Eniştemin Özel Masajı

Selamlar dostlar sizlere zevk dolu seks öykümü anlatmak için burada bulunuyorum. İlk evvel kendimden bahsetmek istiyorum. Ben istanbul bahçeşehir de ikamet eden 20 yaşında 170 boyunda 51 kiloda esmer derili mavi gözlü hoşlar hoşu bir kadınım.

Eniştemin bana yaptığı hoş masaj ile başlamak istiyorum. Bir defasında ablamlara gitmiştim ama ablam konutta yoktu eniştem vardı güzel geldin filan geçtim eve oturup sohbet etmeye başladım. Televizyon da bir sevişme sahnesi çıkmıştı o arada bende gözlerimi eniştemin penisine dikmiştim eniştem de birden bana döndü ve bunu fark etti daha da çok kaldırmaya başladı bana gülerek yanıt verdi. Daha sonra ben çok bitkin olduğumu söyledim. ve eniştem benim parmaklarım büyülü biliyormusun istersen sana masaj yapabilirim dedi tabi ben emelin değişik olduğunu kavradım tamam enişte odaya geçiyim hazırlanıyım gel sende dedim. Altım da yalnızca kilodum kalır biçimde soyundum eniştemi çağırdım. Eniştem içeri girer girmez penisinde ki hareketlenmeyi his ettim.

Geldi popomo oturarak masaj yamaya başladı. bir yandan masaj yapıp bir yandan penisini popomo koyuyodu bende birden önümü döndüm göğüslerimi görünce eniştem kitlenip kaldı ve ben bunun penisini tavır sonra hoş bir biçimde aldım ağıma sakso çekmaya başladım. Eniştem sevindi ve kilodumuda Seks öykü çıkardı ve çılgıncasına seks yapmaya başladık daha kızlığım bozulmamış bir anda her yer kan oldu ve o an ötyle bir zevk aldım ki anlatama  sesimin hoşluğu eniştemi 1 dk içinde boşalttı ama bu bana yetmemişti artık yatağa sürtünüyodum bütün o anda eniştem geldi bir defada popomdan yaptı ama bu cenımı yakmıştı eniştem çok zevk alıyodu ama ben ordan değil burdan yap yetmedi bana dedim tamam dedi peinisini bir soktu o an ooohhhh diye yüksek bir ses çıktı. ve zevkten ne yapacağımı öğrenmiyordum. uzun müddet böyle seks yaptık. Ve ablamın her konutta olmadığında gidip eniştemle beraber oldum.