Dindar teyzemi yıllarca azdırıp siktim

Merhaba adım Oğuzhan. Şuan 20 yaşındayım, boyum 1.84 kilom ise 72. Kadınlara ve erkeklere hatta daha farklı şeylere ilgi duyuyorum ve onlarca fetişi olan biriyim. Yalnız olduğumda ve içtiğimde, genellikle kendime bakar ve yaptığım şeylerden dolayı pişmanlık duyduktan 15dk sonra, tekrar yapmayı hayal ederim. Beni koruyan kimse olmadı, görünümüm biraz kadını andırıyor bu yüzden çocukluğum hep tacizlerle geçti. Bir kaç yıl önceye kadar bunlar beni üzerdi ama artık, düşününce hoşuma gitmeye başladı. Her olayda yeni bir fantezim oluyordu, bana zorla yaptırılan o hareketleri şuan yapmazsam, cinsel ilişkiden zevk alamıyorum. Her neyse biraz teyzemden bahsetmek istiyorum.

38 yaşında teyzem ismi Ayşe. Okuyanın hoşuna gitsin diye yazmıyorum, fiziği asla yapmam diyen birine bile tacize zorlar. Aşırı dindar bir aileyiz, bir tarikatla falan ilişkimiz yok ama, neredeyse kendimiz şeyhliği ilan edeceğiz o derece. Teyzem kapalıdır dışarıda gören biri pek fark edemez güzelliğini, ben aileden biriyim ve ev halini gördükçe, 12-13 yaşlarından beri onu düşünerek yetişiyordum. Eniştem vefat etmişti teyzem hiç kimseyle konuşmuyordu. Evde rahat giyinir gri eşofman, adidas gibi şeyleri sürekli giydiğinden, artık fetişim haline gelmişti. Bir kalçadan tahrik olabilmem için bu ikisinden birinin giyilmiş olması gerek. Göğüsleri ufaktı, ki bende bu yüzden büyük göğüsleri sevmiyorum. Makyaj yapmazdı, etkilenirdim ve süslenen kadınlara dönüp bakmazdım bile. Galiba bu kadar yeter, onunla uğraştığım anları çocukça ve komik buluyorum. Anlatmak hoşuma gidecek birazdan.

Bu öyle bir kaç haftada gelişen bir olay değil. 4 yıl uğraştım, saplantılı bir şekilde 4 yıl sadece ona odaklandım. Ben ortaokuldayken, mahalledeki bi abi tarafından tacize uğrar dururdum. Akşamları tenha bir parkta ağaçların arasındaki bankta otururduk, üstümde baskı kurar korkutur ara sıra şiddet uygulardı. Yaşım ilerleyene kadar sikmemişti, banktayken kucağına alır kıyafetin üstünden sürtünerek boşalırdı, uzun bir süre böyle devam etti. Anlatmamın nedeni, sürtünme fetişimin buradan geldiğini belirtmek. O yüzden teyzemi hayal ederken, ilk başlarda sadece eşofmanın üstünden ona sürtündüğümü, bastırdığımı ve dayadığımı hayal ederdim. Fantezim kıyafetinin üstünden kalçalarına boşalmaktı.1 yıl böyle devam etmiştir, ki süre uzadıkça hırsım ve öfkem katlanarak artıyordu. 13-14 yaşlarında falanım, o dönemlerde teyzemin kıyafetleriyle mastürbasyon yapardım. Sütyenlerini, iç çamaşırlarını, kazağını ve eşofmanlarını kullanırdım. Adidas eşofmanın o kaygan kumaşına sürtünmenin verdiği hazzı, şuan bile hiçbir şeyden alamıyorum. Bir kaç kere kıyafetlerinde döl lekesi kalmıştı, belki fark etmiştir ama bunu hiç belli etmedi. Artık teşhircilikte baskın olmaya başlamıştı, beni görmesini fark etmesini ve utanmasını istiyordum. Bana hep ne biçim erkeksin gibi şeyler söylendi, fiziğim kız gibi olduğundan etkileyememekten çekinirdim teyzemi. (Okurken artık konuya gir falan diyorsanız daha başlarındayız tatlişlerr) Penisim 16cm testislerim ise biraz ufak, bu yüzden utandığım anlar oldu.

