baldızmi Saatlerce Pompaladım

benim bi tane baldızm var ama resmen rus bayanları gibi bir bedene sahip diyebilirim. O kadar seksi ve gülüşü güzelki bana yakınlığıda ayrı bir hoş, Herneyse baldızmi devamlı banyoda düşünürken 31 sürükleyerek boşalırdım. Ama en sonunda o hoş götüne ve amınada erişebildim. öyküm gayet sarih ve ateşli dakikalar kapsar. 18 yaşından miniklerin okumamasını öneririm. Herkese seksli dakikalar dilerim..
Sizlere baldızmle aramıza geçenleri anlatıcağım 24 yaşındayım bu stil sitelerle üniversite senelerimde tanıştım ve o günden bu güne kesintisiz takip ederim.Tabi devamlı bu sitede takıla takıla cevrenizdekilere bakış acınız değişiyor. Benimde her okuduğum öyküde baldızm usuma geliyordu.Derken yarı sene tatiline girdik ve memlekete döndüm. Herkez bizdeydi ve hoş bir akşam geçirdikten sonra baldızm beni konuta bırakırmısın dedi, ve otomobille yola koyulduk.
baldızm otomobilde nasıl gidiyor gibilerinden sualler sormaya başladı ve sohbet ederek konuta gittik, derken elektirikler kesikti, baldızm ben şimdi çok fazla korkarım canım bu gece sen bende kalsana hem sohbet muhabbet ediyoruz,dayında bu gece gececi dedi, ben dünden rağzıydım ve konuttakilere gidişatı anlattım,konuta girdik baldızm yatak odasına geçti ve beni çağırdı, üzerimi değiştiricem fazla korkuyorum fer tutarmısın dedi, ve bende arkam dönük bir gidişatta ışık meblağken aynadan yansımasını gördüm.üzerindekini çıkardığında pars desenli bir sütyen ve altında da tangası vardı. Benim alet direk sertleşmişti.
Herneyse üzerini değiştirdi ve yanıma gelip teşekkür ederim diyerek yanağıma bir öpücük kondurdu,fobiden sanırım elimi yakalamak istedi ve eli yanlışlıkla sikime deydi kazık gibiydi kavramadı diye düşünüyrdum fakat kavramıştı, cünkü mutfağa geçtik ve sohbet ederek sigara içerken birden bire külünü eşofmanımın üzerine attı ve eliyle arınma gerekçesi ile resmen sikimi okşadı, birden “ıhhh” diye ses cıkarttım ve baldızm suratıma bakarak tebessümdü,daha sonra yeniden döktü pardon canım diyerek bu sefer daha çok bastırarak arındı, bende picliğine elindeki sigara külünü önme döktüm ve gözüne baktım bu sefer dudaklarıma yapıştı ve elini dolaysız eşofmandan içeri sokarak okşamaya başlanmıştır,cılgınlar gibi sevişiyorduk sanki dudaklarımı koparaçaktı.
birden bire karanlıkta yere eğildi ve sikimi ağzına sokup cıkartmaya başlanmıştır, mucizevi bir sevinç alıyordum bende elimle kafasını yakalayıp bastırıyordum, ansızın gırlağına kadar girdi ve soluğu kesildi, ve ağzından çıkartıp üzerine tükürdü ve ayağa kalkarak donunu indirdi, altındaki parslı tangasını yana doğru çektim ve kaygan olan sikimi bir iki sürttükten sonra birden ittirdim ve baldızm öyle bir bağırdı ki anlatamam, karanlıkta göt deliğine girmiştim lakin cok sevinç aldığımdan dur duraksız pompalıyordum,ve aniden belini anladım ve boşalmaya başladım cıkarttığımda baldızm tir tir titriyordu, göt deliğinden akan dölleri görebiliyordum, ve birden bire elektirikler geldi baldızm bana bakarak hayvansın sen mahvettin beni diyerek banyoya doğru yürümeye çalışıyordu ama ayakları titiriyordu.