Bodruma giderken uçakta tanıştığım adam ile otomobilde seks yaptım

26 yaşında bir kadın olarak bu yaşıma kadar yaşadığım en hoş seks anını sizler ile paylaşmak için burada bulunup sizlere anlatmak istiyorum. İlk olarak şunu belirtmek istiyorum ki burada sizlere anlatacağım hadiselerin tamamı reel bilgilerden oluşan reel yaşadığım anı sizlere anlatacağım. İlk olarak şunu belirtmek istiyorum ki asla escort değilim o taraklarda bezi olan bir kadın değilim yalnızca eğlenmeyi seven bir kadın olarak yaşadığım anılarım vardır.

Bu yaşadığım öyküde takribî 2 yıl evvel başımdan geçen ama bir cinsli unutamadığım her kesin de bilmesini istediğim bir öyküdür. Yaşadığım vaka uçakta geçiyor daha doğrusunu söylemem gerekirse uçakta tanıştığım bir adam ile beraber olmak ile başlıyor. Sizlere vakanın başından anlatmak istiyorum ilk başta dostum ile bodruma gitmek için bir tasarı yaptık tasarı yönünde tüm hazırlıklarımızı yapıp tatil günün bekliyorduk ama tatil günü geldiği zaman dostum ile tartıştık ve o tatile gelmek istemedi.

Bu zamanda ben tüm her şeyi hazırlamıştım uçak bileti otel gezeceğimiz yerler gibi her şeyi ben kendim ayarlamıştım böyle bir şey suratına da asla iptal olmasını istemiyordum. Ama dostum ile de büyük münakaşa etmiştik o gelse dahi sevinç alamayacağınız bunu çok iyi bildiğim için gelmesini istemedim. Bu surattan tek çıkma kararı alıp tek başıma gitmek istedim.

Havaalanı Otelinde Seks Yapmaya Çalıştık

Bunun üzerine tüm hazırlıklarımı yaptım ve uçağıma doğru yola çıktım. Akşam saatlerinde olan uçağı kasvetten çok erkenden gittim gerçeğine öğlen saatlerin de gittim ama uçak rotorla beraber gece saatlerine ertelendi. Neyse artık hiç bir şey canımı sıkamaz diyorum havaalanında takılıyorum.

Birisi ile de o arada bakışıyoruz baktım oda benim gibi yalnız sarışın bütün de istediğin gibi bir erkek. Yavaştan onun ile sohbet etmeye çalışıyorum. Nasıl olsa oda yalnız bende yalnızım. Bu surattan usumdan devamlı yeni şeyler geçiyor. Neyse baktım çocuk çekiniyor yanıma gelemiyor artık ne yapayım ben gideyim dedim yoksa yalnız başına zaman geçmeyecek. Gittim merhaba dedim acaba bodrum uçağının giriş kapısı nerede diye sordum. Usluya bizim ki uçak saatinden bir saat evvel açıklanıyor dedi he teşekkür ederim dedim öyle çocuk ile sohbet etmeye başladık meğerse oda bodruma gidiyormuş benim yaşadığım hadiseye eş bir hadisede onunda başından geçmiş oda yalnız gelmek zorunda kalmış.

Neyse havaalanında bir cafeye bir şeyler içmeye gittik bir kaç bira içtik artık bir birimize iyice ısınmıştık tatilimizi beraber geçirme kararı verdik ama çocukta bütün bir azgın ben de aynı biçimde bir azgınım. Neyse içkisinde verdiği rahatlık ile beraber havaalanında kendimize sikişeceğimiz bir yer arıyorduk güvenliğe kalacağımız bir yer var mı diye sordum otel kapsül odaların olduğunu söyledi. Hemen süratli adımlar ile kapsül otele doğru yola çıktık. Ama orası da çok dar iki şahıs sığamazsınız dediler. Neyse artık ıssız bir yere geçip sevişmeye başladık ama çocuk o kadar azdı ki artık siki pantalonu delecek ama boş bir yer bulamadığımız için seks yapamadık. Uçak saati de geldi zati uçağa doğru yola çıktık.

En Sonunda Uçağın Toaletinde Seks Yaptık

Uçağa bindim ama çocuğun siki hala inmedi öyle böyle değil azdı resmen. Otele kadar sabredemem ben dedi o zaman uçak kalktıktan sonra toalete git dedim ve arkadan da ben geleceğim kapıyı kitleme dedim. İlk kez böyle bir serüven yaşayacaktım bu surattan çok coşkuluydum.

Çocuk uçak kalkar kalkmaz toalete gitti ve benden hemen peşinden gittim. Uçağın toaletine girdik ve çocuğun o kocaman olan sikini ağzıma alıp ona oral seks yapmaya başladım sikişecektik ki çocuk zati boşaldı dahi hem de ağzıma gerçeğinde ağzıma boşanılması hiç güzelime gitmez ama o an öyle bir güzelime gitti ki çeneme geleni dahi yaladım. Direk çıktım içeri koltuğumuza gitmeye. Çıkar çıkmaz her kes sanki bana bakıyordu kavramış gibilerdi az bir şey kızardım ama yeniden de çıktım.

yerime geçtim. Benden takribî bir iki dakika sonra erkek dostumda geldi aynı biçimde her kes de ona bakıyordu ikimizde utandık ama yapacak bir şeyimiz yoktu havaalanına iner inmez hemen bir araba kiraladık ve daha havalanın içinden çıkmadan arabanın içinde seks yapmaya başladık. Kafamı direksiyona doğru yasladım arkadan beni sikiyordu.

Arabanın içi dardı ama artık katlanacak eforumuz kalmadı o kadar iyi sikiştik ki araba bir sağa bir sola doğru gidiyordu. Takribî bir saat süresince arabanın içinde sikişip her ikimiz için de zevkli bir sikiş olmuştu. Bu biçimde deli ve azgınlık içinde geçen sikiş anımı paylaşmak istedim. Benim seks öykümü dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederim sormak istediğiniz bir şey olur ise de yorumlarda bunu beğene beğene açıklamak isterim.