Dostumun Yengesinin Seks Açlığını Giderdim

Ben minik meme hayranı olduğum için, sikim anında kazık gibi oldu ve Gülayla yengesi hakkında sohbeti devam ettirdim. Yengesi banalde yan dairede oturuyormuş, fakat kocası hapise girince, Gülayla kalmaya başlamış. Kocasının 1.5 yıldır mapusta olduğunu filan bildim… Gülay kahveleri yapınca, kahve ile soda içmek istediğimi söyledim. Gülayda konutta soda olmadığını söyleyerek, bakkaldan almaya gitti. O sırada ben yengesiyle sohbete girdim, kocasının mapusta olduğuna üzüldüğümü, benim de eşimin hastalandığını, hekimin ilişkiyi yasak ettiğini, hakikatinde bir bakıma ikimizin de vaziyetinin aynı olduğunu filan söyledim. O da leb demeden leblebiyi kavradı, “Evet, senin bayana, benim de kocaya lüzumum var! Ama işte… arada Gülay olmasaydı…” dedi. Ben de hemen, “Gülayın öğrenmesine gerek yok! Seninle ilk fırsatta buluşmak istiyorum!” dedim ve kartvizitimi vererek, beni kesinlikle aramasını söyledim. Kartviziti hemen eşofmanının cebine koyup, “Tamam, ararım!” dedi. Az sonra Gülay soda ile geldi. Kahvemi ve sodamı içtim ve teşekkür edip ordan ufaladım… İki gün sonra aradı ve dışarda buluştuk. Araba ile şehrin azıcık dışında hoş bir otele gittik.
Yolda sohbeti koyulaştırıp, karşılıklı cinsel açlığımızı itiraf ettik birbirimize. Otele varınca oda kiraladım ve odaya geçtik. Odaya girer girmez, onun 1.5 senelik yarrak hasreti, benimse onun minik memelerini merak ve tutkum ile dudaklarını somurmaya başladım. Ayakta dudaklarını somururken, coşkuyla elimi göğüslerine attığımda inanamadım, sanki yeni palazlanan kızların memeleri gibi minik memeleri vardı. Bluzunu çıkardım ve yatağa uzandık. Ve ağzımı ancak dolduran memelerini zevkle somurmaya başladım. “Memelerim minik değil mi?” deyince, hep böyle memeleri hayal ettiğimi söyledim ve kurşunkalemin arttaki silgisi gibi uçları olan memelerini somurmaya devam ettim… Bu arada elimi bacaklarını dolaştırıyordum ve külotunun üzerine gelip amcığını avuçladığımda, sırıl sıklam olmuştu. Elimi külotunun içine sokarak ıslak amcığını okşamaya başladığımda, Sema inlemeye ve dudaklarını ısırmaya başladı. Hemen eteğini ve külotunu çıkarıp, bacaklarından yalayarak amcığına çıktım. Sırılsıklam amcığına dudaklarımı yasladığımda zevkten haykırmaya başlamıştı. 1.5 senelik yarrak hasreti ile amı ateş gibi yanıyordu. Dilim içinde gezdikçe, saçlarımı koparacak gibi asılmasından, amını dilimle sikmemden nekadar zevk aldığını kavrıyordum. Bu arada amının suyu ile suratım yapış yapış olmuştu…
Doğruldum ve bir çırpıda soyunup, taş gibi olmuş yarrağımı eline verdim. Özlemle yarrağımı hemen ağzına götürdü, hasret kaldığı yarrağı senelerin acısını çıkarır gibi emiyor yalıyor ve inliyordu. Sikim de ağzında gitgide gelişiyordu. O kadar hoş yalıyordu ki, bir vakit ona izledim. Başını yalıyor, sikimin başını iki parmağı ile ayırıp, sikimin deliğine dilini sokmaya çalışıyordu. Sonra gövdesini yalayarak altlara usulca inip, taşaklarımı somurup, tekerrür yalayarak yukarıya çıkıp, boğazına kadar sokup, içine