Dindar teyzemi yıllarca azdırıp siktim

Merhaba adım Oğuzhan. Şuan 20 yaşındayım, boyum 1.84 kilom ise 72. Kadınlara ve erkeklere hatta daha değişik şeylere ilgi duyuyorum ve onlarca fetişi olan biriyim. Yalnız olduğumda ve içtiğimde, genellikle kendime bakar ve yaptığım şeylerden dolayı pişmanlık dinledikten 15dk sonra, tekerrür yapmayı hayal ederim. Beni gözeten kimse olmadı, görünümüm azıcık kadını hatırlıyor bu surattan çocukluğum hep tacizlerle geçti. Bir kaç sene evvele kadar bunlar beni üzerdi ama artık, düşününce güzelime gitmeye başladı. Her olayda yeni bir fantezim oluyordu, bana güçle yaptırılan o hareketleri şuan yapmazsam, cinsel ilişkiden zevk alamıyorum. Her neyse azıcık teyzemden bahsetmek istiyorum.

38 yaşında teyzem adı Ayşe. Okuyanın güzeline gitsin diye yazmıyorum, fiziği asla yapmam diyen birine dahi tacize güçler. Fazla dindar bir aileyiz, bir tarikatla filan ilişkimiz yok ama, neredeyse kendimiz şeyhliği bülten edeceğiz o derece. Teyzem kapalıdır dışarıda gören biri pek fark edemez hoşluğunu, ben aileden biriyim ve ev halini gördükçe, 12-13 yaşlarından beri onu düşünerek yetişiyordum. Eniştem ölüm etmişti teyzem hiç kimseyle konuşmuyordu. Evde rahat giyinir gri eşofman, adidas gibi şeyleri kesintisiz giydiğinden, artık fetişim haline gelmişti. Bir kalçadan tahrik olabilmem için bu ikisinden birinin giyilmiş olması gerek. Göğüsleri küçüktü, ki bende bu surattan büyük göğüsleri sevmiyorum. Makyaj yapmazdı, etkilenirdim ve süslenen kadınlara dönüp bakmazdım dahi. Sanırım bu kadar yeter, onunla uğraştığım anları çocukça ve gülünç buluyorum. Anlatmak güzelime gidecek azıcıktan.

Bu öyle bir kaç haftada büyüyen bir olay değil. 4 sene uğraştım, takıntılı bir biçimde 4 sene yalnızca ona odaklandım. Ben ortaokuldayken, semtteki bi ağabey tarafından tacize uğrar dururdum. Akşamları tenha bir parkta ağaçların arasındaki bankta otururduk, üstümde baskı kurar korkutur ara gizeme şiddet uygulardı. Yaşım ilerleyene kadar sikmemişti, banktayken kucağına alır giysinin üstünden sürtünerek boşalırdı, uzun bir müddet böyle devam etti. Anlatmamın sebebi, sürtünme fetişimin buradan geldiğini belirtmek. O surattan teyzemi hayal ederken, ilk başlarda yalnızca eşofmanın üstünden ona sürtündüğümü, bastırdığımı ve dayadığımı hayal ederdim. Fantezim giysisinin üstünden kalçalarına boşalmaktı.1 sene böyle devam etmiştir, ki müddet uzadıkça hırsım ve hiddetim direnerek çoğalıyordu. 13-14 yaşlarında filanım, o yarıyıllarda teyzemin elbiseleriyle mastürbasyon yapardım. Sütyenlerini, iç çamaşırlarını, kazağını ve eşofmanlarını kullanırdım. Adidas eşofmanın o kaygan kumaşına sürtünmenin verdiği hazzı, şuan dahi hiçbir şeyden alamıyorum. Bir kaç kere elbiselerinde döl kiri kalmıştı, belki fark etmiştir ama bunu hiç belirli etmedi. Artık teşhircilikte baskın olmaya başlamıştı, beni görmesini fark etmesini ve utanmasını istiyordum. Bana hep nasıl erkeksin gibi şeyler söylendi, fiziğim kız gibi olduğundan etkileyememekten çekinirdim teyzemi. Okurken artık mevzuya gir filan diyorsanız daha başlarındayız tatlişlerr Penisim 16cm testislerim ise azıcık küçük, bu surattan utandığım anlar oldu.