Teyzemlere kalmaya giderdim, kuzenimin yaşı ufak daha hiçbir şeyin farkında değil, yeni yeni ergen oluyor. Mutfak ile salon karşı karşıya, mutfakta oturan biri kapı kapalı değilse rahatlıkla salonu görür. Antre biraz uzun ama. Gece koltuğa oturmuştum, teyzem arada bir kalkar geceleri planlamıştım yani. Oturdu mutfağa ve sigara içiyordu, ışık kapalıydı ama ben salondaki koltukta otururken, beni rahatlıkla görebildiğinden emindim. Sigaranın ucu parladığında yüzü az çok belli oluyordu zaten. Hemen koltuğa yayıldım ve sikimi okşamaya başlamıştım eşofmanımın üstünden. Ama kızardım bir yandan, o cesareti toplamam haftalar sürdü zaten. O yüzden soyunamadım bile eşofmanı hiç çıkarmadım, utana utana okşuyordum. Beni izlediğinin farkındayım, amacım sadece onu tahrik etmekti. Birkaç kere tekrarladım bunu ve bana tepki göstermeyince, artık bendeki o utanç gittikçe azaldı. Annemle bilerek kavga ederdim, ki evden çıkıp teyzemlere kalmaya gittiğimde beni durdurmaya çalışmasın. Teyzeme özeniyordum, sürekli onun gibi giyiniyordum ve sikim kabardığında belli olmasını istiyordum. Evin içinde eşofmanımın önü hep kabarıktı, ama abartmıyordum hafif kalkıyordu. Salonda teyzem ben ve kuzenim otururken, koltukta uyumuş gibi yapardım. Tabii durur muyum ben hiiiç, izlesin ve azsın çıldırsın diye onun kalçalarını düşünerek sikimi kaldırırdım hemen. 2 saat uzandığımı bilirim ve odadan hiç çıkmadı teyzem. Gözlerimi açıp uyanmış gibi yaptığımda fark etmezdi bile, gözü sürekli sikimdeydi. Bir süre sonra fark ettim ki teyzem gizlice benim fotoğrafımı çekiyor. Ben karşısında otururken, telefonu sürekli bana dönük oluyor. Bende bacaklarımı oynattıkça taşaklarımın şişliği fark ediliyordu, bilerek çekmesi için uğraşıyordum fotoğrafımı. Sertleşmese bile sikimin başı ve kıvrımları eşofmandan o kadar belirgin duruyordu ki, teyzemle her oturduğumuzda terliyordu kadın. Uzun bir süre böyle devam etti ve sonralarında artık teyzem adım atmaya başladı. Bana içecek falan getirdiğinde önümde domalıyor, kalçasını neredeyse burnuma değdirecek kadar yaklaştırıyordu. Bir keresinde banyodan çıkarken beni beklemiş sanki, ayak seslerimi duyduğunu düşünüyorum. Tam salona giderken teyzem banyodan çıplak çıktı, tabii paniklemiş gibi yaptı özür diledi. Anladım ki teyzemin ihtiyaçları, ona her şeyi yaptıracak duruma getirmiş. Geceleri odasına gitmeye başladım, ilk başlarda sadece uyurken izlerdim ve mastürbasyon yapardım. Dayanamadığım anlarda bacağına değdirir öyle boşalırdım. Böyle böyle ilerledi bu, yatağının üstüne bile çıkmaya başlamıştım. Zaman geçtikçe, o neredeyse bir selefi kadar katı olan teyzem, fahişe ruhlu gibi olmaya başladı. Mutfakta kahvaltı hazırlarken, yanından geçip kalçasına bacağına değdirirdim sikimi. Dönüp gülümserdi hafifçe, yanındayken küfürlü konuşurdum.

