Barda Tanıştığımız İki Erkekle Yaşadığımız Seks Anımız

MERHABA adım Ayfer. 28 yaşındayım, bekarım ama bakire değilim. İş için İstanbula yeni taşındım. Hukuk müşavirliğinde oldukça koşuşturmalı ve sıkıcı bir işim var. Her gece ayaklarımı sıcak suya sokmazsam ağrısından uyutmaz, o denli yorucu. İşim gereği mini etek ve gömlek giymek zorundayım. Lakin göğüslerim büyük olduğu için yanımda herzaman iğne iplik taşırım, düğmem koparsa diye, çoğu kez da denetim ederim. Bazen ofise uğramadan 5 yere toplantıya gitmek zorunda kalıyorum. Tekrar böylece bir gündü ki, bundan böyle adım atacak halim kalmamıştı. İşarkadaşım Esra ile Ortaköy tarafında bir Cafeye oturduk. Boğaz havası terden yapışmış giysilerimizi alttan alttan serinletiyordu. Bir düğmemi açayım derken, üstten iki düğmem koptu fırladı yere, kalabalığın içinde kayboldu. Ben, “Tühh ya, rezil oldum!” dedim. Esra da, “Aman boşver, memleket meme görsün!” deyince gülüştük. Lakin ırk artık yalnızca bakmıyor, birbirlerine göze çarpan etmeye başladılar bizi. Yani sahiden beni. Bu koşul ayrıca hoşuma gidiyor, ayrıca rahatsız oluyordum.
Cafede azıcık dinlendikten daha sonra ofise uğrayıp, dosyaları bırakıp, ordan da Beşiktaşa geçmeye karar verdik.Bu arada göğüslerimin pozitif açık olduklarını unutmuştum bile. Adamların yiyecek gibi bakmalarına zaten alışkınım. Beşiktaşa gittik, ordan İstiklal, derken soluğu bir barda aldık. Biralar geldi, ama garsonun gözü bende, aralıksız, “Birşey mi istediniz?” diye yanımızda bitiyor. Esraya o garsonun hallerini garip bulduğumu söyleyince, Esra bana memelerimi hatırlattı, ki aniden utandım. Esra ise, “Ayferciğim bu gece de böyle olsun, ne var benzeri, iki düğmen açık olsa nolur?” dedi. “Neyse!” dedim, kadeh kaldırdık, eğlenmeye kaptırdık kendimizi. 
Çapraz masadan iki erkek bizi fena halde kesmeye başlamıştı. Hani en minik bir işaret versem hemen masamıza gelecekler. Esraya, çapraz masadakilere gizlice bakmasını, tiplerini beğendiyse masaya çağıracağımı söyledim. Esra zaten (Her sikim salatalık diyene bir avuç tuz alıp koşan birisi), “Çağır kız, esmer olanı benim fakat! Kimbilir ne büyük siki vardır!” dedi. Esrayla birbirimize baktık ve koptuk gülmekten. Esra hafiften sarhoş olmuştu bile. Ben adamlardan birine gülümseyince, kalktılar ve bizim masaya dürüst harekete geçtiler. Yanımıza gelip, “Selam, oturabilirmiyiz?” dediler.Esmer olan (Buğra) oturur oturmaz, Esra elini adamın dizine koydu. İçimden bütün (Yuh orospu, azıcık bekleseydin!) diye geçiriyordum oysa, Esra adamın sikini pantolunun üzerinden okşamaya başladı. Ağzım açık kaldı resmi olarak. Bizim Esra meğer ne dek hızlıymış. Adamları ben çağırdım, karı nerdeyse oracıkta siktirecek kendini. Baktım bunlar yiyişmeye başladılar, ben acayip oldum. Benimki de (Halim) bunu farkedince, “İsterseniz diğer bir mekana geçelim, burası azıcık cansız geldi bana, müzikler iyi yok, ne dersiniz ha?” dedi. Amacı onları birbirinden azıcık ayırıp soğumalarını sağlamaktı tabii. Ben anında, “Aaa evet evet, iyi olur!” diye atladım. Esra, “Ne oluyor?” demeye kalmadan, daima beraber kalktık.
Ben utana sıkıla bu yeni tanıştığımız adamlarla yürürken, Esra adamın koluna girmiş kahkaha cet soy yürüyordu. İçimden, (Ah Esra alacağın olsun orospu!) dedim. Ben adamlardan kurtulmanın yolunu ararken, Halim koluma girdi ve kulağıma, “Merak etme, Buğra da ben de efendi insanlarız, bakımlı ol, eğlenmene bak, Esrayı düşünme, onun kafası güzel olmuş, ama Buğra iyi adamdır!” deyince, biraz rahatladım.Bizi buyur ettiler. Halim selamlaştı, onu tanıyorlardı. Hemen bizi loca gibi bir yere aldılar, içkiler yemekler masamızı donattılar. Halim garsona, “Servisi ben yaparım, siz bizi rahatsız etmeyin yeter!” dedi. Garson da, “Peki Halim bey!” deyip, perdeyi çekti gitti. Ben biraz etkilenmiştim açık konuşmak gerekirse, güçlü ve itibarlı erkekleri her zaman sevmişimdir. Halim ’e aleyhinde azıcık daha rahat davranıyordum bundan böyle.
