Dersten Geçmek İçin Öğretmenlere Götümü Verdim

Bu sikişme trafiğinde natürel olarak imtihanlarda çok zorlandım. Bir çoğunu güç de olsa geçmeme karşın Soyut Cebir dersinden bütünlemeye kalmıştım. Cılızı olanların bursu kesiliyordu. O dersi muhakkak geçmem gerekliydi. Tevfik Öğretmen ile görüşmeye karar verdim.
Tevfik Öğretmen ’nın odasına gittim. Kapıyı ve içeriye girdim. Vaziyetimi anlattım. “Demek ki bursu haketmemişsin. Çok çalışsaydın da bursu hak etseydin.” dedi. Kavramıştım, geçmek için kendimi siktirmem gerekiyordu. “Ne isterseniz yaparım. İsterseniz götümü dahi veririm.” dedim.
Tevfik Öğretmen odanın kapısını kilitledi ve pantolonumun üzerinden götümü okşamaya başladı. Daha sonra beni anadan üryan soydu. Yarrağımı görünce şok oldu. “Oha, o nasıl yarrak öyle… Bir ibnede böyle yarrak oluyor muymuş.” dedi. “Ben mektepte çok kız siktim. Bu dersi geçmem gerekli onun için götümü veriyorum.” dedim.
Daha sonra da kendisi soyundu. Çok büyük yarrağı vardı. Kendi yarrağımdan sonra gördüğüm en büyük yarraktı. Ali ’nin yarrağından daha büyüktü. Ali ’nin yarrağını yememin üzerinden 1 seneden fazla zaman geçmişti.
Beni domalttı ve götümü tükürükledi. Kendi yarrağını da tükürükledikten sonra yarrağını götüme dayadı. Azıcık ittirdi ve yarrağın ucu götüme girdi. Çok acımıştı ve hafif bir çığlık attım. İlk kez yarrak yediğimde dahi böyle acı sürüklememiştim. Tevfik Öğretmen hafif hafif ittirmeye başladı. Bu biçimde köküne kadar sokmayı muvaffak oldu. Bu biçimde bir zaman gitgel yaptıktan sonra götüm alışmaya başladı. Artık zevk alıyordum. Bir zaman daha gitgel yaptı ve götüme boşaldı.
Az sonra Tevfik Öğretmen ’nın telefonu çaldı. “Evet, tabi ki…” gibi şeyler söyledikten sonra kapattı. “Faysal Öğretmen ile Aziz Öğretmen da sikecekmiş seni” dedi. Çok geçmeden Aziz Öğretmen ile Faysal Öğretmen odaya girdiler… Aziz Öğretmen yarrağımı görünce “İbnede de iyi yarrak varmış.” dedi. İkisi de soyundu. Aziz Öğretmen ’nın 17-18cm ortamı, Faysal Öğretmen ’nın 14-15cm ortamı yarrağı vardı. İkisi de beni sikti.
Odadan çıktıktan sonra Faysal Öğretmen “Benimle gel.” dedi. Taksisine bindirdi. Sanırım evinde de sikecekti. Faysal Öğretmen ’nın evinin bulunduğu apartmana geldik. Asansöre bindik. 3. kata çıkıyorduk. Kapıyı çaldı. Kapıyı karısı açtı. Karısı geçen sene mezun olmuştu. ALES ’e hazırlanıyordu. Mektebin en hoş kızlarındandı. Bahçede o geçerken gözümüzü ondan alamazdık. Evleneli bir sene dahi olmamıştı.
Karısı “Hoşgeldiniz.” dedi. Faysal Öğretmen bana “Sen salona geç otur.” dedi. Eşiyle başka bir odaya geçtiler. Sanırım eşini gönderip beni sikecekti. Varsayım ettiğim gibi olmadı. Faysal Öğretmen konuttan çıktı ve gitti. Ben hala salonda oturuyordum ve eşi hala görünmüyordu. Bir zaman sonra eşi geldi. Üzerinde gecelik vardı. Vaziyeti kavramıştım, Faysal Öğretmen karısını sikmem için getirmişti. Yanıma oturdu ve “Benim adım Filiz…” dedi. “Ben de Mehmet, memnun oldum.” dedim. Filiz ’in dudağına yapıştım ve öpmeye başladım. Üzerindekilerini çıkardım ve anadan üryan kaldı. Muhteşem bir bedeni vardı. Kocaman göğüsleri ve yuvarlak kalçaları vardı.
Göğüslerinden başlayıp amcığına kadar yaladım amcığını 10-12 dakika kadar yaladıktan sonra boşaldı.
Sonra da o beni cetmeye başladı. Son olarak kilotumu çıkardığında “Faysal kol gibi yarrağın olduğunu söylediğinde mübalağa ettiğini düşünmüştüm. Gerçekten haklıymış.” dedi. Yarrağımı yalamaya başladı. Sonra kolumdan yakalayıp yatak odasına götürdü. Yatağa uzandı ben de üzerine uzandım ve yarrağımı amcığına dayadım. Daracık bir amcığı vardı. Yarrağımın ucu güç de olsa girdi. Filiz dişlerini sıkıyordu. Çok acı sürüklediği suratından belirli oluyordu. Yarrağımı tekerrür ittirdim ve yarısına kadar soktum. Acı bir çığlık attı. Bu biçimde bir zaman gitgel yaptıktan sonra kökledim. Filiz bir defa daha çığlık attı. Kökledikten sonra 9-10 dakika gitgel yaptım. Filiz tekerrür boşalmıştı. Ben henüz boşalmamıştım. Yarrağımı çıkardım ve domaltıp amcığına soktum. 10 dakika daha gitgel yaptıktan sonra Filiz ile aynı anda boşaldım. Yarrağımı bu defa götünü yasladım. “Hayır olmaz.” dedi. Götünden siktirmedi.
Ben yatağa uzandım. Filiz yarrağımın üzerine oturup kalkmaya başladı. O sırada Faysal Öğretmen girdi odaya anadan üryandı. Yarrağını tükürükleyip götünü yasladı. Bir zaman gitgel yaptı ve boşaldı. Sanırım 5 dakika sürmemişti. Benim götümü sikerken de çok acele boşalmıştı. Filiz tekerrür boşaldı ve yarrağımın üzerinden kalktı. Ben boşalmamıştım, Filiz ’i tekerrür domalttım. Bu defa götüne zorladım. Faysal Öğretmen yeni siktiği için zorlanarak da olsa girdi. Filiz acı bir çığlık attı. Ardından yarrağımı kökledim ve Filiz evvelkinden daha acı bir çığlık attı. Bir zaman gitgel yaptıktan sonra götüne boşaldım. “Yaşamımın en hoş günüydü Faysal, çok sağol.” dedi ve Faysal Öğretmen ’nın dudağından öptü.
Üç öğretmen da imtihan anekdotlarımı değiştirdi. Tevfik ve Aziz Öğretmen anekdotuma 20 puan ilavelerken; Faysal Öğretmen anekdotumu 100 yaptı.