Eşimden Usanınca Başka Bayanlarla Kandırdım

Öyküme başlamadan önceliğim kendimi tanıtmak olacak 26 yaşın da yeni bir senelik konutluyum gerçeğinde konutluluğumun tek nedeni vicdanımda eşimi bir ekip hadiselerden dolayı vazgeçemedim ortada kalmasın istedim ve manileri aşarak bir konutluluk yaptık ama artık her şeyi bir kenara attım vicdan da bir yere kadardı artık bazı şeyler den çok bunalmıştım. Eşime artık baya bir soğuk davranmaya başladım elim de olsa da olmasa da eşime sıcak bakamıyordum ama yeniden de vicdanım el vermiyordu onu üzmek istemiyordum üzmeden yavaş yavaş eşim den uzak durmaya başlamıştım.

Her keresin de yataklarımızı ayırıyordum eşim benimle konuştuğu zaman ya da konuşacağı zaman her sözcüğünde terliyordum insanların için de ister istemez reci de ediyordum. Eşimde farkındaydı ne yapmak istediğimin beni evvelki gibi sıkmıyordu bana evvelki gibi karışmıyor hatta baya bir konutluluktan benden soğur dereceye dahi gelmişti dışarı çıkmama ve istemediği bireylerle dolaştığıma dahi karışmıyordu. Artık beni özgür bırakmıştı eşim beni ne kadar çok beğense de başta belirttiğim gibi ben onu beğenmiyordum vicdanım dan dolayı onaya beraberdim yavaş yavaş gizeme onu kandırmaya da geliyordu.

Fakat yeniden vicdan yapıyor onu kandırmaktan uzak kaçmaya çalışıyordum her ne kadar çabalasam da dışarı çıktığım zaman usuma iblise giriyordu gördüğüm her kıza gözüm kayıyor arada bir söz attığım kızlar da oluyordu yeniden bir gün dışarı çıktım dostum sevgilisi ve ben azıcık dolaştıktan sonra dostumun sevgilisi benim yalnız kalmamdan beğenmediğini söyleyerek bir kadın dostunu aradı müsaitsen azıcık dolaşım diyerek kadın dostunu da davet etti.

Gidip kadın dostunu aldıktan sonra ikinci olarak ta bir tekel bayide mola vererek içkilerimizi alarak suyun kenarına giderek yerleşimim izi attık içmeye başladık daha sonra dostumun kadın dostu yanımıza bana eş olarak çağırdığı kadına ikimizi çok yakıştırdığını söyledi ve bizden sınamamızı istedi bizde artık bir sevgiliydik kıza konutlu olduğumu ama severek değilde vicdan ile bir konutluluk yaptığımı filan hep anlattım dörtlü kadromuz gayet hoştu eşim hiç usuma bile gelmiyordu umarım da değildi başkalarıyla çok mutluydum civarımız gayet sıcaktı.

Bir müddet suyun kenarın da oturup sohbetler ettik içkilerimizi aldık kafaları demledik fakat bir mesele vardı içki kokuyor ve bu biçim eve gidemiyordum dostum benim bekar konutumda kalalım bu gece bu dörtlüyü bozmayalım demesinin üzerine dostumun bekar evine geçtik saatte hayli geç olmuştu dostumla sevgilisi başka odaya geçti ve bende yeni sevgilimle baş başa kaldım oturduğumuz yerde azıcık yaklaşarak elimi omuzuna doladım kafasını kaldırıp suratıma baktı yavaş yavaş dudağıma yanaştı.

Öpüşmeye başladık daha sonrası içkili olduğumuz için hiç halimiz yoktu olduğumuz yere öpüşerek uzandık azıcık daha öpüşmeye devam ettik. ben elimi onun amına götürerek oynamaya başladım o da benim aletim ile oynamaya başladı seviştik azıcık ama yeniden halsizdi çok içki içmiştik onu üzerime çıkartarak siktim daha doğrusu o beni sikti gibi birşey oldu boşaldık. Artık eşimi hep kandırmıyordu ve bu gidişattan da mutluydum hiç bir şey umurum da değildi. Yuvam dahi usum da gönlüm de hep dışarıda olacaktı.