Esra, “Ben bir lavaboya gideceğim.” dedi kalktı, fakat biraz sallanıyordu. Ben de kalktım, koluna girdim, beraber gittik. İçeri girince bana, “Kız Ayfer, Buğraya dibim düştü, adamın siki bileğimden kalın resmen, barda vıcık vıcık oldum!” dedi. Şaşırmıştım, “Kızım sen ayyaş değilmisin?” dedim. “Yok değilim, Buğranın işini kolaylaştırmak için sarhoşmuşum gibi yapıyorum! Eee, Halimin siki nasıl? Büyük mü? Adam memelerine aç kurt gibi bakıyor, belli memelerini sikmeyi düşünüyor, benden söylemesi!” dedi. “Halim efendi biri, böylece ileri gitmez!” dedim. Esra şuh bir kahkaha attı, “Bir saate değin bu ikisi bizi bağırta bağırta sikmezlerse ben de birşey bilmiyorum!” dedi ve lavabodan dışarı çıktı.Ama kimsenin umrunda yok gibiydi, herkesin kafalar güzel olmaya başlamıştı.
Artık olayın rengi emin olmuştu, kendimizi siktirecektik. Ben de ayyaş olmuşum gibi yapmaya başladım, Esradan önce amacımıza varmak için. Halimle deli gibi öpüşmeye başladık. Halim de masanın altından bacaklarımı okşuyordu. Ben de elimi masanın altına götürüp sırık fermuarını açtım, sikini çıkardım, elimi geri çıkardım masanın üstüne ve Halime baka baka elime tükürdüm, bitmiş elimi masanın altına götürdüm ve sikini yakaladım. Halim pat diye dudaklarıma yumuldu. Masanın altından sikini koparır gibi 31 çektiriyordum. Halim sırtımı okşayan elini aşağıda kaydırarak, mini eteğimin belinden içeri sokmaya ve popomu okşamaya çalışıyordu. Ben de arkadan eteğimin fermuarını açıp biraz yukarı kalktım. Aslında yalnızca eli gizli girsin istemiştim, fakat o hatalı anladı ve eteğimi külodumla birlikte altında çekti. Eteğimle külodumu ayaklarıma kadar indirmişti, sonra eğilip ayaklarımı teker teker kaldırıp, eteğimi ve külodumu aldı, oturduğumuz yere koydu. Daha Alçak tarafım tamamen çıplak kalmıştı. Bundan Böyle ne olacaksa olsun diye düşünerek, Halimin zaten dışarda olan sikinin üzerine oturdum.Esra da masaya oturup, eteğini beline sıyırdı ve Buğraya, “Yala amımı!” diye emretti. Buğra bir yana üstünü çıkarıp, bir yanlamasına da Esranın amını şapur şupur yalamaya basladı. Birazdan Esra Buğraya, “Hadi bundan böyle sok sikini, amım yanıyor!” diye bağırmaya başladı. Esranın bağırmasına garsonlar gelecek diye endişeleniyordum ki, Halim garsona seslendi. Perde açıldı, garson bizi o kadar gördüğü halde istifini bozmadan Halimin ağzına kulağını götürdü. Sonradan da, “Cilalı efendim!” diyerek gitti. Birazdan şampanya getirdi patlattı ve Esrayla beni yıkadı resmi olarak ve gitti. Halim memelerimin üstünde kalan şampanyayı emiyordu. Daha Sonra pantolununu çıkarıp attı, sikini memelerimin arasına soktu, ben de ellerimle memelerimi sikine sardım, Halim çılgın gibi memelerimin aralarında gidip gelmeye başladı. Okadar çok hoşuma gitti ki, “Sik memelerimi, boşal üzerine, yıka beni döllerinle!” diye inliyordum…
Halim ansızın beni zıt çevirdi ve masaya domalttı. Götümü sikecekti. Sikini dayadı, şampanya yüzünden siki kaydı birden girdi götüme. O anda, “Orospu!” diye bağırdım, ancak Esra dönüp baktı. Ben de acıyla gülerek, “Sana yok be, götümü siken orospuya dedim!” deyince herkes gülmeye başladı.Bu arada Esra benim hızıma yetişemiyor diye deliriyor, Buğraya kesintisiz emir veriyordu, ama Buğra sinirlendi, “Sus be orospu!” deyip sikini Esranın ağzına, gırtlağına kadar soktu. Esranın gözünden yaşlar geliyor, yarak ağzına girip çıktıkça, “Gluk gluk!” sesler çıkarıyordu. Onları izlerken götüme girip çıkan iri sikin verdiği müsamaha inanılmazdı. Halim inlemeye başladı ve bana, “Anında dön!” dediği zaman ne yerine getirmek istediğini anlamıştım. Derhal döndüm, sikini memelerimin arasına aldım, memelerimle onun sikine 31 çekiyordum. Pek bir patladı ki, ağzıma yüzüme gözüme bile geldi dölleri. Derhal sikinin sapından tutup ağzıma aldım, yalayarak temizledim. Buğra da bu vesileyle Esranın ağzına patlamış, fakat Esra hepsini yutamadığı için döllerin bir kısmı dudaklarından akıyordu. Orospu eliyle onları da toplayıp hepsini yuttu.
Sabah 5 ’e dek o mekanda sikiştik. Esranın da benim de am göt dümdüz oldu. Lakin Halim her seferinde memelerime boşaldı. Hatta Buğra Esrayı sikerken, bana, “bir kere de ben memelerine boşalmak istiyorum!” deyince, Esra buna çok bozuldu, fakat neyse oysa küsmedi bana.
Ogün orospu Esraya uydum ve tamamen güzel bir sikiş yaşadım .