İlk Seks Tecrübem Beni Benden Aldı

Bedelli okuyucular bugün sizlere yaşadığım ilk seks tecrübemi anlatmak istiyorum. Her ne kadar andırdıkça utansam da o günü andırmak ve bayanlığımı yaşamak beni mutlu ediyor. O günü andırdıkça ilk günkü gibi tekerrür azıyorum ve asla unutamıyorum. Yeniden usuma geldi, daha fazla azmadan sizlerle paylaşmak istiyorum.Apartmanda sevdiğim bir erkek talebe vardı artık tek mi kalıyordu öğrenemiyordum. Aralıksız o bana bende ona bakıyordum. Birbirimizden hoşlandığımızı ikimizi kavramıştık ama ondan bekliyordum. Sabah 8 akşam 5 çalışıyordum yeniden birgün işten çıktım eve doğru gidiyorum.

Kapıda karşılaştık içim kıpır kıpır hareketli. Apartmana girdik ve bana bir çay içme davetinde bulunduğu bizimkilerde konutta olmadığı için giriyim bi çay kahve içelim dedim. Bizimkiler konutta olsa nerde o cesaret vururlar beni…Neyse eve girdik her şey çok hoş çayımızı içtik ama git gide bana yaklaştığını hissettim. Bende hafif hafif kudurmaya başladım. Artık çayımı azdırıcı mı kattı neyse kavramadım. O yanaştıkça bende bacaklarımı açıyor sanki göstermek istiyor gibiydim. Oda kavramış olacak ki çok sıcak duruyorsun istersen üstünü çıkar azıcık hafiflersin dedi.

O arada dudaklarıma yapıştı bende artık onu istiyor içimde dolaştırsın diye dilenecek vaziyetteydim. Boynuma dil darbeleri vuruyor sanki beni öldürmek istiyordu. Üzerimi süratli bir biçimde çıkardı memelerimi emmeye amımı okşamaya devam etti. Bende istediğim için artık karşı koymuyordum memelerimi öyle bir yalıyordu ki sanki şeker emiyordu. Tadını oda kavramış olacak ki bırakamıyordu. Aralıksız emiyor emiyor artık bende katlanamadım .Sikeceksen sik kıvrandırma diye söylendim. Oda tamam tamam diye kulağıma fısıldadı ve sürtünmeye başladı. Artık beni tamamen soyundurmuş ve üryan vazgeçmişti. Kulaklarımı emiyordu amıma sürtüyor zevke geliyordu. Aşkım aşkım sikecem şimdi diye inliyordu.
Sex öyküleri Evvel azıcık amcığımı diliyle okşadı bişeyler etti zevkten ben hiçbir şey kavramıyordum. Dilimi amıma hafiften soktu o an bi huzursuz oldum dur ordan değil götten dedim tamam tamam diye sırıttı ibne. Beni kaldırıp çekyatın üzerine yatırdı ve yavaş yavaş götüme itelemeye başladı. O iteledikçe sanki apartmanı inletir biçimde çığlıklar atmaya başlamıştım. Çığlıklarımdan zevk almış olacak ki iyce şiddetlice iteleyip sürüklemeye başlamıştı. Hepsini içime soktuğunda boşalmış ve amımdan suların aktığını görmüştüm. Eliyle amımı sıvazlıyor suları götüme doğru koyuyor ki daha iyi diye kaysın.İçimde bir posta attıktan sonra yanıma uzandı ve tekerrür beni yalayarak boşalttı bugünlük yeter dedi ve artık canımız istediğini ayarlıyoruz işimizi görüyoruz ve evlenene kadarda böyle devam sanırım.