Eve Pakliğe Gelen Dul Türbanlı İle Muhteşem Seks Serüvenim

Merhabalar türbanlı seks öyküleri okuyucuları büyük bir coşkuyla buraya kendi öykümü anlatmaya geldim umarım sever ve yorumlarınızı yazarsınız. Öncelikle izin verirseniz siz kıymetli dostlara azıcık kendimden bahsetmek istiyorum. 21 yaşında genç bir erkeğim adım Burak. Özel bir mektepte okuyorum ailemin de tek oğlu olduğum için üzerime son derece düşüyorlar ve beni gayet özgür vazgeçiyorlar. Ben de tabii ki her fırsatta bana sunulan bu harika yaşamın tadını çıkarmaya bakıyorum netice itibariyle parasal gidişatım da iyi altımda otomobilim var her gün değişik mekanlarda değişik kızlarla takılıyorum. Cinsel anlamda da yaşamımda hiç bir yetersiz yok sarihçesi kızlar zati benimle beraber olmak için sıraya giriyor yanlış kavramayın bunu iftihar etmek için söylemiyorum ama vaziyet böyle.

Her neyse benim öyküm ise bizim eve pakliğe gelen Nilgün abla ile aramda yaşandı. Size azıcık ondan da bahsetmek istiyorum. Kendisi 36 yaşında dul bir kadın yalnız yaşıyor parasal gereksinimlerini karşılayabilmek ismine de konutlara pakliğe gidiyor. Orta yaşlarda ve türbanlı bir kadın olmasına karşın gerçekten harikulade fiziğe sahip birisi benim de her gördüğümde çok ilgime sürüklüyor. Dediğim gibi etrafımda bir hayli kadın olmasına karşın bu kadını görünce kendimi bir başka seziyorum. Bizim eve de haftada üç gün geliyor, annem de onu çok sever sanki annemin eli ayağı diyebilirim onun için. Kadın işini düzgün yapıyor güven ileride birisi hatta annem onu yatılı almak dahi istiyor ilerleyen zamanlarda. Neyse tabii ki benim de Nilgün abla ile aram son derece iyi annem ve babam ikisi de çalıştığı için bizim konutta olduğu günlerde benim tam kasvet ve meselelerimle de kendisi ilgileniyor. Onunla her şeyi konuşuruz gerçekten hiçbir zaman ondan gizlim saklım olmaz bana abla gibi güven veriyor ama özellikle son yarıyıllarda benim ona bakışım azıcık değişti.

Bunun sebebi ise kendisini banyoda görmem oldu paklik yaparken açılan eteği o ortaya çıkan taş gibi kalçaları benim usumu başımdan aldı desem yanlış olmaz. O andan itibaren de zati Nilgün abla ile beraber olmanın hayalini kurmaya bir fırsat gözlemeye başladım. Fırsatta bir gün elime geçti başka bir deyişle ben kendimi o fırsatı yarattım desem palavra olmaz. Uzun zamandan beri onunla yalnız olduğunu bildiğim için bana hayır diyeceğini varsaymıyorum çoğu zaman zati aramızdaki sohbetlerde mevzu ilişkilere filan geliyordu kadında bir arayış içindeydi muhakkaktı ama ailemden çekindiği için benimle olmak istemeyebilirdi. Neyse bir gün yeniden biz de pakliğe geldi günlerden birinde annemler akşam bir iş buluşması için şehir dışına gitmek zorunda kaldı annem de Nilgün ablaya arayarak kendilerinin ve dönemeyeceği ne o surattan bu gece bizim konutta kalıp kalamayacağını sordu. Nilgün abla zaman zaman böyle gidişatlarda bizim konutta kalırdı o gün de anneme hayır demedi zati kalmayı kabul etti. Akşam yemeğini hazırladım beraber mutfakta yemek yedik sohbet ettik şakalaştı filan derken benim usuma bir iki bardak bir şeyler içmek geldi. Hemen dolaptan meşrubat bir şeyler çıkardım Nilgün ablaya da öneri ettim ama evvel önerisini kabul etmedi çok ayıp olur annenler bilirse filan dedi. Ben de ikimizin arasında kalacağını kimsenin bundan haberi olmayacağını söyleyerek onu azıcık gevşettim. Sonunda onu ikna etmeyi muvaffak oldum onu da azıcık kafa dağıtmaya lüzumu vardı zati öyle söylemişti.

