AZAN TÜRBANLI ASIL SEX HIKAYEM

Merhaba  Sex Öyküleri okurları , Takribî üç hafta evvel başımdan geçen muhteşem anımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Chate tanıştığım bir kızla gece saat 1 de msn konuşuyorduk. Bana sabah görüşeli mi diye sordu. İşimden dolayı bunun olası olmadığını ama istersen bir gece buluşabileceğimizi söyledim. O zaman gel al beni demez mi. İlk etapta şaka yapıyor diye düşündüm ve üstlenmedim. Azıcık daha sohbet ettik ee gelmiyormusun diye sordu. Vazgeç dalga geçmeyi dedim. Ya ne dalgası gel al işte demez mi. Ben fatih de o ise beşiktaş da oturuyordu. sex öyküleri öykü Telefon numarasını aldım. 15 dakika sonra beşiktaşdaydım. Arayıp söylediği yerde otomobille beklediğimi söyledim.

Tuğba da hemen çıkıyorum deyip kapatık. 3 4 dakika sonra çıkıp geldi. Msn de konuşurken webcamda görmüştüm. Ama webcamda gördüğümden çok daha hoş çıktı. Tuğba tesetürlüydü ama çok dar giyindiğinden gece olmasına karşın bedenin tam hatları beli oluyordu. O anda önüm kabardı. Yalnızca tokalaştık. Yalnız yaşadığım için konutuma doğru yola çıktık. Usumda yalnızca bu hoş afetti bir an evvel sikmek geçiyordu. Yolda sohbete başladık. Yemin içti ilk kere sanaldan biriyle buluşuyor ve ilk kere bir erkeğin evinde kalacağını söyledi. Sen enteresan bir adamsın . sende bişey var insanı kendine sürüklüyorsun nedense sana güvendim dedi. Yavuz selim de gece sarih öykü bakkaldan bir şeylerde aldık.

Eve geldiğimizde rahat bir şeyler giymek istediğini söyledi. Dolabımı gösterdim git kendin seç dedim. Aç olmamamıza karşın ben yinede makarna yapmak için hazırlık yapmaya başladım. Usum Tuğba daydı. Allahın İzniyle şort giyer diye bekledim gelince şort yerine eşofman giydiğini ve başörtüsünü de taktığını görünce allahın izniyle can kasvetinden gelmemiştir diye fısıldadım kendi kendime. Makarna yapmaya dayanak isteyip istemediğimi sordu ben yaparım sen neşesine bak deyince.. İyi bende çay sunim deyip çay makinasına su koydu ve gidip tv izlemeye başladı. Odadan mutfağa konuşuyorduk. Arada bir odaya giderdim. Ama her gittiğimde odaya yan yan giriyordum önümdeki şişkinliği görmesin diye. Gerçi ışıklar bütün değil yarım sarihti.

İçerde loş ışık olmasına öykü karşın gizlemeye çalışıyordum. Ama nafile görmüştü ve gözlerini alamıyordu önümden. Makarna sevisi yaptım. Tadına bakıp ya sen ne becerilisin ya yaşamımda bu kadar lezetli makarna yemedim dedi. DVD ye film koydum sen izle ben duş alacağım deyip duşa girdim. . Duştan çıkınca atlet ve şortla odaya gittim. Bir zamanlar boks yaptığımdan adalelerimi hayranlıkla izliyordu. Uyuyalı mı dedim? olur diye yanıtladı. Yatak odasına gittik. Sen yatakta yat ben çekyatta uyurum dedim. Gece lambası sarihti yalnızca. O Loş ışıkta eşarbını çıkarıp yorganın altına girdi. Bende çekyata uzandım. Başka yorganın yok mu diye sordu? Sen beni boş ver rahatına bak dedim. Olmaz ya üşürsün benim suratımdan.