Teyzemlere kalmaya giderdim, kuzenimin yaşı küçük daha hiçbir şeyin farkında değil, yeni yeni ergen oluyor. Mutfak ile salon karşı karşıya, mutfakta oturan biri kapı kapalı değilse rahatlıkla salonu görür. Koridor azıcık uzun ama. Gece koltuğa oturmuştum, teyzem arada bir kalkar geceleri tasarlamıştım başka bir deyişle. Oturdu mutfağa ve sigara içiyordu, ışık kapalıydı ama ben salondaki koltukta otururken, beni rahatlıkla görebildiğinden emindim. Sigaranın ucu parladığında suratı az çok belirli oluyordu zati. Hemen koltuğa yayıldım ve sikimi okşamaya başlamıştım eşofmanımın üstünden. Ama kızardım bir yandan, o cesareti toplamam haftalar sürdü zati. O surattan soyunamadım dahi eşofmanı hiç çıkarmadım, utana utana okşuyordum. Beni izlediğinin farkındayım, emelim yalnızca onu tahrik etmekti. Birkaç kere yineledim bunu ve bana tepki göstermeyince, artık bendeki o utanç gitgide eksildi. Annemle öğrenerek münakaşa ederdim, ki evden çıkıp teyzemlere kalmaya gittiğimde beni durdurmaya çalışmasın. Teyzeme özeniyordum, kesintisiz onun gibi giyiniyordum ve sikim kabardığında belirli olmasını istiyordum. Evin içinde eşofmanımın önü hep şişkindi, ama mübalağa etmiyordum hafif kalkıyordu. Salonda teyzem ben ve kuzenim otururken, koltukta yatmış gibi yapardım. Natürel durur muyum ben hiiiç, izlesin ve azsın delirsin diye onun kalçalarını düşünerek sikimi kaldırırdım hemen. 2 saat uzandığımı öğrenirim ve odadan hiç çıkmadı teyzem. Gözlerimi açıp uyanmış gibi yaptığımda fark etmezdi dahi, gözü kesintisiz sikimdeydi. Bir müddet sonra fark ettim ki teyzem saklıca benim fotoğrafıma sürüklüyor. Ben karşısında otururken, telefonu kesintisiz bana dönük oluyor. Bende bacaklarımı oynattıkça taşaklarımın şişliği fark ediliyordu, öğrenerek sürüklemesi için uğraşıyordum resmimi. Sertleşmese dahi sikimin başı ve kıvrımları eşofmandan o kadar besbelli duruyordu ki, teyzemle her oturduğumuzda terliyordu kadın. Uzun bir müddet böyle devam etti ve sonralarında artık teyzem adım atmaya başladı. Bana meşrubat filan getirdiğinde önümde domalıyor, kalçasını neredeyse burnuma değdirecek kadar yanaştırıyordu. Bir kezinde banyodan çıkarken beni beklemiş sanki, ayak seslerimi dinlediğini düşünüyorum. Bütün salona giderken teyzem banyodan üryan çıktı, natürel paniklemiş gibi yaptı özür diledi. Kavradım ki teyzemin lüzumları, ona her şeyi yaptıracak vaziyete getirmiş. Geceleri odasına gitmeye başladım, ilk başlarda yalnızca yatarken izlerdim ve mastürbasyon yapardım. Dayanamadığım anlarda bacağına değdirir öyle boşalırdım. Böyle böyle ilerledi bu, yatağının üstüne dahi çıkmaya başlamıştım. Zaman geçtikçe, o neredeyse bir selefi kadar katı olan teyzem, fahişe ruhlu gibi olmaya başladı. Mutfakta kahvaltı hazırlarken, yanından geçip kalçasına bacağına değdirirdim sikimi. Dönüp tebessümürdü hafifçe, yanındayken küfürlü konuşurdum.

