İlk Seks Tecrübem tesettürlü baldızm

Merhabalarlar seks hikâyesi hoşlanırlar, ben Furkan, 22 yaşındayım. Genç yaşıma karşın bugüne kadar bir hayli kız ve bayanla seks yaptım. Bunları sizlerle paylaşmak için yazı serime başlayacağım. Serinin birinci kısmında ilk seks tecrübemi anlatacağım. Bu kısımdaki vakalar, dayımın karısı olan tesettürlü baldızmle yaşanmıştır.

Vaka iki yıl evvel yaz tatiline reelleşti. Normalde İstanbul ’da üniversite okuyorum fakat yaz tatili olduğu için aile evine -İzmir ’e- gelmiştim.

Dayımlar ise tatillerini geçirmek üzere Bursa ’dan Çeşme ’ye gideceklerdi. Tatile giderken de bize uğramaya karar vermişlerdi.

baldızm; 35 yaşında, iki çocuk annesi, balık etli diyebileceğimiz seviyede etine dolgun, bunun neticeyi olarak memeleri ve götü oldukça büyük, tesettürlü bir bayandır.

Fazla uzatmadan hikâyeye geçmek istiyorum. Söylediğim gibi yaz tatili olduğu için geç saatlere kadar bilgisayar oynuyor, geç uyuyor, geç uyanıyordum. Annemler, dayımları dolaşmaya götürmeye karar vermişti. Ben de hem canım istemediği hem de geç uyandığım için gitmeyecektim. Uyandığımda zaman öğleden sonraydı. Konutta kimsenin olmadığı düşünerek tuvalete giderken “Günaydın” sesiyle irkildim. Kafamı sesin geldiği doğrultuya doğru çevirdiğimde baldızmin salonda uzandığını gördüm ve afallayarak neden gitmediğini sordum. O da başının ağrıdığını ve bitkin sezdiğini, bu surattan gitmediğini söyledi. Natürel, reel hedefinin benimle Cinsel ilişkimek olduğunu daha sonra fark edecektim.

Tuvaletten çıktığımda baldızm, başına masaj yapmamı rica etti. Ben de sıradan şekilde kabul ettim. Koltuğa oturdum, baldızm ise yere oturdu. 5-10 dakika kadar başını ovuşturarak masaj yaptım. Masaj bittiğinde çok iyi geldiğini söyleyerek teşekkür etti ve azıcık çekinerek ayaklarının ve ayak bileklerinin de ağrıdığını söyledi, onlara da masaj yapıp yapamayacağımı sordu. Bu sual karşısında oldukça heyecanlanmıştım. Zira baldızmin ayaklarını çok seksi buluyordum. Onlara değmek, onları öpmek ve yalamak en büyük hayallerimden biriydi. Arzulu gözükmemeye çalışarak yapabileceğimi söyledim. Hemen koltuğa uzandı ve ayaklarını kucağıma doğru uzattı. Bir ayağını sanki öğrenerek sikimin üzerine denk getirmişti. Beni oldukça azdıran ayaklara bu denli yakın olduğum ve bir tanesi sikime temas ettiği için sikimin kalkmasına mani olamamıştım. Oturduğum yerde eziliyor, büzülüyor, baldızme bir şey emin etmemeye çalışıyordum. O ise televizyona bakıyordu. Ayaklara değmeye başlar başlamaz bende film hepten kopmuştu. Artık sikimi gizleyebilecek gidişatta değildim. baldızm ise hiç bozuntuya vermiyordu. Çaktırmadan suratına baktığımda televizyona bakarken pis pis sırıtıyordu. Utanacağımı düşünerek bir şey demediğini düşünüyordum. Kendimi kasarak ayaklarını ovarken baldızm birden “Ayaklarım çok mu seksi!?” dedi. Bir anda fazla utanmıştım, bir şey diyemedim. baldızm aniden doğrularak oturma pozisyonuna geçti ve “Sana bir sual sordum” dedi. Ben utancımdan sözü gevelerken dudağıma yapıştı. O anda yaşadığım şoku ve coşkuyu asla unutamıyorum. İlk kere biriyle öpüşüyordum ve iş sekse doğru gidiyordu. Üstelik bu birey, yaşamda en arzuladığım şahıstı.

