Club tanıştığım olgun kadını park siktim

Merhabalar dostlar ben Özer başımdan geçen bir mevzu sizler paylaşmak istedim umarım öykümü okurken bu ipne ne atıyor demesiniz neticede başımdan geçen vakaları bir bir emek vererek siz bedelli seks öyküsü okurlarına paylaşım içinde olucam. Yinede inanıp inanmak sizin ellinizde neyse konumza dönelim bu hadise 18 yaşında filan yaşamıştım yaşım şimdi 28 yanı 10 yıllık bir dava coşkulu olduğundan sizinle paylaşmak en hoşu olur diye düşündüm. Ben öyle siktiğim kadını reklam yapacak biri değilim ama son zamanlarda neden bu stil öyküler güzelime gidiyor insanlar yaşamından bir parça bir şey paylaşım için buluyor bu hoş bir etkinlik olarak görüyorum. Neticede seni hiç tanımayn insanlar senin hakkında yaşadığın en özel şeyi okuyarak yaşamında bir şey canlandırmakta Muğla’nın minik bir ilçesinde ikamet ediyordum o zaman vasati yüz bin şahıs filan yaşıyor o zamanlar gerçekten çok yakışıklıydım.

Bir bauan bir kere daha bakıyordu tabi kazan iyi olunca canti takılıyordum evvelleri değişik değişik işler yapıp hayatımı geçirip az rakamda dostum vardı ama kafam kullağım rahattı ne olduysa bir ağabey o zamanlar bana dedi bir club var orada çalışırmısın ellin ayağın tibin düzgün orası bütün sana göre deyince beğendiğim bir insan olduğundan öneri geri çevirmedim. Kabul ettim ilk iş günümde reelinde sıcak bir mekan olduğunu kavramıştım ama hayatım bu süratli gelişceğini öğrenmiyordum. Beni tanıyan insan kalmadı herkes bana selam veriyor konuşma çalışıyor yanı mekan o ilçenin en gözde mekanı hayatımda hiç tanımadığım. Kadar kız dostlarım olmaya başladı herkes benimle bir şey paylaşmak istiyor beni hoşlanmayan insanlar dahi hoşlanmaya başladı o derece yanı is yerinin sahibide olgun bir kadın çok beğendi beni sıcak kanlı olduğumdan ayıp söylemesi her etrafta kendimi beğendirmesi öğrenirim. Neyse aylar geçti iyice ben mekan demir başlarından biri oldum yetkilerim çoğalınca dikkat edilmeye başladım.

Hafta sonu bir sanatcı gelmiş mekan tıklım tıklım belki inne atsan yere düşümez sahnenin ön tarafında bir masa var iki kadın oturuyor dikkat çekti bir kezden dönüp baktım olgun yaşlarda bir kadın beni nasıl bakıyor ama resmen ayakta beni götürdü diye öğrenirim. Onların arasında bir masa var belki 5 erkek var masa devamlı o masa alkol gönderiyorlar yanı geçenin sonunda karıları götürcek ya ipneler küçük jestler yapıyor. Ama kime amaç kime kismet Seks öykü diye bir söz neyse sabah 5 kadar cümbüş sürdü artık hepimiz yorulmusuz. Bende her çıkışta salt çorba içemeye giderim bir gittim onlarda orada kapsaya bir öbür 5 kazma karıların arkaşında koşuyor hali hazırda ben çorbamı içtim alt indim bide baktım karı lavuğa diyor vazgeç mevzulu ben bu yakışıklıyla gidecem. Gece süresince jest hiç bir şey yapmayan adam karı onunla gitmek istesin ne kadar garip bir dünya ben olsam güçüme çok giderdi neyse öbür kadın bana dedi canım sen İnci bırakırmısın evine bende olur dedim.

İnci ateş gibi yanıyor dururmu anası satım sonra sohbet ede ede bir park geldik havada hafif soğuk düşünün mekan yok karı götürüp sikicem. Başka gün bu kadar çok ararmasan dünya kadar mekan oluyor neyse parkta oturuyoruz karı bir kezden dudağıma yapıştı seni çok istiyorum. Deyince karşılık vermeye başladım kadın o kadar ahım şahım birisi değil ama tecrübeli bağışlama edermiyim hiç kafası hoş en azında cadde bir oral yaptırıp bırakım dedim kendine kendime karı dudak başladı bir baktım elli alette çıkarıyor onu eğildi yalama başladı sana bu gece vericem başka devası yok dedi biri görücek diye çok tedirğinim. Sonra nerede inceyse orada koysun aman dedim ne olucak farzet burası Avrupa caddede seks var deyip başladım bunu domaltım karı bir siktim o gece vasati 50 dakika filan sürdü yarın size kadın beni 2 gün sonra aradı bekar evine attığımı anlatacam şimdilik bu kadar yeterli okuyan herkese teşekkür ederim..