Amcam Beni Amımdan Sikti

Bu zamana kadar bana tüm mevzularda dayanak eden çok beğendiğim amcamın beni nasıl siktiğini sizlere anlatmak istiyorum. Adım Melek 22 yaşımdayım ve gençliğimin verdiği hoşluğun yanı gizeme her adamın isteyeceği bir kızım. amcamın yaşamımdaki yeri oldukça fazladır. Nedeni Annem ve babamın boşanmış olmasından dolayı tüm mevzularda amcam destekçi olur, Tatil günleri beni dolaştırır ve istediğim giysileri hediye olarak hemen alır.

Amcama karşı sevgim bir müddet sonra aşka dönüşmeye başladı. Sanki amcamla değil de aşkımı dolaşıyor gibi sezmeye başladım. Belki de boşlukta sezdiğimden ona karşı ilgi duymaya başlamıştım. Resmi bayram tatilinin 6 gün olmasını fırsat bilen amcam bana sürpriz yapacağını söyledi ve akşam ona gelmemi istediğini telefonla anlatı. Coşkuyla sevgilimi bekliyordum. Hazırlanarak akşam amcama gittim. amcam 30 yaşında bekar ve tek başına yaşıyordu. Amcama gittiğimde her zaman ki gibi beni sıcak bir biçimde karşıladı. Evvel yemeğimizi yememiz gerektiğini sonrada hediyemi getireceğini söyledi. İyi bir sofra hazırlamış ve gülünç muhabbetin ardından yemeğimiz bitmiş karnımız doymuştu. Koltuğa oturup beklememi hediyemi getireceğini bulgu. Hediye kolisini getirdiğinde baya heyecanlandım ve bana sürpriz yaptığı için onu bir defa daha hoşlandım.
Amcamın bana hediye olarak getirdiği pahalı cep telefonunu görünce artık onun yaptığı kıyakları ödemenin zamanı geldi diye düşündüm. Cep telefonunu görünce mutlulukla ona sarıldım. Bu sırada amcam balansını kaybederek usulca koltuğa uzandı. Ona öyle çok sarılmıştım ki balansını kaybedip koltukta otururken de kucağına zıplayarak onu öpmeye başladım. Kucağında olmama aldırış etmeyen amcama onu çok hoşlandığımı bir hayli defa söyleyerek yarağının üzerinde götümü gezdirmeye başladım.

Sevgili pornokanalim.com okurları amcam omuzlarımdan tutarak sonbaharındaki hafif gülümseyle beni kesiyor ancak beni durdurmuyordu. Kucağından inip önünde çöktükten sonra cep telefonunu masanın üzerine koydum ve amcamın pantolonun fermuarını açarak yarrağını dışarı çıkardım. Evvel elimle anlayarak saksoya başladığım yarrağı iyice geliştirmiştim. Amcam birden ayağa kalkıp beni koltuğa uzattı. Onu azdırmayı muvaffak olmuştum. Uzun zamandır bir bayanla uyumadığını söyleyen amcam üzerimde asabi bir at gibi sürtünüyordu. Amımın kabardığını sezdiğimde vajinamın ortasına dayadığı yarrağını içeri sokmak üzereydi.

Erotik öyküler Öyle zevk alıyordum ki artık amıma sokup beni havalara fırlatması için coşkuyla onu bekliyordum. Göğüslerimi yalamaya başlayan amcam neredeyse göğüslerimin tamamını ağzına almayı becermişti. Göz göze geldiğim amcam o anda sikini amımın içine süratli bir biçimde yasladı. İyice soktuktan sonra birkaç dakika içerisinde zevke geldi. Amcamın boşalma anında vajinam öyle yanıyordu ki zevk ve acıyı aynı anda seziyordum.