Kısa bir vakit öpüştükten sonra soyunmaya başladık. baldızmden türbanını çıkarmamasını, onu bu biçimde sikmek istediğimi söyledim. Salonun ortasında anadan üryan kalmıştık, dayımlar çıkıp gelse ikimiz de ayvayı yerdik ama o anın şehvetiyle hiçbir şey umurumuzda değildi. Ayrıca oldukça adrenalin vericiydi.

baldızm dizlerinin üzerine çöküp o seksi ayaklarının üzerine oturdu. Ben de karşısına geçtim ve sikimi ağzına doğrulttum. Sakso sürükletmenin ne kadar zevk veren bir şey olduğunu o an keşfetmiştim. Gerçekten muhteşem bir şeydi ve ben boşalmamak için kendimi son derece zorluyordum. 5-10 dakika kadar baldızm sikimi resmen somurmuştu. Ara gizeme iyice gaza gelip baldızmin tesettürlü kafasından yakalayıp sikimi köküne kadar sokuyordum ağzına. Benim sikim iyice kıvama gelmişti, gizeme baldızmin amındaydı. baldızmi koltuğa yatırdım ve bacaklarını araladım, o da bacaklarını havaya kaldırdı. Yanılgısız ayaklarıyla bu sefer çekinmeden baş başaydım. Onları vefatına yalayarak ve vakumlayarak başladım baldızmi kıvama getirmeye. Sonrasında ayak bilekleri, basenleri, kasığı derken amına gelmiştim. baldızm kadar profesyonel olmasam da ben de onu iyi azdırabilmiştim.

Artık o muhteşem anın müddeti gelmişti. Sikimi ödlek bir biçimde amına yanaştırdım, baldızm birden sikimi anladı ve amına soktu. Ben de o anın şehvetiyle baldızmi kucaklayarak ayağa kalktım. Bacak omza pozisyonundaydık ve bir vakit baldızmi çatır çutur amını götünü yardım. Her vuruşumda baldızmin o devasa memeleri bir o yana bir bu yana savruluyordu. Ara gizeme tutup kafamı gömmeye çalışıyordum. Bir yandan da baldızmin başka bir devasa uzvu olan götünü avuçluyordum.

Bu pozisyon bize epey efor tükettirmişti. baldızmi kucağımdan indirdim ve yere uzandım. O da suratı bana dönük şekilde kucağıma oturdu ve sikimi amına yerleştirdi. Yavaş tempoyla başlamış, hafif hafif oturup kalkıyordu. Kısa bir vakit sonra tempoyu artırdı ve süratli bir biçimde siktirmeye başladı kendini. Bir an gerçekten zevkten can vereceğimi düşünmüştüm. Boşalmamak için kendimi güç yakalıyordum. Bacak omza da olduğu gibi baldızmin memeleri yeniden çevreye savruluyordu. baldızmi kendimi çektim ve öpüşmeye başladık. Öpüşürken daha da şehvetli sikiyordum.

Bu pozisyondan da yeteri kadar zevk aldıktan sonra baldızmi koltuğa doğru domalttım. Göt deliği oldukça seksi görünüyordu. baldızme götten de sikmek istediğimi söyledim. Zati dayımın da götten siktiğini, aşina olduğunu söyleyerek kabul etti. Geniş gözüküyordu. Sikimi sokmam fazla güç olmadı. İyice kökledikten sonra tempoyu artırarak sikmeye başladım. Bir vakit sonra hakimiyeti kaybetmiştim, resmen çatır çutur sikiyordum baldızmi. Artık boşalmamı dizginleyemeyeceğimi fark ettim. Sikimi baldızmin götünden çıkardım ve boşalacağımı söyledim. O da hemen ağzına alan pozisyonunu aldı, azıcık 31 sürükledikten sonra baldızmin memelerine ve suratına hunharca boşaldım.

İşimizin bittiğini fark edip hemen derlendik. Çok geçmeden dayımlar konuta dönmüştü. Gerçekten giderekmeyi muhteşem ayarlamıştık.