Derste Azdırın Talebemle Seks Öyküm

Selamlar ben turizm lisesinde matematik hocalığı yapıyorum. Adım ise Asım ben bekar ve yakışıklı bir hocam bu sebeple peşimde de bir çok çıtır talebe dolu.  Ben bu öykümde sizlere bir talebemle aramda geçen masum ama bir o derece barbarca hakikatleşen sikişi anlatmak istiyorum.
O zamanlar mektebe yeni gelmiştim ve mektepte hiç kimseyi fazla tanımıyordum anlatılana göre 18 yaşında bir kız varmış adı Aybükeymiş. Aybüke daha evvel kolejden gelmiş buraya ve mini bir etek giyermiş oldukça da seksiymiş isteyip elde edemeyeceği erkek yok diyorlar. Üstelik bunu talebeler kendi arasında bekar hocalar da kendi arasında konuşuyorlar. Ben uzun zamandır kızsız kalmışım ve merak ettim bu Aybüke kim diye
Bir gün çaktırmadan onun olduğu sınıfa gittim sınıfları dolaşıyormuş gibi yapıyordum ve içeri girdiğim sınıfta bir kız Aybüke diye seslendi. Ben onun seslendiği doğrultuya doğru baktım gerçekten melek gibi hoş ve seksi bir kız bakıyordu bu tarafa doğru.  Bir anda içimde bir volkan kaynaklandı ve kızı çılgın gibi istiyordum anlatılanlardan etkilenmiştim anlaşılan. Ama hocanın bir talebesiyle bu cins bir ilişki yaşaması fikri dahi beni utandırıyordu. Eve gittim aradan birkaç gün geçmişti ve artık düşlerime girmeye başlamıştı. Lakin geceleri düşlerimde onu sikmek ve cünüp kalkmak da beni yormuştu.Galiba alakamı Aybüke ’ de fark etmişti.
O gün derse girdiğimde en arka orta sırada oturan Aybüke ders süresince bacaklarını açarak bembeyaz kilodunu gösteriyor elindeki kalemi amına sürüp sonra ağzına sokuyordu. Ben ise kalkan sikimi kimseye göstermemek için ders süresince oturduğum yerden kalkamamıştım dahi tenefüs zili çalınca yanıma gelen Aybüke özel konuşmak istediğini söyleyerek herkesi dışarı çıkartmış sınıfı kapısını da kitlemişti. Bu gün bu kalkık sikle gezemezsiniz öğretmenim şimdi süratli bir indirme işlemi tertip edeyim akşam tadını çıkarayım diyerek kilodunu sıyırıp açtığı yarağımın üstüne oturdur.
Üzerimde inip kalktıkça deliriyor kalçalarını avuçlayarak alttan destek vererek sikiyordum. Boşalacağımı anlar kavramaz kalkmış eliyle devam ederek yere boşalmamı sağlamıştı.Ben derlenirken o yeri siliyor bir yandan da gizeme sende akşam beni sabaha kadar sikmen için geleceğim diyordu. Ve akşam oldu kapı çaldık kapıyı açtığımda aybüke ’ yi karşımda gördüm ve direk boynumu sıçradı ve hadi padişahım sik beni sabahlara kadar seninim diyerek dudaklarıma yumuldu aynen o biçimde yatak odasına gittik uzandık yatağın üzerine ve bacaklarını ayırıp amını çıkardı alana ben de direk yumuldum ve dilimi içine sokarak yalamaya başladım öyle hoş kokuyordu ki bir am ancak bu kadar tatlı olabilirdi ve artık katlanamıyorum öğretmenim sik beni dağıt amımı ufala ufala ohhhhhh sikkkkk daha hızlııııı bastır diyerek ben siktikçe tahrik ediyordu beni ve ben de katlanamayarak memelerine doğru boşaldım sonra boşalan sikimi arındım inmemişti dahi ve tekerrür soktum amından içeri doğru süratli bir biçimde gelip giderken bir vakit sonra o da kasılmaya başladı anlaşılan boşalıyordu ve boşalırken o kadar tatlı görünüyordu ki o boşaldıkça ben sikmeye devam ettim ben soktukça o içinde ne var ne yok boşaldı. Ve ardık her hafta sonları aybüke ile sikişiyoruz. Bazen akşam geliyor ders çalışma ayağına yeniden sikiyorum kararlıyım bu sene matematikten 4 ’ le geçecek.