Evimi Tadilat Yaptırmak Yerine Toplu Seks Yaptılar Emekçiler

Merhaba sevgili dostlar sizlere paylaşacağım öykü benim dahi inanamadığım farklı fantezili ve zevk dolu bu hoş öykümü siz sevgili dostlarla da paylaşmak istedim. Öyküm de anlatacağım hadise evimi tadilat yaptırırken başıma emekçiler tarafından uygulanan seks öyküm bende bu gidişatla karşıla cağımı hiç düşünüp hayal dahi edememiştim ama ne yazık ki ki beş tane emekçi tarafın dan sanki tecavüze uğramış gibi oldum ama bende çok istekliydim başka tepki versem de bu vaziyet çok güzelime gitmişti neticede dul bir kadındım.

Eşim ile beş sene evvel tedirginlik sebebiyle böldüm sağ olsun eşim bana bir ev verdi mülki öksüzdü kiracı değildim beş seneden sonra evin tadilata gereksinimi olduğuna kanı getirerek emekçi getirdim beş emekçiyle beraber evimin tadilatı başladı emekçilerin hepsi birbirini den çalışkan atılgandı bende evde yalnızdım emekçilere yemek filan dış ardan söyleyip birlikte yorulurduk dul olduğumu öğreniyorlardı azıcık anlatmıştım. Duruluğumu dan yararlanıp benimle toplu sekse karar vermişler bende çirkin bir kadın değildim.

29 yaşında uzun boylu kumral taş gibi bir kadınım erkekler boyum dan dolayı arda kerelerce bakıyorlardı. Emekçilerin evime geldiği üçüncü gün gayeyi bozuk gelmişlerdi bende o gün kendime hoş bir bakım yapmıştım oldukça hoş ve şıktım üzerime giydiğim mini eteğimle emekçiler den biri o arada kalçalarımı elledi bu nasıl bir kaçadır dedi birden bire hepsi üzerime doğru geldiler her bir yandan üzerimi filan çıkartarak beni sırt üstü yatırdılar her yerimi bir hoş yaladıktan sonra tek tek üzerime çıkıp aletlerini içime soktular boşta kalanlar ise ağzıma sikin sokup sakso sürükletiyorlardı.

Biri üzerine alarak amımı sikiyor bir değişiği ise arkadan göt deliğimi sikiyor bir değişiği ise ayakta ağzıma vererek sakso sürükletiyordu. Öteki ikisi ise benim bacaklarımı ayak parmaklarımı filan yalayarak otuz bir sürüklüyordu. Yarım saate yakın süren toplu sekste hepimiz aynı anda boşaldık ama natürel de ben kerelerce orgazmı olmuştum iki gün süresince götümü üzerine oturamıyordum ilk defa toplu seks yaşamıştım ama fena değildi farklı bir zevk duygusuydu umarım sizlerde seks hikayemi sever okur partnerinizle daha değişik zevkin doruklarına yetişirsiniz.