Gel sen bir köşede ben bir köşede uyuyalım deyince ii öyle olsun deyip yatağa girdim. Surat suratayız ve öykü aramızda en fazla 10 cm var.Hikaye18.Net Daha evvel biriyle beraber oldun mu diye sordu. Evet dedim. Böyle kaldık bir müddet. Sonra tuğba bacağını toplayınca dizi sikime çarptı pardon deyip hemen uzatı tekerrür ayaklarını. Sikime değmesi tuğbayı çılgın etmiş olmalı ki bir sağa bir sola dönüp durdu. Hayırdır neyin var dedim. Yok bişey deyince istersen sana masaj sunim gevşersin dedim. Öğrenmem ki ya aşina değilim dedi. Çekinme kendini bana vazgeç deyip masaja başladım. Oh be beklediğim an gelmişti. Tuğbanın deriyi ateş gibi yanıyordu. 5 dakika sonra tuğbanın üst eşofmanını çıkardım. Hiç itiraz etmedi.

Askılı atletini de çıkardım. Alt eşfman ve sütyenle kalmıştı. Tuğbanın Göbeğini karnını öpmeye yalamaya başladım. Boynunu kulak memesini öpülmedik yalamadık yer vazgeçmedim. Tuğba hiç tepki vermiyordu. Gözlerini kapatmış kıvranıyor bacaklarını sürtüyordu. Uyarılmış bir kıza her istediğini yapabilirsin asla tepki vermez. Sutyenini de çıkardım ve başladım meme uçların öykü kenarın da dilimi gezdirmeye. Meme uçlar dimdik olmuş ve sertleşmişti.. Bir onu bir ötekisini yalıyor öpüyordum. Eşofmanın üzerinden elimle amını okşadım. Islaktı zati sulanmaması olanaksızdı. Eşofmanı çıkardım. Bacaklarını kaldırıp ayak topuğundan başlayarak amcığına kadar bacaklarını itina ile yaladım. .

Sonra benzerini değişik bacağına yaptım. Bu arada amı nefis kokuyordu. Kilodu hafif yana iterek amcığına dil darbesini vurmaya başladım. Tuğba acayip acayip sesler çıkarmaya başladı. Dilimi içine sokup çıkarıyordum. Tuğba saçlarımı yakalamış hayvani bir biçimde sürüklüyordu. Canımı acıtıyordu öykü ama kimin umurunda başımı amcığına bastıyordu. Soluk alış verişleri süratlenmiş boğazında düğümlenmiş sesler çıkarıyordu güçlü bir kızdı ve saçlarımı tenden ayıracak bir biçimde çeke çeke kasılmaya başladı. Hafiflemişti derinden bir ooooooh çekti. Aama hala saçlarıma vazgeçmemişti. Tek fark yalnızca sürüklemiyordu. Bir müddet hiç konuşmadan durduk öyle. Ben daha hafiflememiştim. Kazık gibi duruyordu yarağım. Tuğba bana masaj yapmak istermisin diye sordum. Ben senin gibi masaj yapmasını öğrenmem dedi. Olsun bildiğin kadarıyla yaparsın dedim.

Başladı elini göğüslerimde gezdirmeye. Yarağımı okşamasını istiyorum ama bütün oraya geldiğinde yalnızca parmak uçlarını öykü değdirip yukarıyalar çıkıyor. Tuğbayı üstüme sürükleyip kilodunu çıkardım. 69 pozisyona girdik. Amını yalamaya başladım. Tuğba yeniden canladı. Yarağımı eşofmanın üzrinden okşamaya başladı. Amı sulanmaya başlayınca amını vazgeçip götünün deliğini yalamaya başladım. Tuğba da elini şortumun altına sokup yarağımı okşuyordu. Tuğbanın götünün deliği iyice yumuşamaya başladı. Evvel orta parmağımı götünün sürterek nemlendirip yavaş yavaş götünün deliğine soktum. Amını yalayor götünü parmaklıyordum.Nihayet Tuğba da yarağımı çıkarmış ağzına almıştı. Akılda değildi ama kendince yalıyordu.