sürüklüyordu. Bunu yaparken de, “Sakın gelme, içime boşalmanı istiyorum!” diye dileniyordu… Öyle yalanmaya fazla katlanamadım, sikimi ağzından kurtarıp, bacaklarının arasına girip yarrağımı amına geçirmemle onun da Ohhhh! sürüklemesi bir oldu. Sanki amcık değil bir volkana sokmuştum sikimi. Ama 2 sefer anca gidip geldim ki, oluk oluk boşaldım. Altımda tir tir titriyordu, “Ne olur çıkarma, içimde kalsın!” deyince sikim amcığında üzerine uzandım, dudaklarını öptüm. Birkaç dakika öpüşünce, sikim amnın içinde yine hareketlendi ve tekerrür gidip gelmeye başladım. Busefer daha uzun sürdü ve 5-6 dakika sonra beraber geldik. “Çok hoştu, fakat daha doymadım!” dedi. Kalktık, birlikte duş aldık geldik tekerrür yatağa… Bana, “Sırt üstü uzan ve hiçbir yerimi elleme, bana vazgeç!” deyince yattım. Evvel sikimi ağzına alıp dimdik yapınca, ben sikimi amına alacak ve oturacak sandım, fakat sikimi göbeğime doğru uzatıp, amcığınının dudaklarını ayırıp sikimin üzerinde gidip gelmeye başladı. Resmen amıyla sikime fırça badana yapıyordu.
Afallamıştım, “Niçin içine almıyorsun? deyince, “Konutta amcığıma salatalık sürtüp, bazen içime sokuyordum, öyle alıştım, şimdi de sikini sürterek bir kere boşalmak istiyorum, sen yat!” dedi. Ben onun sikimin üzerinde sörf yapmasına izlerken, kendisi de memelerini okşayarak gidip kazançken, sikimin amcığının suyu ile kayganlaşarak amcığına girdiğini hissettim, fakat hemen çıkardı ve yeniden üzerinde kayar gibi gidip gelmeye başladı. Sonra birden omuzlarıma bastırıp titreyerek boşaldı. O anda ben de kendimi yakalayamadım ve göbeğime doğru boşaldım… Üzerime uzandı, dudaklarımdan öptü ve “Haydi finali yapalım!” diyerek sikimi ağzına aldı, yalayarak arındı ve “Sikinin suyu çok tatlı!” diyerek somurmaya başladı. Sikimi kaldırınca önüme domaldı ve “Hadi şimdi de götümü sik, kocam beni makûs alıştırdı, evvel amcığımı sonra götümü sikerdi, hadi sok götüme!” dedi. Elleri ile götünün yanaklarını aralayınca, ağzında yeterince ıslanan sikimi götünün deliğini yasladım. Azıcık itince kafası girdi. Baktım haykırmayınca, aniden yüklenip hepsini birden soktum. “Yavaş sok! Eşek sikmiyorsun, zevk ver bana! 1.5 yıldır sikilmedi götüm!” diye bağırdı…
Kocasının o kadar götten sikmesine karşın, götü dar sayılırdı. Yavaş yavaş içinde gidip gelmeye başladım. 15-20 dakikadır sikiyordum götünü ki, “Haydi yeter, seri gel, götüm ağrıdı!” dedi. Ben de boşalayım diye süratli süratli pompalamaya başladım. Birden kendini yatağa vazgeçti, inleyerek titremeye başladı, yeniden boşalıyordu sanırım. Ben birkaç defa daha pompalayınca çığlıklar attığında boşaldığını kavradım. Büzüğünü kasıp kasıp hafifletiyor ve beni de boşaltmaya hazırlıyordu. Ben de gelmek üzereyken sikimi götünden çıkarıp, bunu sırt üstü çevirdim ve o hastası olduğum minik memelerinin üzerine sikimin tüm sularını boşalttım… İkimiz de yorgun durumda birbirimize sarıldık ve bir vakit yattık. Bir saat kadar yatmışız. Kalkıp duşumuzu aldık ve tekerrür buluşacağımız günü kararlaştırıp, otelden parçaladık ve evine vazgeçtim.