Başımdan Geçen Kötü Bir Anım

Selam dostlar burada sizlere başımdan geçen normal ama farklı bir öykü anlatacağım. Bir gün yola çıkmak üzere telefon geldi ve alıcı arıyordu telefonu yanıtlayarak görüşmek istediğini söyledi ve o gün hiç iş yapmamıştım moralim bozuktu adam aradı dedi bu oteldeyim müsaitsen seni bekliyorum tamam dedim geliyorum. Hemen apar topar hazırlanarak konuttan çıktım çok hoş olmam gerekiyordu adama da muamele yaparak ona göre fiyat alacaktım. Sex öyküleri Taksi çağırarak bindim taksiye sürmeye devam ederken bana övgüler yağdırıyordu ve bir kadın olarak bu benim güzelime gidiyordu. Neyse sohbet muhabbet ederek otele gidene kadar baya yakınlaştık. Otele girdiğimde evvel fiyat diyerek adam baya cakalı birine benziyodu ki bana direk söylediğim maliyetten aşırısını verdi ve buda benim seks isteğimi sonuna kadar çoğaldırmıştı bu kadar para alacağımı beklemiyordum.

Neyse üstümüzü başımızı çıkardık takribî 1.5 saat süren bir geceden sonra adam dedi işim bitti senle gidebilirsin diyince azıcık afalladım ve bu kadar para verip yalnızca bu kadar saat benimle beraber oldu reelinde bir  yandan coştum işim kısa sürdü diye sonra dedi otur bari azıcık sohbet edelim bende tamam diyerek bir duş aldım ve arınıldım sonrasında adam gitti duş aldı oturduk alkol alıp sohbet etmeye ben hayat öykümü anlattım oda karısının başka bir adamla beraber olduğunu anlattı ve beni bu surattan buraya çağırdığını söyledi azıcık üzüldüm reelinde bayanlar hep böylemidir dedim kendi kendime neyse adamla azıcık daha tasalaştıktan sonra sen gidebilirsin diyerek beni yolcu etti benimde neşem yerimde olduğu için tekerrür aynı taksiciyi çağırarak sohbet etmek için hemde konutuma gitmek için çağırdım artık yakınlardamıydı neydi 10 dk sürmedi gelmesi sıçradım taksiye eve doğru gidiyoruz makara filan gülüyoruz eğleniyoruz.

Eve geldik çantamı açtım cüzdanım yerinde yoktu dedim cüzdan yok bunun üzerine adam benim paramı vereceksin diyerek yakalattı yoksa polise götürürüm diyerek tehtid etti senin escort olduğunu öğreniyorum diyerek benimle beraber olmazsan şayet polise götürür fuhuş yaptığını söylerim dedi ve netice itibariyle paramda gitti cüzdanımda ve bunun üzerine de taksiciyle beraber oldum. Buda başımdan geçen makûs bir anım.