Doğum Günümde Dostum Ulusal Yaptı

Doğum günleri olağanlarla dolu bir gün gibi geliyordu. Hediyelerin gelmesi ve pasta kesilmesi benim için çok sıradan olmuştu. Bu yıl doğu gününde çok değişik bir hediye almış oldum.
Semtte o.. diye tabir ettiğimiz bir kadın var. Semtte birçok birey ile ismi çıkmış çekici bkocaman olsa da tavırları ile kendi bedelini düşüren bir bayandı. Doğum günümü bilmiyordu. Benimle konuşurken söz arasında bugün doğum günüm olduğunu bildi.
Hamarat bir kadın olan Jale bana kendi elleri ile şık bir pasta hazırladı. Semtliler ile evvelden bir kutlama yapmış olduk. Ne palavra söyleyeyim bana böyle alakalı davranması güzelime gitmişti. Dostlar ayrılınca beraber kahve içmeye başladık. Böyle bir jest yapınca isteklerine kaygısız kalmıyordum.
Kahve içerken uzunca sohbet ettik. Muhabbetimiz bayağı koyu oldu. 1 saate yakın sürekli bir sohbet ettik. Mevzu döndü gezdi cinselliğe geldi. Daha evvel yaşadığı cinsel tecrübelerini başka bir deyişle seks öykülerini anlattı. Hadise bana dönünce benim hiç tecrübem olmadığını söyledim. Bunu dinleyince sana hoş bir tecrübe yaşatayım dedi. Ben de kararsız kabul ettim.
Jale nin evine gittik. Jale beni hoşça soydu. Kendisi de benim desteğim ile soyundu. Sikim patlayacak gibiydi. Evvel yaladı ardından boşaldım ben. Sonrasında Öpüşmeye başladık çok zevkliydi. Kıza neredeyse aşık oluyordum. Kız beni yatırdı. üzerime çıktı. süratlice gidip gelmeye başladı. Orada kıza boşalıyordum ki üzerimden kalktı. Göğsünü yaladım biraz. 69 yapıp yine doggy pozisyonun da onu siktim. Doğum gününde muhteşem bir hediye almıştım.