Ateşli Seks Hikayesi Önerileri.

Bir grup harika yazardan hızlı ve kirli bir hikaye koleksiyonu! (Birkaç isim vermek için Ceykan, Kerem, Alp, Ömer, Yarakçı Aykut, Pompacı Metin, Sikişken Melih)

Bunlar, sitede bulabileceğiniz olağan yayılan eserlerden daha kısa müstehcen hikayelerdir. Ve bilmen gereken tek şey bu! Bu hikayeler herhangi bir ortama düşecek. Herhangi bir tür. Bir hikaye normal bir çağdaş ortamda olabilir. Biri fantastik olabilir! Bilim kurgu olabilir! Ya da değil. Her neyse! Tek ortak tema ensest olacak.

Katkıda bulunmak isteyen yeni yazarları denemeye teşvik etmek istiyoruz. En önemli şey yaratıcı olmak ve eğlenmektir. Daha önce hiç yazmadınız mı? Bir şans ver! Tek istediğimiz, hikayelerin bir dereceye kadar ensest içermesi ve katkıda bulunmak isteyen herkesin Yazarlara Notu okuması.

İşte sahip olduğumuz hikayelerden bazıları için bazı kısa açıklamalar!

Bir Sert Anne – Sikişken Metin Tarafından

Ken’in annesi Una, tanıdığı en sert kadın. Çocuklarını üretken yetişkinler haline getirmek için yıllarca birden fazla vardiya ve birden fazla işte çalışan bekar bir anne olarak, emeğinin meyvelerini almasının tam zamanı. Minnettar bir oğlun yapabileceği en az şey bu.

Kız Kardeş ile Gönderme – Alp

İkiz kız kardeşinizin hep zıttı olmuştunuz: Gürültülü, gururlu ve kıvrımlı olduğu yerde utangaç, zayıf ve çalışkan. Ama ikiniz de sevgiden çok zenginlik üzerine inşa edilmiş bir evin zorlukları yaşadınız. Ona olan sevginiz ve güveniniz kırılmanın ötesinde. Onu dünyanın sonuna kadar takip edeceksin. Yani anne babanızdan kaçmak için bir planı olduğunu ve ikinizin de güvenle yaşayabileceğiniz bir yer olduğunu açıkladığında… her türlü bedelin ödenmeye değer olduğunu kabul ettiniz.