldum. Halam hemen oracıkta penisimi ağzına almaya sakso sürüklemeye başladı. Onunla uzun zamandan beri yarak hasreti sürüklediğini o anda kavramıştım o kadar iştahlı bir biçimde yalıyordu ki zevkten uçuyordum sanki. Dudaklarının arasında sanki bir dondurmaya da lolipop varmış gibi muamele yapıyordu penisime beni kendinden geçiriyor ayaklarımı yerden kesiyordu.

Halam natürel ki bu kadar profesyonel bir muamele yapınca bana da başka bir şey kalmadı ve çok geçmeden bir anda nasıl olduğunu dahi fark etmeden patlayıverdim halamın ağzına. Büyük bir şok ve utanç karışımı içerisinde ne yapacağımı bilemez haldeydim o anda. Tamamen boşaldıktan sonra halam bir peçete ve ıslak mendil getirerek hem kendini hem beni arındı. Orada bitti sanıyordum ama bitmemiş, halam ondan sonrasında yine sikimi ağzına almaya ve yine kaldırmaya başladı. Kısa müddet içerisinde zati yine demir gibi olmuştu benimki. Tamamen penisimi diktikten sonra bu sefer kendisi koltuğa geçti ve soyundu. İlk kez halamı çıplak görüyorum natürel ki daha evvel bikinili filan gördüm ama bu kadar net olarak ilk kez ona bakıyordum. Şimdi gizeme sende dedikten sonra koltuğa uzandı. Şimdi Hekim Seks Öyküleri gizeme bendeydi ve halamın o pak pamuk gibi ama karşımda duruyordu. Hemen onun istediğini yaptım dudaklarımı amını yasladım çılgınlar gibi yalamaya başladım sanki dilimle halamın amını sikiyordum. O kadar hoş iniyordu ki kendini kaybetmemek elde değildi gerçekten daha aşırısını istiyordum o inledikçe daha derine sokuyordum dilimi. Çok geçmeden evvel halamın amını zevk suları akmaya başladı hepsini gerçekten büyük bir zevkle yaladım ilk kez böyle bir şey yaptığım için tadı bana çok başka ve özel gelmişti. “Durma devam et diye inlemeye devam et” diyordu halam ben de onun dediğini yaptım bir müddet daha yaladıktan sonra artık hazır olduğunu ve içine girmem gerektiğini söyledi. Ben de öyle yaptım bacaklarının arasına girip bacaklarını omuzuma kaldırdım bunu daha evvel bir porno film de görmüştüm. Ama dediğim gibi ben hala bu mevzularda toydum o surattan içine girmekte azıcık zorlanınca halam bana dayanakçı oldu. Belinin altına bir yastık koyarak vajinasını benim için daha görünür ve daha kolay ulaşılabilir bir hale getirdi. Onun sağladığı bu kolaylıktan sonra da yavaş yavaş Mobil Seks Öyküleri içine girdim. Ama halam bu kadar yavaş olmaktan mutlu değildi bana daha süratli aslanım daha sert sik beni diye dileniyordu.

Natürel ki bu kadar istekli bir kadına benim de karşı koyma olası değildi ben de onun söylediğini yaptım. Başka Bir Deyişle artık halamın içinde çok daha sert bir biçimde git gel yapıyordum. İkimizde halimizden son derece hoşnuttuk ve gerçekten azıcık evvel boş aldığımız için ikimiz de hala da yana öğreniyorduk. Ama gece daha çok uzundu ve ikimiz de sabaha kadar birlikte olmaya razıydık. O surattan Dul Seks Öyküleri azıcık daha süratlendi ve daha sert hiç gel yapmaya başladım birkaç dakikada bu tempoda devam ettikten sonra bir anda boşaldım. Halamın içine boşalmıştım ama onun için mesele olmadığını farkındaydım o surattan ikimiz de bozuntuya vermedik ve kalkıp duşa gittik. Tamamen arınıldıktan sonra ise geri döndüm. Halam hala banyodaydı, azıcık sonra da bana seslendi. Kafam zati hoştu azıcık da zevkten ayyaş olmuştum yalpalayarak halamın sesine doğru gittim. Oraya vardığımda anadan üryan yatakta beni beklediğini gördüm gerçekten gözlerim fal taşı gibi açılmıştı. Belirli ki halam hala doymamıştı azıcık daha istiyordu ben de onu kıracak değildim natürel ki yeğeni olarak. Azgınlıktan gözüm dönmüş bir biçimde halamın üstüne sıçradım bu kere amından değil göğüslerinden başladım. Ben yaladıkça halam kıvranıyordu azıcık sonra alta indim ama filan bu kere beni durdurdu. Sonra da önümde Erotik Seks Öyküleri domaltarak arka deliğini yalamamı söyledi. Başkası olsa sanıyorum ki netlikle bu isteğini yerine getirmez de midem bulanıyordu ama halamın ne kadar temiz olduğunu öğreniyordum aynı zamanda duştan da daha yeni çıkmıştı. Ben de söylediklerini harfiyen yerine getirdim hiç itiraz etmedim.

Natürel bu müddet sonra gel bana da çok zevkli gelmeye başlamıştı başka bir deyişle bugüne kadar hiç böyle bir şey yaşamadığım için mi öğrenmiyorum ama o gece yaşananlar benim için büyüleyiciydi. Çok geçmeden halamın arka Ensest Seks Öyküleri deliği de kıvama geldi ve artık becermen için hazırdı. “Hadi aslanım bir de bu deliğimi ayrıl” dedikten sonra kendime geldim. Hemen arda geçtim ya artık gerçekten patlamak üzere olan sikimi halamın göt deliğine yerleştirmeye başladım. O kadar yavaş gidiyordum ki zati zorlanıyordum girmekte zira çok dardı. Onun da canının yandığını her halinden belirli oluyordu ama vaziyet ama asla istemiyordu. Bütün ortasına kadar gelmişti ki beklemekten bunaldım daha fazla kendimi yakalayamadım ve bir Ensest Seks Öyküsü anda yükleyiverdim. Halam büyük bir şok yaşamıştı hatta çığlık atmıştı. Ben özür filan diledim ama o yeniden daha öncekisi gibi azgın bir biçimde durma devam et diye başladı konuşmaya. Onun dediğini yaptım durmadan süratli bir biçimde içinde gidip gelmeye başladım hiç durmuyor tempoyu giderek kafada çoğaldırıyordum. Zati birkaç dakika sonra da bu geceki 3. patlamamı yaşadım. Benim ilk gecen müthiş geçmişti gerçekten halam gibi müthiş bir kadınla olduğum için çok uğurluydum seksi onun gibi profesyonel birinden bilmek sonraki yaşamımda da bana çok dayanakçı oldu. Sonra zati tatil süresince kerelerce beraber olma ihtimali olduk konutta kimse yokken iki sevgili gibi davranmaya başladık. Yaz tatili bittikten sonra ben üniversiteye başladım ama sonrasında her tatile gittiğimde kaldığımız yerden devam ettik. Beni ulusal yaptığı için buradan halama çok teşekkür ediyorum öptüm sizlerden de bu hiç hoş öyküm hakkında yorumlarınızı bekliyorum sevgiler.