Tuğba tekerrür kasılmaya başladı. Bende gelmek üzreydim. Yarağım hala tuğbanın ağzındaydı ve bende boşalmaya başladım. İlk biraz aktığında tuğba ağzından çıkardı. Okşamaya devam etmesini söyledim. Sonra geriye kalanda suratına fışkırdı. Kalkıp Duşa girdim. Ben çıkınca arkasımdan o girdi duşa. O çıkana kadar bir şeyler hazırladım beraber yedik. O ana kadar hiç öpüşmemiştik. Öpüşmeye başladık çılgınlar gibi sevişiyorduk. Ben sırt üstü uzanmış tuğba da üstüme çıktı.Hikaye18.Net Yarağımı amının dudakları arasına alıp badana yapmaya başladı. Bakire olduğundan sokamıyordu. Bende göğüslerini okşuyor sıkıyordum. Bu bana mucizevi zevk veriyordu. Başımı kaldırıp göğüslerini ısırmaya başladım. Bu tuğbayı çılgın etti. Uzun parmaklarını sırtıma geçirmeye başladı. Acıya dayanıklı biri olduğumdan oralı olmadım. Bende aynı biçimde karşılık verip göğüs uçlarını ısırıyordum. Tuğba sarsıla sarsıla öykü kasılmaya başladı ardından da ben boşaldım.

Tuğba üstüme yığılıp kaldı. Tekerrür evvel ben sonra tuğra duşa girip çıktık. Tuğba bakire olduğundan amından sikemezdim. Ama götünü sikmek istiyordum. Tuğba yatağa sırt üstü uzanmıştı.üstüne çıkıp öpüşmeye başladık Buynunu kulakmemesini kulakların içinde dilimi gezdirince tuğba içim bir güzel oldu dedi. Göğüs uçlarını demin ısırıp açıtığımdan yalnızca kenarlarını yaladım. Karnını göbeğini göbek altını uzun uzun yalayıp dil darbeleri vurup geçiyordum. Amın üst tarafını yalaya yalaya geldim. Amı nefis kokmaya başlamıştı bile.Bu arada tanışmak isteyen ciddi kadınlar msn [email protected] ilave edin beni Dilimi ustaca kullanarak Tuğbayı çıldırtıyordum. Amından akan akışkanlar tuğbanın öykü götünü kayganlaştırmıştı. Tuğba^nın bacaklarını omuzuma aldım. Yarağımın kafasını amcığına süreterek iyice nemlendirdim. Başını amcığının deliğini yasladım. Tuğba niyetimi kavramıştı. Ne olur yapma çok büyük giremez dedi. Sen merak etme sokarım ben onu.

Yeterki sen biraz dişini sık ve kendini rahat vazgeç dedim. Yarağımın kafasını parmaklarımın ucuyla sıkarak yavaş yavaş bastırmaya başladım.kayganlığın tesiriyle kafası güçte olsa girdi. Yarağımın kafası girince Tuğba çığlık atıp kaçmak istedi. Bunu yapacağını bildiğimden hazırlıklıydım sıkıcıda yakalamıştım ve kaçmasına izin vermedim. Lütfen ne olur çıkar canım öykü çok acıyor dedi. Tamam bak hareket etmiyorum. Şimdi çıkarırsam canın daha çok acıyacak. Az alış öyle çıkakrım diye teseli ettim. 4 5 dakika öylece bekledik. Göğüs uçlarını sıkmaya başladım. Bu Tuğbayı ateşlendirdi. Yavaş yavaş Hareket etmeye başladım.

Erotik öyküler Azar azar giriyordu. Göğüslerini okşayıp sıkmaya devam ediyordum. Yavaş yavaş soka soka hepsini almıştı tuğba. Sonra hafiften süratlenmeye başladım ve artık süratli ve sert bir biçimde girip çıkıyordum. İleri geri gide gele boşaldım. Boşaldığımda kızın canını acıtım diye uzuluyordum. Bütün çıkarıyordum ki öykü Tuğba kısık bir sesle ne olur çıkarma az daha içimde kalsın demezmi. Tuğbanın bu lafı beni o kadar gevşetmişti ki
anlatamam.