halamin bana verdiği ders I

O zamanlar 17 yaşında, kendi halinde takılan bi çocuktum. Konuttan pek çıkmayan, mektebe de güçle giden birisiydim.
Mektebim tatile girmişti 2 hafta süresince. Belçika ’da Paskalya tatili başkamıştı. Mektepler tatile girdiği için halamlere kalmaya gittim. 1 hafta süresince orada kalacaktım. halamin oğlu ile akrandık, aynı mektebe gidiyorduk hatta aynı sınıftaydık. Yani hayli yakındık.
Çok keyifli geçiyordu, Amcamın evladı ile baya kaliteli vakit geçiriyordum. Orada kaldığım üçüncü veya dördüncü gün Amcamın evladı ve eniştem konutta olmayacaktı. Ben biraz tedirgindim, koskoca konutta halamle tek başıma ne yapacaktım ki neticede? Daha öğlen olmadan annem geldi halame. Aralarında biraz konuştuktan sonra yanıma geldiler. Bizim için endişeleniyorlarmış, bende ne mevzu hakkında dedim.
Annem, “Oğlum, akranlarınız hiç sizin gibi değil. Diğerleri sosyal, kızlarla anlaşabiliyo, partilerden çıkmıyor. Ama siz öyle konutta, asosyal,… bu vaziyetten rahatsızız.”
Annemin söyledikleri bana biraz koymuştu ama onayladım dediklerini. Haklısınız dedim. Karakterimiz böyle, nasıl değişebiliriz ki dedim.
Biraz sessizlikten sonra halam bir sual yöneltti; sıhhatiniz yerinde değil mi dedi. Bende nasıl kavramadım dedim. Yani sizin penisiniz çalışıyor mu dedi. Ben biraz utandım ama yanıtladım. Çalışıyor hala ikimizin ki de. Annemle halam biraz gevşemişti.
“Bak oğlum hazır konutta kimse yokken, halan sana biraz ders verecek. Yani şey mevzuları hakkında. Anladın sen.” dedi annem.
Bende şapşal bi halde “peki o zaman” dedim. Annem geri konuta döndü. halam ile başbaşa kalmıştım. Bana özel yaşamımla ilgili sualler sordu ama hiç istediği yanıtları alamadı.
Şimdi o zaman biraz ders vakti dedi halam. İlk evvel üstümü soydu. Yalnızca boxerım kalmıştı üstümde. Onu da çıkarttı ve biraz donakaldı. 14,5 cm ’lik sikimi bana çoksudu. Daha ufak birşey bekliyodu.
Bacaklarım titriyordu coşkudan ve halam de gülerek beni salondan yatak odasına çıkarttı. Sen soyundum ama ben daha giyiniğim dedi. Şunlardan kurtar beni deyince hemen işe koyuldum. Evvel üstündeki bluzunu sonra dar pantolonunu çıkarttım. Yalnızca sütyeni ve tangası kalmıştı. Bunlar kalacak mı diye sordu halam imülkü bi bakışla. Bende utanarak onları da çıkarttım. Daha memelerine ve amına bakamadan beni yatağa fırlattı. Beni sikmeden evvel şu sikini bi nemlendireyim dedi. Eline tükürdü, sonra sikimi sıvazladı. Dökülen tükürüklerini elime sürerek yaladım. halame artık yapalım mı dedim. O da aceleci azgın şey deyince sırt üstü yattı. Artık şu sikini sok da adam ol dedi. Kırılmıştım dediğine ama biraz hırslanmıştım. Sikimi amına soktum. Çok değişik hissettim. Bacaklarımı hissetmiyordum coşkudan. Her an boşalmak üzereydim ve daha 2-3 dakika bile olmamıştı. Başka şeyler düşünerek 10 dakika kadar katlandım. Ama artık direnilmeyecek hal aldım ve halamin amının derinliklerine boşaldım. halam büyük bi hışımla sen ne yaptın diye bağırdı. Niye söylemiyorsun boşalacagığını diye bağırdı. Ben mahçup olmuştum ve tek kelime söyleyemedim. halam de neyse tasa etme bişey olmaz diyince hafifledim. Sonra duşa girdim ve salona geçtim. halamin gelmesini bekliyordum. halam bir cinsli gelmeyince evin içinde ona bakındım. Konuşma sesleri geliyodu. Annem ile konuşuyodu telefonda. Anneme benim beceriksizliğimi anlatıyordu. Ve önemli bir şey daha söyledi, benim yaşadıklarımın benzerini Amcamın evladıe de yapacaklarmış. halam annemi tembih ediyordu. Aman oğluma iyi göster de senin oğlan gibi olmasın diyordu. Çok makûs olmuştum. Bir yandan da Amcamın evladıin neler yaşayacağını merak ediyordum. Onun benden daha makûs olmasını istiyordum.

Cinsel ilişki anısınin devamında Amcamın evladı, annem ve halamin yaşadıklarını anlatacağım. Takipte kalın!