Dul Annem Sayesinde Erkek Gördüm

Merhaba sevgili dostlar, ben Nazlı, 21 yaşında oldukça genç ama bir yandan da muazzam seksi görünüme sahip olan tatlı bir kızım. Üniversitede yaşamıma devam ediyorum aynı zamanda mektepte de Matematik okuyorum. Aile olarak bakıldığı zaman ise annem ve babam seneler evvel uyuşamadılar ve böldüler, bende bu sebeple de annemle yaşamıma devem ediyorum ve onunla kaldım. Annemin parasal anlamda eforu gerçekten de babamdan çok daha iyi dostlar.

Ancak bence daha da ehemmiyetlisi benimle her zaman bir çiçek gibi yakından ilgileniyor. Elbette bazı günlerde babama da giden biriyim, zira ne olursa olsun o benim babam ve çok umursamama etmiyorum. Ancak kendisi bana gerçekten de çok fazla karıştığı için de reelinde uzak kalmak bazen iyi oluyor. Normal günlerde ya da şahsiyet olarak diyebilirim ki, çok iyi bir insan ve aynı zamanda baba, ancak bunlar iyi bir koca olmasına mani oldu diye düşünüyorum.

Bu biçimde her şeyime karışmasından dolayı bende zaman içinde reelinde ondan uzaklaştım. Zira ben gerçekten de genç bir kadınım ve ne olursa olsun bu yaşamı reel anlamda çılgın dolu yaşamak istiyorum. Anneme gelince, annem gerçekten yaşına göre oldukça seksi ve güzel bir bayandır. Senelerden bu yana bakımını yapar ve dış görünüşü sayesinde bu yaşında dahi hemen her erkeğin ciddi düşüneceği kadar özel bir kadındır denebilir.

Annem babamdan dağıldıktan sonra yaşamını tek başına yaşar bunun yanında yalnızca işine ve aynı zamanda benimle beraber kendisine yoğunlaşır. Ancak şunu özellikle ilave etmek istiyorum ki, annem bu yaşında dahi mucizevi azgın ve resmen seks çılgınsı bir bayandır. Bu surattan da asla ve asla uzun süreli erkeksiz kalamadı. Natürel olarak da kendinden dahi birkaç yaş minik olan bir erkek buldu ve onunla yaşamına devam ediyor.

Hatta bir çok defa erkeğini konutumuza davet ediyor, yemek yiyorlar, ardından da hemen yatak odasına geçiyorlar ve uzun saatler süresince çılgınlar gibi sevişip seks yapıyorlar. Benim bunu nereden bildiğime gelince ise hemen yazayım dostlar, inleme seslerini dinliyorum. Zira o sesleri dinlememek gerçekten de elimde değil, adaleli kolları olan yakışıklı adam annemi resmen haykırdırtarak becerip kendisinden geçmesine neden oluyor. İşte bu sebeple özellikle de bu adam ne zaman bize gelse, sanki annem mutluluktan uçuyor, sanırım annemi gerçekten de çok iyi beceriyor gibime geliyor.

Annemle aram her zaman için çok iyidir dostlar, ancak erkek dostu geldiği zaman aynı konutta olmamızdan dolayı onunla da süre geçirmek zorunda kalıyorum. Ancak asla ve asla annemin usuna gelmeyen bir şey var, benim gibi son derece çekici ve genç bir kızının olması, bunu düşünmesi gerekiyordu! Zira ne olursa olsun onunla olan genç ve yakışıklıydı. Adamın gözü bana kayar mı, bir şey olur mu filan bunları gerçekten de hiç düşünemedi desem yeridir.

Kendi seks hevesleri karşısında adama karşı koyamayan annem, yanımda dahi olsa işveleşmeleri sayesinde çok mutlu oluyordu, ancak bu vaziyet zaman içinde beni de ciddi anlamda çekemetmeye başladı diyebilirim. İşte bu sebeple de geçen zaman içinde bende annemin erkeğine karşı elimden olmadan ilgi duymaya başladım. Sarihçesi bazı gecelerde onu düşünmeden yatmadım dahi desem sanırım anlarsınız. Ancak yeniden de bu biçimde her zaman usumda olması bir müddet sonra beni rahatsız. Yeniden de onunla reelinde daha yakın olmak ve onunla bir şeyler paylaşmak istiyordum ama annem arada olduğu için bu mevzuda çoğunlukla tereddüt kalıyordum.

