Ağabeyim beni fena sikiyor

Merhabalarlar ben Rize ’den Fatma 23 yaşında genç hoş bir kızım. Hala üniversiteye devam ediyorum ama şimdi sizlere çok özel bir Cinsel ilişki anısımi anlatacağım. Ağabeyimle yaşadığımız seks dolu anların en özel yanlarını size anlatacağım. Ben yaşarken çok büyük zevk aldım umarım sizde okurken zevk alırsınız. Ben bu olayı 3-4 ay evvel yaşadım daha yeni olması aldığım zevki unutmama mani diyebilirim. Ağabeyimle beraber biz çok iyi uyuşan iki kardeşiz. Ben üniversite için Artvin ’i seçim ettiğimden beri ağabeyimle çok fazla görüşemez olmuştuk. Ama benim içimde çok değişik bir özlem vardı ona karşı. Sık sık konuta gidiyor ve onunla müddet geçirmek istiyordum. İşte her şey benim bu bağımlılıklarımla başlamıştı.

Ben de olağan olmayan bir şeyler vardı kendimi ağabeyime karşı durduramıyor ve devamlı onunla müddet geçirmek istiyordum. Konuta gittiğim zamanlarda ağabeyim çalıştığı için yeniden çok müddet geçiremiyorduk ama bu gidişat artık benim canımı sıkmaya başlamıştı. Bir çözüm aramaya başladım ve usuma çok iyi bir fikir geldi. Bir hafta sonu konutta kimse olmadığı zaman ağabeyimi aradım ve çok hastalandığımı söyledim. Ağabeyim büyük bir telaşla hemen geleceğini söyledi. Ben o gelene kadar tüm hazırlıklarımı bitirmiştim. Üzerime benim dahi inanamayacağım kadar seksi bir şeyler geçirdim ve ağabeyimi beklemeye başladım. Her şeyle karşılaşabilirdim ama ben her şeye sonuna kadar hazırdım.

Azıcık geçtikten sonra kapı çaldı ve ağabeyim geldi. Ben onu kapıda o biçimde karşıladığım da çok afallamıştı ona hiç fırsat vermeden hemen üstüne sıçradım ve tahrik etmeye başladım. Ağabeyimin dudaklarına öyle bir yapışmıştım ki neredeyse soluğu kesilmişti. Ağabeyim yavaş yavaş kıvama gelmeye başlamıştı. Ellerini belime doladı ve beni kucağına alarak kendi odasına götürdü. üzerimdeki seksi elbiseleri süzerek baktı ve daha da tahrik oldu. Üstünde ne var ne yoksa çıkararak kocaman olmuş yarağını burnumun dibine soktu ve yalamamı istedi bende onu kırmadan büyük bir zevkle yalamaya başladım. Ağabeyime öyle bir ağzına alan çektim ki daha fazla dayanamadı ve beni götümden çılgın gibi sikti