Hocam İle Seks Hikayem

Selamlar beyler sizlere başımdan geçen seks öykümü anlatmak için burada bulunan kadın olarak kendimi tanıtarak öyküme başlamak istiyorum. Ben bahçeşehir ‘de ikamet eden 24 yaşında 170 boyunda 51 kiloda seksi beden hatlarına sahip olan hoş alımlı bir partner kadın olarak burada bulunuyorum.

Öyküm bundan 3 yıl evvel reelleşen bir hadisedir. Lise senelerim de erkek düşkünü mektebin neredeyse hepsi ile beraber olmuş beraber olmaktan zevk alan gerçektan haz alan bir kadınım. Ve kafama takdığım her defayla beraber oluyorum. Bir kezinde artık kendi yaşıtımlarla beraber olmaktan bunaldım. yaşımdan büyük birileri ile beraber olmak istiyordum mektebimize yeni gelen öğretmenimizde çok çekici adaleli bir öğretmendi. Kafayı ona takmıştım dersinde vajinamı açıp gösteriyodum Seks öykü öğretmende ki hareletlenmeyi gördüm.

Ve öğretmenin de bana olan alakasını his etmeye başladım. Ve öğretmeni her ders azdıraraqk devam ettim artık bende de öğretmen de tak ettiği noktaya geldik. Öğretmeni aşa kalarifer dairesine davet ettim öğretmen geldi orda patır patır seks yapmaya başladık. Öylesine bir seks yaptık ki ikimizinde zevk sesleri mektepte yükseldi bir müddet sonra her defa aşa yanımıza geldi beni de hocayıda mektepten kovdular. daha sonrasından öğretmene arkadaş yaşamı yaşayarak devam ettik.