Hep ablamı sikiyordu direnemedim bende onu azdırdım

ilk defa böyle hoş öykümü yazıyorum. Size bir evvelki öykümde ablalarım gözde ve mine ile yaşadığım ilk lezbiyen seksi anlatmıştım. Şimdi de minenin sevgilisiyle yaptığımız delice seksi anlatacağım. Yazın o sıcak günlerinden biriydi. Gözdeyle birlikte alışverişe çıkmıştık. Mine konutta kalmıştı. Alışverişten sonra eve kazançken evin önünde minenin erkek dostu mehmetin otomobili vardı. İçeri girdik. Salondan minenin inlemeleri geliyordu. Saklıca onları izlemeye başladık. Mine mehmetin üstünde sekiyordu. Onlara izlerken amımın sulandığını farkettim.

Şortumun içine elimi soktum ve amımı okşamaya başladım. Gözde bu mevzularda deneyimli olduğu için sadece izliyor arada bir göğüslerini değiyordu. Minenin iniltileri çoğalmaya ve vaka süratlenmeye başladı. Bu beni daha çok tahrik etti va şortumu ve külotumu çıkarıp kendimi parmaklamaya başladım. Gözde yapma dediyse de onu dinlemedim. Sonun da mine boşalmıştı. Kalkıp mutfağa geçti. Mehmet çekyatta otururken ona baktım artık kızlığımı bozmanın zamanı geldiğini düşündüm. Üzerimi de çıkarıp anadan üryan mehmetin karşısına geçtim. Gözde bana mani olamamıştı. Mehmet . beni gördüğünde afallamışlığı suratından emin oluyordu. Filmlerden gördüğüm gibi mehmetin inmiş sikini yalamaya başladım. Yarrağı didilince mehmet afallamışlığını atmıştı ve öpüşmeye başladık. Mine mutfaktan elinde alkol bardaklarıyla geldi. Bizi öyle gördü. Mehmet hemen beni üstünden attı. Mine dargındı ama gözde arkadan ona sakin ol diyip herşeyi oluruna vazgeç dedi. Gözde memelerimi emiyordu
Daha sonra gözde mineyi öpmeye başladı. Artık herşey tamamdı. Çekyata uzandım mehmet amımı yalıyordu. Gözde de beni öpmeye başladı. Mine de amıma geldi. Daha sonra mehmet yarrağı amıma usulca soktu. Kan gelmeye başlamıştı. Azıcık ürkmüştüm ama artık duramazdım. Mehmet amımda gitgede süratleniyordu. Dinlediğim acı da zevke dönüşüyordu. Bu arada . sonbaharda memelerimi emiyor mine de mehmet ile öpüşüyordu. Sonra mehmet oturdu yarrağın üstünde sekiyordum. Göğüslerimi onun ağzına verdim. Elleri kalçalarımı sıkıyordu.
Mehmet çekyata uzandı ben ise hala daha yarrağın üstündeydim. Mine amını mehmetin ağzına verdi. Gözde ise önüme geçip göğüslerini bana yalatıyordu ve elleriylede amını parmaklıyordu. Daha sonra yeniden alta . yattım mehmet üstümde süratlice gidipgeliyordu. Artık çığlık atmaya başladım. kızlar geriye çekilip birbirleriyle oynaşmaya başlamıştı. Sarsılarak boşaldım. Mehmet ise yarrağı çıkarıp üçümüzün üstüne boşaldı. Temizlendikden sonra giyindik mehmet ise afallamış bir şekilde gitti. O gün artık bir kadın olmuştum ve çok mutluydum. Daha sonra yatağıma uzanıp uzun uzun yaşamımdaki en zevkli ve delice vakayı   düşünerek yattım.