Her Erkekle Uyumaya Tutkulu Kadın Necla

Merhaba sevgili beyler, size hakkımda bilgi vermek istiyorum, daha sonra da başıma gelen ve beni benden alan bir mevzuda öykümü paylaşmak istiyorum. Ancak öncelikle fiziksel özelliklerimden söz edeyim isterim. Öncelikle ben 28 yaşında bir kadınım, bunun yanında görüntü olarak uzun boylu ve hamarat olan biriyim. Yemek yapmayı çok hoşlanıyorum, zati bu sebeple de aşçı olmaya karar verdim. Ancak bunun için bir çok yerde çalışmak istememe karşın bütün olarak istediğim gibi bir iş bulamadım.

Ancak ta ki ona güne kadar…Ben bu arada daha evvel konutluydum ama takribî olarak 3 yıl evvel filan böldüm. İşte bu ayrılık suratından kadın olduğumu dahi unutmaya başlamıştım. Zira artık yaşamımda seks yoktu, bende değişik biçimde olmaya her zaman hazır oldum. Aşçılık mevzusunda söz etmiştim, şimdi artık hadiseyi size anlatmak istiyorum dostlar. Dediğim gibi ben boşandım ve natürel olarak parasız kaldım. Bunun için de iş aradım dostlar, sonrasında da bir pastanede iş buldum, ama pastane gerçekten de son derece lüks idi, bir hayli zengin alıcısı vardı.

Evvel işverenle konuştuk ve lüzumlu biçimde anlaştık. Ardından da ben kısa zaman için iş başı yaptım. İlk günler son derece zorlanmadım değil, kolay iş değildi. Ancak ne olursa hoşlandığım işi yapıyordum ve bu sebeple de oldukça mutluydum. Neyse orada çalışmaya başlayalı nereden baksanız 2 yıl filan olmuştu. Tabi ben para kazanmanın da tesiri ile açılmaya başladım. Pahalı elbiseler almaya ve çok seksi giyinmeye başladım.

Zira artık serbesttim ve bu sebeple de bir hayli erkeğin de dikkatini sürüklemeye başlamıştım. Ancak benden neredeyse beş yaş ufak biri vardı, Olcay diye bir çocuk. Sanırım kafayı bana ciddi anlamda takmıştı. Bunu nereden kavradım derseniz hemen yazayım. Bu çocuk durduk yere geliyor ve son yarıyılda ilgisiz şeyler alıyordu. Meğerse adamın tasayı yalnızca beni görmek ve bana yakın olmakmış. Bunu sonradan kavradım. Ancak onu tarif etmek isterim, zira nasıl biri bana yakın olmak istiyordu öğrenil derim.

Öncelikle adam dediğim gibi benden geç biriydi ama buna karşın gerçekten de son derece yakışıklı hatta azıcık fazla yakışıklıydı. Sarışın ve uzun boyluydu. Bunun yanında her zaman spor salonuna giden biriydi, bu sebeple de adaleli kolları vardı. Eforluydu başka bir deyişle ama benim en çok dikkatimi sürükleyen aletiydi. Bunu da giydiği dar kot pantolonlardan hemen kavrıyordum. Gerçekten de son derece büyüktü işte bende değişik hisler uyandırıyordu. Zati uzun zamandan bu yana biri ile olmamıştım bu surattan da yanıyordum desem yeridir.

Neyse kendisini size kısaca tanıttım. Şimdi aramızda büyüyenleri anlatmak istiyorum. Dediğim gibi kendisi sık sık geliyordu en son direnemedim ve ‘ Olcay, benim için mi geliyorsun yoksa gerçekten gereksinimin olan şeyleri almak için mi geliyorsun’ diye sordum. Reelinde evvel kavramadı ya da kavramamazlıktan geldi ama sonra o da içinden geçenleri anlatmaya başladı. Benden gerçekten de çok sevdiğini ve beni istediğini dostluk kurmak istediğinden söz etti. Ben bunu beklemiyordum desem palavra olur ama tabi evvel uzak kalmayı seçim ettim.

Ancak ben ne kadar uzak kalsam da yarıyıl yarıyıl bu defa bana çiçek yollamaya başladı, hatta armağanlar almaya başladı. Beni ciddi anlamda etkilemesini öğreniyordu, hem zati hiçbir kadın çiçeğe hayır diyemezdi! Bu sebeple de yapmam gerekeni bütün öğrenmiyordum. Bir gün bana benimle yemeğe çıkmak istediğinden söz etti. Ben reelinde evvel kabul etmek istemedim ama sonra kabul ettim. Neyse, akşam iş çıkışı beni dükkanından aldı ve lüks bir yere gittik.