Aslında küfür sevmiyorum, sadece teyzemin aklında sürekli am, göt ve yarak olmasını isterdim. Söyleyerek telkinde bulunduğumu sanıyordum işte. Kuzenimin uyuduğundan emin olduktan sonra teyzemin odasına girmiştim gece. Üstünde siyah incecik bi atlet ve altında gri eşofman vardı.büyükçekmece escort olarak Yatağının üstüne çıktım, burnumu ve dudaklarımı eşofmanın üstünden kalçasına sürtüyordum. Daha sikim tamamen kalkmamışken boşalacak duruma geldim. Yüz üstü yatıyordu, ufak bi kalçası var basenleri de yok, yanlardan kavrayıp okşamayı hayal etmiştim hep ama olmadığı için yetiniyordum bu haliyle. Benim altımda da eşofman vardı, çıkarmaya cesaret edemedim ve öyle dayamaya başladım. Elim ayağım kasılıyor nefesim kesiliyor, kalbim canımı acıtacak kadar sert çarpıyordu. Daha yaşım 16 ve ciddi ciddi kalp krizi geçireceğim diye korktum. Sikimi teyzemin kalçasına dayayıp sürterken, kabarmış sikimin teyzemin gri eşofmanını ne kadar zorlayıp gerdirdiğini görünce, ellerini ve başını tutup tecavüz etmeyi bile düşündüm. (8 yıl önce ölen kedim için hâlâ yas tutuyorum, ağlayan birini görünce bende ağlıyorum. Böyle biriyken neredeyse tecavüz edecek bir ruh haline bürünmek, şimdi düşününce dehşet verici geliyor.) Birkaç gece bunu tekrarlamıştım, sonraki günlerde ise bunu yaparken uyanık olduğunu fark ettim. Hani bazı geceler, ay ışığı evin içini loş yapar ya. İşte gözlerinin kısık olduğunu gördüm yani uyumuyormuş. Sesini çıkarmadığını görünce, korkarak değil şehvetle dayayıp sürterek boşalmaya başladım. İşin garip tarafı, sonralarında hiç bunun üstüne konuşmadık, konuşmadan anlaştık ve hadi gel şu işi yapalım demedik. Hep rastgele anlarda gerçekleşti. Ben başkalarıyla da ilişkiye girmiştim, teyzemde ise en sevdiğim şey onu sikmek değil onun kalçalarına yaslandığımı hissetmekti. Kuzenim kendi odasındayken teyzem yanıma gelirdi, artık bacaklarımı ve sikimi eşofmanımın üstünden elliyor, fısıldaşarak konuşuyorduk. O kadar boşalmama rağmen, daha hiç sikimi görmemişti. Bana ısrar ediyordu hadi çıkar üstündekileri diye, bazı anlarda yalvarttığım oluyordu. Sadece konuşurken bile teyzemin amı ıslanıyordu.

