Aşkınız içine kapalı mı

İçe kapanık bir insana aşık olmak oldukça güçtür. Utangaçlık, çekingenlik ve duygularını ifade etmekte zorlanan sevgiliye içe kapanık bir insan olduğunu söylediğiniz zaman bunu tabi ki ret edecektir. Ve kendisinin gayet sosyal ya da dışa dönük bir insan olduğunu belirtecektir. İçe kapanık insanların bir hayli ortak özelliği olmaktadır. Ve bu bir rahatsızlık olmadığından sizler bu vaziyetin düzeleceğini beklememelisiniz. Zira içe kapanık olman bir mizaçtır. Ve bu vaziyetin getirdiği eksiler ve artılar oldukça fazladır. Sizlerde sevgilinizin içe kapanık bir insan olduğundan şüpheleniyorsanız bu yazacağımız bulgular onda varsa evet öyle bir sevgiliye sahipsiniz. Bu vaziyette onu değiştirmeye ve dışa dönük bir insan yapmaya çalışmak yerine, onu olduğu gibi kabul etkeniz gerekmektedir. Çoğu zaman kendisi ile kalmayı beğeniyorsa ve yalnız olmak ona huzur veriyorsa şüphelenmenizde doğrusunuz.

Girdiği civarda, insanlarla sohbet etmek yerine tek takılır ya da sınıfta tek oturacağı gibi tek başına kitap okumak ve film seyretmekle hudutlu sosyallikler içerisine girer. Size söylemek istediklerinizi yan yanayken söyleyemiyorsa ve sizin yanınızda olmadığında, ileti atıyorsa ya da sizinle telefon konuşması sırasında söylüyorsa bu birey de içe dönüktür. Bu insanlar telefon konuşması yapmayı çok hoşlanmazlar. Şayet sizinle 5 dakikadan uzun konuşuyorsa sizi gerçekten hoşlandığına inanmalısınız. Buluşmaları devamlı olarak siz ayarlıyorsanız ya da sizinle buluşmak istediğini söylediği zaman nerede buluşacağınız mevzusunda bir fikir belirtemiyor ve buluşma yerini size vazgeçmesi bunun bulguları arasında olmaktadır. Yemek seçme mevzusunda tereddüt, müzik dinleme mevzusunda tereddüt olan ve sizin anlattığınız rastgele bir şeye yorum yapmaya çekinmesi de buna işarettir.

Sizinle tartışmaktan çekiniyorsa rastgele bir hareketi neticesinde kırılmanız halinde kezlerce kere özürler diliyorsa ve siz sustuğunuz zaman konuşacak bir mevzu bulamadığı için aranızda uzun bir suskunluk oluyorsa doğru bir tanı koymuşsunuz. Unutamayın ki yukarıyada yazdığımız bu özelliklere sahip olan bir sevgiliniz arsa çok kısmetlisiniz. Zira bu insanlar hem tek eşli olur. Hem duygularınıza utandıkları için karşılık veremezler. Ama vermeye başladıklarında da sizi mutlu etmek için her şeyi yapacaklardır. Yazdıklarımızı okuduktan sonra size kesin nasihatimiz Ataşehir Eskort Seks öykü kızları yakından tanımanız onlar hoş zamanlar yaşamanızı davetli olmanızı ve davetli etmenizi onlar bakımlı hoş bayanlardır. Unutulmaz zamanların tek sitesi olarak sizleri bekliyoruz