Hoşlandığınız kadınla tanışmanın yolları nelerdir

Bir vakittir gördüğünüz ama konuşmaya çekindiğiniz ve duygularınızın çok yoğun olduğu bir bayanla tanışmak istiyorsunuz ama nasıl Kadının yanına giderek “Merhaba” demek istemiyorsanız o zaman bu yazımız sizlere takviyeci olmak emeliyle yazılmaktadır. Birkaç tüyo vereceğiz. Ve bunun neticesinde belki sizlerde sevdiğiniz bayanla tanışacak ve özel bir ilişkiye başlayacaksınız. İşte o tüyolar.Ortak dostlarınız varsa, sizin işiniz daha kolay olacaktır. İster sevdiğiniz bu kadın mektepten olsun, ister aynı semtten, isterseniz de iş yerinizden. Siz görüp çok hoşlandınız. Ve sizin bu insanla ortak dostlarınız var.

Peki size soruyoruz, dostlar ne gün için vardır Hemen o ortak dostlarınızla bağlantıya geçerek duygularınızdan onları haberdar ederek, tanışmak istediğinizi belirtmelisiniz. Tabi ki evvel sizler o insanın yaşamında biri olup olmadığını bilmelisiniz. Şayet yalnızsa, uygun bir gün için onlardan rica edin. Ve dostlarınızın yaratacağı bu civar sayesinde sizlerde tanışmış olacaksınız. Tabi ki bundan sonrası size kalmış olacaktır. Bir bar civarında bir kız gördünüz ve ilginç etkilendiniz. Hem yalnızca kız dostları ile gelmiş ve eğleniyor. Bir biçimde tanışmak istiyorsunuz. Bu gidişatta sizlerin azıcık daha cesur olmanız gerekmektedir. Onun dostlarının yanında olmadığı bir anı iyi gözlemlemelisiniz. Mesela dışarıya tek olarak sigara içmeye çıktığı zaman yanına giderek, ateş isteyebilirsiniz.

Bu vaziyet her zaman için işe yarayacaktır. Ateş sonrasında azıcık sohbet ederek, bir şeyler ısmarlamayı öneri edin. Şayet kabul ederse sizin işiniz daha kolay olacaktır. Aralıksız olarak karşılaştığınız bir Escort Kadıköy Seks öykü bayandan etkileniyorsunuz ama gidip bir anda konuşacak cesaretiniz yoksa, öncelikle iyi gözlem yapın. Neticede evli olabilir. Bir evcil hayvanınız varsa, onu gezdirmeye çıktığınız zaman hayvanınızı hoşlanması neticesinde tanışabilirsiniz. Bu size uymuyorsa, alış veriş yaptığı bir anı tutun. Bu gidişatı yakalarsanız tanışmanız çok kolay olacaktır. Siz çok alışveriş yapmayın. Ve bayanın alıp marketten ufalarken, ona takviye etmek isteyin. Şayet kabul etmezse ısrar edin ve onun elinde poşetlerini alarak evine kadar götürün. Tabi ki yol süresince susarak değil, sohbet ederek yürüyün.