Başkaları tarafından tacize ve zorbalığa uğradığım için, ilk defa birini kendime mahkum edince buna devam etmek istedim. Teyzem sikmemi istiyor, bende öyle bir sabır oluştu ki sırf çıldırsın diye sikmiyordum onu. Bazı geceler gitmiyordum bile yanına, o geliyordu odama ve kucağıma oturuyordu. Ben ise azmıyordum kaldırmıyordum ve sakin kalıyordum. Kadın galiba psikopat, çünkü sırf yüz vermediğim için bana tokat attı. (Kırılgan biriyim ağladım bide tokadı yiyince, ağladığım için iyice utandım. Kadın benim sikimi tutmaya çalışıyo benim orada gözlerim dolmuş amk.) Bir süre sonra yalatmaya başlamıştım, ama ben onun amını yalamıyordum sırf kudursun diye Az piç değilim, tamam deli gibi istiyorum ama yalvaran o olmalı ben değil. Vaktimiz ön sevişmekten yorulup acı çekecek duruma gelene kadar uzanmakla geçiyordu. Saat 23 gibi girerdim odasına, onu sikmezdim sabah ezanlarına kadar sevişirdik sadece. Ezan okununca birde toparlanırdı tövbe diye. Dedim teyze emmediğin yerim kalmadı ne tövbesi gülerdik sonra. Bunun siyah bir eşofmanı vardı adidas, gitmiş sikimin sığacağı kadar delik açmış. Kafa bu kadar işte, iki dakika sıyırıversen o anda eşofmanı hiç bu zahmete girmeyeceksin. Ben sikimi çıkardım ve kalçasına gezdirip bastırıyordum ensesini öpüp kulak memesini falan ısırıyordum. Bastırırken bir anda eşofmanın arasından sikim girdi, gülmeye başladım tabii. Amının etrafında gezdirmeye başladım, teyzem öyle şeyler söylüyor ki onu sikerek öldürmeyi bile istedim. Klitorisinin arasında yarağımın başını sürterken yavaşça sokmaya başladım. Teyzem öyle bir kıvranıyor ki, onu sikmekten çok sabit tutmaya odaklandım. Oğuzhan oğlum diye kısık sesle mırıldanıp duruyordu. Birde küfürlü konuşuyor ki, ettiği küfürleri falan yazmayacağım ben bundan hiç hoşlanmamıştım. Çünkü sadece cinsel bir arzum yoktu, gerçekten ona bir süre aşıktım orospum olmasını falan istemiyordum. Elleri ve ayakları titriyordu bende tutuyordum hızlanmamak için. Çünkü hızlanırsam o anın tadı kaçar ve sadece boşalmaya odaklanırım. Yarım saat kadar yavaş yavaş siktim teyzemi, hatta sikim bir süre sonra kızardı. Teyzemin istekleri oluyordu, onun ağzına ve burnunun çevresine tükürüyordum. Boğazını sıkıp burnunu bile ısırıyordum. Teyzemin inlemeleri o kadar yayılıyordu ki etrafa, sadece kuzenim değil alt ve üst komşunun duyduğuna bile emindik. Hızlanmıştım ve sikimin tamamını sokuyordum içine. Teyzem tamamen soyunmak istedi ama engel oldum, kıyafeti vücudunun kıvrımlarını daha seksi gösteriyordu. Sikim kalınlaştıkça eşofmanın arasındaki delikte hareket etmekte zorlandı. Hatta sikimle beraber eşofmanı da amının içine girecekti neredeyse. Amı o kadar sıcaktı ki bütün vücudum gevşedi, hatta uyuşmaya başladım rahatlıktan. Bir süre sonra boşalacağımı anladı ve tutup ittirdi, içine boşalmamı istemiyordu. Tekrar yüz üstü uzandırdım ve bende üzerine uzandım. Eşofmanının üstünden kalçasına sertçe sürtünüyordum sarılarak. Saçlarını bile ısırıyordum ensesini emiyordum. Boşaldıktan sonra teyzemin bacaklarının üstüne uzandım, yüzüm kalçasının hizasındaydı. Siyah eşofmanı döllerimle bembeyaz olmuş, 10 dakika falan döllerimi yalayarak eşofmanını temizledim dilimle. Sonraki yıllarda bu devam etti, ama bu gecenin yerini hiçbir şey tutmadı. Artık çalışıyorum ve çok yoğun geçiyor günlerim. İki haftada bir uğrayabiliyorum yanına ancak. Teyzemin gençliğini merak ediyorum, bu yaşta bile kusursuzken fiziği 20 yaşlarında onu sikmek isterdim. Onu istediğim an sikebilmeme rağmen, eski fotoğraflarına bakıp mastürbasyon yaptığım oluyor.