Neyse birlikte viskilerin yudumlamaya başladık ama Nilgün abla benim hipotez ettiğimden çok daha dayanıksız çıktı daha 1. bardağı içmiştik ki kafası hoş oldu. Ayağa kalktı odasına gitmek için ama galibiyetli olamadı ben de onu belinden yakalayıp odasına kadar götürdüm. Bütün kadını ayyaş olduğu gece burada bitti diye üzülüyordum ki bir anda işler tersine döndü. Nilgün ablayı yatırdıktan sonra bütün kalkıyordum kadın beni üzerine çekti. Sonra da ben ne olduğunu dahi kavrayamadan dudaklarıma yapıştı öpmeye başladı ben bir hayli donakalmıştım zati emelim buydu ama ondan böyle bir tavır beklemiyordum. Tabii afallamışlığım geçti ve ben de karşılık vermeye başladım artık olgun Nilgün abla ile yatakta çılgın gibi öpüşüyorduk yavaş yavaş da ellerimi amına atmış okşamaya başlamıştım. Eteğinin altından okşadığımı için amının sulandığını fark edebiliyordum başka bir deyişle benimle beraber olmaya hazırdı ama hemen başlamak istemiyordum azıcık bu anın tadını çıkarmak istiyorum zira ilk defa kendinden yaşça bu kadar büyük bir kadınla birlikte olacaktım. Neyse birkaç kere daha onu öptüm kokladım o da uygun göğüslerinin uçlarını ağzıma alıp bir müddet yaladım. Vajinasını da istiyordum ama bir yandan da korkuyordum zira benim böyle şeylerden midem bulanır genelde ben yalatan taraf olurum. Neyse sınamaktan hasar gelmez diye düşünerek kadının vajinasına indim külotunu çıkardım bir de baktım ki pak bir vajina karşımda duruyor başka bir deyişle insanı görünce dahi yalayası geliyor.

Ben yalamaya başladım değil darbeleri attıkça kadını kasılmaya başladı ve çok kısa müddet sonra da orgazma erişti. Sarihçesi daha evvel bir hayli kadınla birlikte oldum ama ilk defa bu biçimde orgazm olan birini gördüm o kadar çok kasıldı o kadar çok inledi ve çığlık attı ki gerçekten iyice azdım. Bu arada ben azıcık geç boş olan biriyim ama Nilgün abla onun çığlıkları beni çok azdırmış boşalmaya yanaştırmıştı o surattan artık içine girmem gerektiğini düşündüm. E natürel olarak ben de beklemedim ve kadının içine yavaş yavaş girmeye başladım cidden sikim içine girdikçe sıcaklığı beni eritip tamamlıyordu. Sonunda nihayet uzun zamandan beri sikilmeyen bu amının içine tamamen girmiştim. Azıcık durdum bekledim Nilgün ablamın o zevki tane biçimden şekle giren suratına azıcık baktım ve sonrasında süratli bir biçimde git gel yapmaya başladım. İkimizin çığlıkları artık birbirine karışmaya başlamıştı ben zevk o daha çok zevk alıyor daha çok çığlık atıyordu ve bu vaziyette benim çok güzelime gidiyordu.

Sonunda geleceğim yakınlaşınca geliyorum dedim ve içinden çıkardım, Nilgün abla da hemen ağzıma ver dedi. O anda tabii ki refleksle onun dediğini yaptım ama sonrasında çok büyük bir afallamışlık yaşadım ilk kere bir kadının ağzına boşaldım. O kadar şiddetli bir orgazm olmuştu ki bir müddet kendime gelemedim gözlerim karardı ama kendime geldiğimde bir de ne göreyim Nilgün ablanın suratı gözü her yeri benim spermlerimle. Gerçekten bu biçimde onu görmek beni daha da azdırdı azıcık onu arındıktan sonra bir posta daha siktim. Gece iki posta atınca ikimiz de çok yorulmuştuk ama bir de bu kadını arkadan sikme hayalim vardı zira muhteşem kalçaları uzun zamandan beri usumdaydı ve artık o kalçalar benim olmalıydı. Ben bir de buna yeltenince Nilgün abla izin vermedi çok yorulduğunu söyledi ama başka bir gün arkadan vermek için de bana söz verdi. Gerçekten benim için harika bir gece olmuştu uzun zamandan beri hayalini kurduğum kadını sikmeyi muvaffak olmuştum ve o günden sonra da kezlerce Nilgün ablayı becerme fırsatı buldum. Harikulade gerçekten şimdi buradan onu çok teşekkür ediyorum. Dostlar okuduğunuz için sizlere de çok teşekkür ediyorum Umarım diyorum da öyküler de görüşmek üzere güzelce kalın.