Annemin sevgilisi bize yakın bir yerde esnaflık yapıyordu, neyse ben bir gün neden öğrenmiyorum ama bu genç adamı ziyarete gittim. Zati içeri girince ve beni görünce gerçekten de ciddi anlamda donakaldı. Zira ne olursa olsun benim oraya gitmemi asla beklemezdi. Ardından bu kısa şokun sonunda bana ‘güzel geldin, nasılsın’ dedi. Bende ona gereken karşılığı verdim ve dışarıda işim vardı geçerken uğramak istedim dedim. Coşmuştu hemen bana sıcak bir kahve aldı ve yanında takribî 1 saat filan kaldım.

Kendisi ile banal sohbet ettik, son derece geçimli şekilde uyuştuğumuzu ben o anda fark ettim. Bu sebeple de bundan sonra ona karşı çok daha yakın olmaya içimden de olsa o gün karar verdim. Ardından zati neredeyse her gün bir gerekçe buluyor ve onun yanına gidiyor, sohbet ediyordum. Bu vaziyet elbette onunda ciddi şekilde ilgisine sürüklemişti, başka bir deyişle her zaman yanına gelmemin sebebin merak etmişti. Yeniden bir gün gittiğimde bu kere net şekilde ‘bana lütfen sarih ol’ dedi. Bende reelinde bir şeyler olduğunu ve bilmek istediğinden söz etti. İşte ben o anda bir çılgınlık yaptım, zira dükkanda kimse yoktu, bense ona yanıt vermek yerine bir anda dolgun dudaklarımla onun dudaklarına yapıştım.

Onu bu biçimde öpmemle resmen şok olan genç adam şoku atlattı. Ben onu orada bu biçimde öptükten sonra içimden geçenleri anlattım. Başka Bir Deyişle o çok sevdiğimden söz ettim hatta bunun yanında uzun vakitten bu yana ciddi anlamda da beğeniyorum dedim. Ben bunları derken reelinde utanmıştım ama artık gitme zamanı gelmişti. Ayağa kalktığım gibi genç adam evvel kolumdan tuttu ve daha sonra beni dükkanın artta bulunan boş odaya attı.

Beni oraya götürdükten sonra da bana yalnızca ‘bekle’ dedi. Hemen gitti ve dükkanı kapattı, daha sonra yanıma geldi ve bu çok daha istekli şekilde öpüştük. Zati o anda bizden başka hiç kimse çevrede filan yoktu, sarihçesi o an coşkudan olsa gerek kendimi kaybetmek üzereydim. Zira uzun zamandan bu yana hayal ettiğim annemin yakışıklı sevgilisiyle oluyordum. Beni arkada oda da ateşli dudaklarıyla resmen yiyip tamamladı diyebilirim.

Bir anda kalçalarımı yakaladı, ben reelinde bu işin nereye gideceğini öğreniyordum ve zati bütün de hipotez ettiğim gibi oldu. Üzerimde ne varsa her şeyi çıkarttım, sonunda oda üryan kaldı, işte o an zati ne olduysa oldu ve oda bana ‘bende her zaman seni düşünüyordum, seninle sevişmek istiyordum’ dedi. Reelinde kendisi de aynen benim gibi uzun zamandan bu yana benimle olmak için yanıyormuş. Bunu dinlemek bana gevşetti ve kendimi ona vazgeçtim.

Dikleşen göğüslerimi diliyle yalaması ve okşaması sayesinde resmen kendimden geçmiştim. Sonra ellerimi duvara yasladı ve arkama geçerek bir anda içime girdi. İşte ben o an kavradım ki bu adam benim gerçekten de tek erkeğimdi. Kezlerce git gel yaptıktan sonra içime boşaldı ve sıcacık döllerini içimde hissettim. Bende orgazm olmuştum. Daha sonra hemen bir eczaneye gittim ve hamile kalmamak için ilaç aldım. Onunla olan görüşmem ise hali hazırda devam ediyor. Bu genç adam bir annemi beceriyor daha sonra bir de benim tadıma bakıyor. Ancak bu vaziyetten annemin elbette haberi yok, olsa beni de onu da resmen keser diyebilirim.