Ateşli Funda ’nın Harika Seks Anısı

merhaba ben funda, yaşım 32 esmer 1.73 boyunda ilgi çekici bir bayanım.7 yıldır evliyim.henüz çocuk sahibi olamadım. Eşimin seks hayatı yok denecek değin eksik. Çocuk sahibi olmayı bırakın seks hayatımız bile değil. Eşim Taner iyi bir insan fakat daha ön sevişmede içime girmeden boşalıyor, sonrasında ise sertleşemiyor. Dolayısıyla seksi yalnızca porno filmlerinde görüyorum.inanın imreniyorum o kadınların dakikalarca zevk almalarına. taner her isteğimi
yapsa da seks olmayınca olmuyor. Taner de bu konudan müzdarip. Boşanma noktasına dek geldik. Fakat ikimiz de birbirimizi seviyoruz boşanmayı da yapamadık.
Hiç unutmuyorum 20 haziran 2011 tarihinde taner eve geldiğinde sevinerek ve gülerek tatile side ye gidiyoruz dedi ve ekledi, seni orada sekse doyuracam dedi. Nasıl olacağını sordum, o da sana tatil her tarafında müdahale etmiyeceğim istediğin erkeklerle yatabilirsin dedi. Şaşırmıştım, ama bunu açıkçası bekliyordum. Yakın zamanda bana bunu yapacağının sinyallerini veriyordu. Ben ne kadar değil olmaz dedimse de seni seviyorum bu da benim sana veremediğim bir şey seni yoksun bırakmak istemiyorum bu zevkten dedi ve tatile çıktık.
Çok heycanlı ve meraklı 10 gün başlamıştı. birincil sabahamızda havuz başına yalnız indim. Taner balkonda idi. hoş bej renginde bikinimi giymiştim. kendimi erkek avcısı gibi hissediyordum. otel yabancı turislerle doluydu. genelde cümbür cemaat grup olarak takılıyordu. sarışın bir bayanın yanına müsade alarak uzandım. çekingendim, çünkü amacım yüzmek değildi. yanımdaki bayan türktü ve sohbete başladık. güneşlenmek için bikinimin üstünü çıkardım, güneş yağıyla yağlanmaya başladım. bu vesileyle beni süzen gözleri ayrım ediyordum.
birini gözüme kestirdim ve bakışmaya başladık. bitmiş dediğim gibi göz alıcı ve hoş biriyim. bu konuda kendime güveniyorum. yalan yere kalkıp havlumu düzeltip, firikleri çoğaltıyordum. çok geçmedi yalnız olduğumu anlayıp delikanlı yanıma geldi. pardon istanbul b.çekmeceden mi tanıyorum sizi dedi ve muhabbet başladı. derken içecekler ve birlikte yüzmeler başladı. adı ismail di takriben 26 yaşlarında gibiydi. havuzdan çıktıktan sonradan gönder sana mı gidelim, bana mı dedi. eyvah ben ıslanmaya başlamıştım. sana gidelim dedim. odasına girdik bira açtı, ben heyecandan bir dikişte yarısını içtim. yavaş ol dedi ve bana sarıldı. boynumdan öpmeye başladı daha sonra dudaktan sonradan göğüslerimden. titrediğimi anladı beni yatırıp, kalçalarımı sıkmaya başladı. yarağı semsert olmuştu, ben de sırılsıklam, derken yavaşça içime girdi, ileri geri çalışmaya başladı. dayanamayıp bağırmaya başladım hadi sok hadi hadi diye. beni pek güzel sikiyordu ama anlatamam. 5-6 dakika sonradan memelerime dürüst boşaldı. zevkten 8 köşe olmuştum. bitiğini zannedip kalkmak istedim fakat ismail bırakmadı beni, az dur bebeğim dedi ve sigara yaktı. daha sonra tekrar beni kucaklayıp amıma girdi. müthişti, köküne değin yarağını içime alıp çıkartıyordum. işte buydu, ismail boşalmak bilmiyordu ritmik hareketlerle amıma dalıp çıkıyordu, hiç davacı değildim. 10 dakika sonradan yarağını çıkartıp, göğüslerimin arasına sürterek boşaldı. harikulade bir seks yaşamıştım. ona herşeyi anlatıp teşekkür ettim. o da tatil her tarafında beni doyasıya sikti. şimdilik ayda bir değişik erkeklerle jurnal ilişki kurup ihtiyacımı karşılıyorum. alt kocamdan izin alarak.