Reelinde küfür sevmiyorum, yalnızca teyzemin usunda kesintisiz am, göt ve yarak olmasını isterdim. Söyleyerek telkinde bulunduğumu sanıyordum işte. Kuzenimin yattığından emin olduktan sonra teyzemin odasına girmiştim gece. Üstünde siyah incecik bi atlet ve altında gri eşofman vardı.büyükçekmece escort olarak Yatağının üstüne çıktım, burnumu ve dudaklarımı eşofmanın üstünden kalçasına sürtüyordum. Daha sikim tamamen kalkmamışken boşalacak vaziyete geldim. Surat üstü uyuyordu, küçük bi kalçası var basenleri de yok, yanlardan kavrayıp okşamayı hayal etmiştim hep ama olmadığı için kanaat etiyordum bu haliyle. Benim altımda da eşofman vardı, çıkarmaya cesaret edemedim ve öyle dayamaya başladım. Elim ayağım kasılıyor soluğum kesiliyor, kalbim canımı acıtacak kadar sert çarpıyordu. Daha yaşım 16 ve ciddi ciddi kalp krizi geçireceğim diye korktum. Sikimi teyzemin kalçasına dayayıp sürterken, kabarmış sikimin teyzemin gri eşofmanını ne kadar zorlayıp gerdirdiğini görünce, ellerini ve başını yakalayıp tecavüz etmeyi dahi düşündüm. 8 sene evvel can veren kedim için hâlâ yas yakalıyorum, ağlayan birini görünce bende ağlıyorum. Böyle biriyken neredeyse tecavüz edecek bir ruh haline bürünmek, şimdi düşününce korku verici geliyor. Birkaç gece bunu yinelemiştim, sonraki günlerde ise bunu yaparken kurnaz olduğunu fark ettim. Hani bazı geceler, ay ışığı evin içini loş yapar ya. İşte gözlerinin kısık olduğunu gördüm başka bir deyişle yatmıyormuş. Sesini çıkarmadığını görünce, korkarak değil şehvetle dayayıp sürterek boşalmaya başladım. İşin eksantrik tarafı, sonralarında hiç bunun üstüne konuşmadık, konuşmadan anlaştık ve hadi gel şu işi yapalım demedik. Hep gelişigüzel anlarda hakikatleşti. Ben başkalarıyla da ilişkiye girmiştim, teyzemde ise en sevdiğim şey onu sikmek değil onun kalçalarına dayandığımı sezmekti. Kuzenim kendi odasındayken teyzem yanıma kazançtı, artık bacaklarımı ve sikimi eşofmanımın üstünden elliyor, fısıldaşarak konuşuyorduk. O kadar boşalmama karşın, daha hiç sikimi görmemişti. Bana ısrar ediyordu hadi çıkar üstündekileri diye, bazı anlarda dilenttiğim oluyordu. Yalnızca konuşurken dahi teyzemin amı ıslanıyordu.