Oldukça hoş bakıyordu ve yemek yedik. Daha sonra ise bana övgüler yağdırırken oldukça pahalı bir yüzük aldı. Ben yeniden çok afalladım ama bu gidişat çok güzelime gitmişti. Armağanını kabul ettim ve o gece çok hoş geçti. Yemek yedik, sohbet ettik ve sonunda da bir mekana giderek eğlendik. Kısacası her bakımdan çok hoş bir gece yaşamıştık. İşimiz bitince de bana evime vazgeçti, gerçekten de fantastik mutlu olmuştum ama başıma geleceklerden gerçekten de haberim dahi yoktu.

Aradan birkaç hafta geçti, bu biçimde yemeklere gitmeye ve onunla buluşmaya devam ettik. Ancak bir gün olanlar oldu, yeniden yemeğe gittik. Yemeğimizi yedik ve sonrasında beni bir bara davet etti, ben sıradan bir gidişat sandım. Daha sonra gittik ama içki içerken ben farkında olmadan içkinin içine azdırıcı bir hap atmış. Ben bunu sonradan bildim. Kafam çok hoş olmuştu ve sebepsiz yere de azgınlaşmıştım. Karşımdaki erkeğin bir an evvel bana sahip olmasını istiyordum.

En son içkinin de tesiri ile kulağına eğilip onunla olmak istediğimi söyledim. Evvel donakalır gibi yaptı ama tabi ki bunu biliyordu. Kabul etti ve bana bir otele gidelim dedi. Ben zati azgın olmuştum hemen kabul ettim ve son derece lüks bir otele gittik. İşte orada hemen dudaklarına yapıştım, bir an evvel o kocaman aleti içimde sezmek istiyordum. Bu sebeple de sakso işini uzun yakalamadım, bir an evvel yanan amımdan beni çılgınlar gibi becermesini istiyordum.

Daha sonra o da hemen harekete geçti ve hem önden hem arkadan beni saatlerce becerdi. Gerçekten de fantastik mutlu olmuştum, sanki senelerin yangını sönmüştü! Ancak bu dahi beni doyurmaya yetmedi ama Olcay soluksuz kalmış ve çok yorulmuştu. Daha sonra da sızıp kalmıştı. Sabah olunca ben gidişatı hemen kavradım ama iş işten geçmişti. O da uyandı gidişatı anlattı, kusura bakma direnemedim filan dedi. Ben artık olanlar oldu deyip mevzuyu kapatalım dedim.

Kabul etti. Ardından da ikimiz de yaşamıma geri döndük. Ancak aradan 1 hafta geçince fantastik bir şey oldu. Yeniden çalıştığım yere geldi ve benimle uyumak istediğini söyledi. Ben bu defa hayır dedim ama bir anda telefonu çıkarıp o gece otel odasındaki sevişmelerimizi bana izletti. Yaşamımın şokunu yaşıyordum, adam resmen her şeyi ayarlamış ve bana şantaj yapıyordu. Reelinde ailemden başka kimsem yoktu ama bu videonun onların eline geçmesi demek benim can vermem demekti. Çok üzüldüm hatta şikayet dahi düşündüm ama sonra vaz geçtim.

Zorunlu Olarak kabul ettim ve akşam otelde görüşelim dedim. İstemeyerek gitmek zorunda kaldığım otelde ise yalnızca Olcay değil, yanında 4 şahıs daha vardı. İşte bunu kabul edemezdim artık! Ancak hem videonun olması hem de bana çok ciddi para öneri etmeleri suratından kabul ettim. Ardından ben bütün 4 erkek ile beraber çılgınlar gibi seviştim. Hem grup yaptık hem de hepsi teker teker beni becerdi. Fantastik bir zevk almıştım ama zati o geceden sonra neredeyse bölgede uyumadığım adam kalmadı. Muazzam tecrübeleri her zaman yaşadım. Reelinde Olcay yaşamımı karartmıştı ama bir yandan da çok mutluydum, işime vazgeçtim ve yalnızca bu işi yapıyorum bu sayede çok zengin oldum!