Başkaları tarafından tacize ve zorbalığa uğradığım için, ilk kere birini kendime mahkum edince buna devam etmek istedim. Teyzem sikmemi istiyor, bende öyle bir sabır oluştu ki sırf delirsin diye sikmiyordum onu. Bazı geceler gitmiyordum dahi yanına, o geliyordu odama ve kucağıma oturuyordu. Ben ise azmıyordum kaldırmıyordum ve sakin kalıyordum. Kadın sanırım psikopat, zira sırf surat vermediğim için bana tokat attı. Kırılgan biriyim ağladım bide tokadı yiyince, ağladığım için iyice utandım. Kadın benim sikimi tutmaya çalışıyo benim orada gözlerim dolmuş amk. Bir müddet sonra yalatmaya başlamıştım, ama ben onun amını yalamıyordum sırf kudursun diye Az piç değilim, tamam çılgın gibi istiyorum ama dilenen o olmalı ben değil. Müddetimiz ön sevişmekten yorulup acı sürükleyecek vaziyete gelene kadar uzanmakla geçiyordu. Saat 23 gibi girerdim odasına, onu sikmezdim sabah ezanlarına kadar sevişirdik yalnızca. Ezan okununca birde derlenirdi tövbe diye. Dedim teyze emmediğin yerim kalmadı ne tövbesi gülerdik sonra. Bunun siyah bir eşofmanı vardı adidas, gitmiş sikimin sığacağı kadar delik açmış. Kafa bu kadar işte, iki dakika sıyırıversen o anda eşofmanı hiç bu zahmete girmeyeceksin. Ben sikimi çıkardım ve kalçasına dolaştırıp bastırıyordum ensesini öpüp kulak memesini filan ısırıyordum. Bastırırken bir anda eşofmanın arasından sikim girdi, gülmeye başladım natürel. Amının çevresinde dolaştırmaya başladım, teyzem öyle şeyler söylüyor ki onu sikerek öldürmeyi dahi istedim. Klitorisinin arasında yarağımın başını sürterken usulca sokmaya başladım. Teyzem öyle bir kıvranıyor ki, onu sikmekten çok sabit tutmaya odaklandım. Oğuzhan oğlum diye kısık sesle mırıldanıp duruyordu. Birde küfürlü konuşuyor ki, ettiği küfürleri filan yazmayacağım ben bundan hiç beğenmemiştim. Zira yalnızca cinsel bir tutkum yoktu, gerçekten ona bir müddet aşıktım orospum olmasını filan istemiyordum. Elleri ve ayakları titriyordu bende yakalıyordum süratlenmemek için. Zira süratlenirsem o anın tadı kaçar ve yalnızca boşalmaya odaklanırım. Yarım saat kadar yavaş yavaş siktim teyzemi, hatta sikim bir müddet sonra kızardı. Teyzemin istekleri oluyordu, onun ağzına ve burnunun çevresine tükürüyordum. Boğazını sıkıp burnunu dahi ısırıyordum. Teyzemin inlemeleri o kadar yayılıyordu ki çevreye, yalnızca kuzenim değil alt ve üst komşunun dinlediğine dahi emindik. Süratlenmiştim ve sikimin tamamını sokuyordum içine. Teyzem tamamen soyunmak istedi ama mani oldum, giysiyi bedeninin kıvrımlarını daha seksi gösteriyordu. Sikim kalınlaştıkça eşofmanın arasındaki delikte hareket etmekte zorlandı. Hatta sikimle birlikte eşofmanı da amının içine girecekti neredeyse. Amı o kadar sıcaktı ki tam bedenim gevşedi, hatta uyuşmaya başladım rahatlıktan. Bir müddet sonra boşalacağımı kavradı ve yakalayıp ittirdi, içine boşalmamı istemiyordu. Tekerrür surat üstü uzandırdım ve bende üzerine uzandım. Eşofmanının üstünden kalçasına sertçe sürtünüyordum sarılarak. Saçlarını dahi ısırıyordum ensesini emiyordum. Boşaldıktan sonra teyzemin bacaklarının üstüne uzandım, suratım kalçasının hizasındaydı. Siyah eşofmanı döllerimle bembeyaz olmuş, 10 dakika filan döllerimi yalayarak eşofmanını arındım dilimle. Sonraki senelerde bu devam etti, ama bu gecenin yerini hiçbir şey yakalamadı. Artık çalışıyorum ve çok yoğun geçiyor günlerim. İki haftada bir uğrayabiliyorum yanına ancak. Teyzemin gençliğini merak ediyorum, bu yaşta dahi hatasızken fiziği 20 yaşlarında onu sikmek isterdim. Onu istediğim an sikebilmeme karşın, daha önceki resimlerine bakıp mastürbasyon yaptığım oluyor.